Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec Zach-Pom 2011


Sent

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    22

  • Sent

    17

  • Rzelu

    14

