Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec Zach-Pom 2011


Sent

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    22

  • Sent

    17

  • Rzelu

    14

  • dr.big

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie również udało się dojechać:D

Burg doskonale się sprawił na trasie, a na miejscu napotkałem Maćka z żoną Elżbietą na Silverwingu.

Dziękuję im za miłe towarzystwo i wspólną jazdę do Szczecina.

Odnośnik do komentarza

No mnie też się wyprawa udała. !OK

Sent... z Prostyni to pływają " !wchair " a młode maxi wilki Drawą. !OKK

Ewentualnie Korytnicą, jeżeli wilki są z dziećmi. :)

Na przyszłość dam wcześniej znać to będzie się można dołączyć do nas na spływ. !tut

A tak ogólnie, to nie widziałem w Drawnie żadnych zorganizowanych moto.

PS.

Tak piszę tego posta i piszę i coraz bardziej myślę o...zwariowane pomysły... może ogólnopolski maxi spływ kajakowy 2012.

Albo inaczej Burgmania 2012 w Drawnie?? :lol2:

Odnośnik do komentarza

Było kilka maszyn (takie kameralne grono), ale opaleni są fajnie - czerwoni na rękach, łydkach i twarzy, reszta biała :)

Ja zrobiłem 200 km, pogoda ekstra, potestowałem świeżo kupione Heldy, super rękawice :lol2:

Deauville chodzi pięknie, a w trasie do max 4 000 obr (ok. 96 km/h) pali 3.5 l/100km !w00t !w00t a nie 6 jak wcześniej !TAZ

A Prostynią płynęli bo część pierwszy raz. Ja w zeszłym roku też pierwszy raz tam, tera czekam na odcinki do Barnimia :lol2:

Odnośnik do komentarza

Ech Bigu, zawsze w człowieku zgaszą wszelką inicjatywę !placz1 ;)

A co do spotkania na !scooter .

Ence pence: środa czy czwartek?

UM fontanna czy stacja Rzelu?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ech Bigu, zawsze w człowieku zgaszą wszelką inicjatywę !placz1 :)

A co do spotkania na !scooter .

Ence pence: środa czy czwartek?

UM fontanna czy stacja Rzelu?

Myślę że lepiej stacja Rzelu, niech się chłopina ucieszy z odwiedzin. !OK

Odnośnik do komentarza

Ups...coś mi dzisiaj wypadło, nie dam rady.

Skoro Rzelu ma wolny czwartek, to ja proponuję w czwartek UM fontanny jak nie będzie padać.

Niech się chłopina też przejedzie :).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ups...coś mi dzisiaj wypadło, nie dam rady.

Skoro Rzelu ma wolny czwartek, to ja proponuję w czwartek UM fontanny jak nie będzie padać.

Niech się chłopina też przejedzie :rolleyes:.

Jestem za! Jak nie będzie padać - się stawię! :lol: 19.00?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem za! Jak nie będzie padać - się stawię! :rolleyes: 19.00?

Byłem wczoraj przyjadę i dzisiaj. !scooter

Odnośnik do komentarza

Rzelu, gdzie dokładnie Cię zatrzymali? Bo szczerze mówiąc sam tak robię i czasami najpierw dobrze patrzę w lusterka. Najczęściej robię taki manewr na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z Wielkopolską... Tam też jest pas do skrętu w prawo i do jazdy na wprost, a wystarczy, że jedna sierota przyśnie to przejadą 4 auta a nie 6 !bicz Dlatego zawsze jadę tym do skrętu w prawo, bo z reguły jest pusty i już na ciągłej wjeżdżam na Pole Position.... Podobnie robię na Hożej, tam jest Bus-Pas i jadę nim, aby potem przebić się na lewy do jazdy na wprost, ale zawsze przed skrzyżowaniem, nie na!

A ostatnio w niedzielę wjeżdżałem do miasta i stałem na światłach między Bramą Królewską a Aniołem Wolności, stałem drugi, ale tam jest dość szeroko (nie ma potrzeby najeżdżania na pas) to na pierwsze miejsce podjechałem. I stałem tam koło nowego BMW 535i kombi z pakietem M-Power na niemieckich blachach (no auto piękne). Zapaliło się żółte ruszyłem (nie szybko ale no normalnie jak to motocyklem - szybciej niż samochód). Niemiec jak dał po garach (turbina jak ryknęła !w00t ) to wyminął mnie dosłownie na milimetry (zatrąbiłem na niego). Zaraz koło PZU kolejne światła i pukam się w kask, a babcia siedząca jako pasażer (no starsza niż moja czyli po 70-tce) się brechta ze mnie, a dziadek co kierował jeszcze bardziej. Mina im zrzedła jak koło mnie pojawiła się nowa CBF'ka oraz ta starsza policyjna Honda, którzy to widzieli, bo wyjeżdżali z Komendy.... Wskazali im palcem Plac Rodła, mi ten z tej starszej białej Hondy machnął ręką w geście pozdrowienia i pojechałem. Ale przyznaję z ręką na sercu, nie miałem nawet ochoty na ściganie (100 km co dopiero zrobiłem, więc już trochę byłem zmęczony), nie robiłem przegazówki czy czegoś prowokującego. I dobrze tak durnym, głupim Niemcom ! !guns Ale miny mieli piękne jak im policjant wskazał przystanek !OKK

Z reguły robię tak, że jak jest korek typu dojazd do placu Grunwaldzkiego od strony Galaxy czy jest sporo miejsca to się przeciskam na pierwsze miejsce, jak jest mniej to ostrożnie, ale jak jest ciasnawo to wolę tego nie robić. Heh ja jeszcze żadnego mandatu nie wyłapałem, ale palcem to mi pogrozili na Burgmanie tylko :) Bo wyprzedzałem przed Suchaniem od strony Recza TIRa (jechał tak mocno przyklejony do środka, że nic nie było widać a do tego 75km/h), to jak z górki pociągnąłem to nie do końca zdążyłem wyhamować przed znakiem terenu zabudowanego :unsure:

Odnośnik do komentarza

Na Wojska Polskiego na wysokości jednostki wojskowej w kierunku Głębokiego - tam dwie dwupasmówki zmieniają się w dwukierunkową.

Ech, właśnie odkrywam że posiadanie 2OO robi z człowieka meteopatę. Co będzie zimą? :unsure:

Odnośnik do komentarza

Zima odpoczniesz od przewidywania pogody. :P

A teraz staraj się i informuj nas co i jak z pogoda... :lol:

Sent - ty to farciarz jesteś. :) Tak Niemcom dosolić w ich pięknym emeryckim BMW. whist

Żeby tak u nas emeryci mogli mieć takie bryki (ech..i my kiedyś), może mniej byśmy mieli wariatów na jesień życia...

Odnośnik do komentarza

Sent - ty to farciarz jesteś. :P Tak Niemcom dosolić w ich pięknym emeryckim BMW. whist

Żeby tak u nas emeryci mogli mieć takie bryki (ech..i my kiedyś), może mniej byśmy mieli wariatów na jesień życia...

Na drodze to jestem wielki farciarz. Tyle razy co mi się upiekło...... Tydzień temu na Ku Słońcu koło jednostki stali z radarem. Dobrze, że kumplowi coś tam tłumaczyłem, bo bym tych 50 km/ to nie miał :lol: Motocyklem kiedyś z Dobrej wracałem to też w lesie koło Głębokiego stali, też miałem fuksa, że zatrzymali 2 auta tuż przede mną (po 2 stronach z suszarką stali + żandarmeria). Kiedyś jednak musi być ten pierwszy raz. A z Niemcami to chyba dziadka fantazja poniosła, no bo nie ma bata, że normalnie ruszając motocyklem, bez spinania nie być trochę szybszym od samochodów. To i dostał co chciał... Tylko pewnie dla niego te 250 zł czy ile tam dostanie to nic....

Odnośnik do komentarza

Niemiec pewnie tylko pouczenie dostał.

A dziś ciekawy dzień był, bo moja żona przeciwniczka motorów itp., dała się namówić na kurs 2oo. ;) !placz

Całe 3 km w jedną i 3 km z powrotem do domku. :)

Nawet przez moment 80 km/h na budziku się pojawiło. :)

Edit:

Rzelu, jak tam masz w tym tygodniu dyżur na stacji?

Odnośnik do komentarza

Zapraszam jeszcze dzisiaj - jest okazja przetestować nowy cyfrowy kompresor - okazało się że ostatnio tył mi "pływał" bo było 1.6 zamiast 2.0.

Wczoraj odwiedził mnie Bilety, zapowiedział się też na dziś.

Pożyczywszy odpowiedni klucz imbusowy wymieniłem klocki z przodu na Siffert, grubość starych wynosiła...0 mm.

Różnica w działaniu hamulca olbrzymia :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wczoraj odwiedził mnie Bilety, zapowiedział się też na dziś.

Zapowiedział się i był !scooter koledzy przy okazji poznali mojego syna :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...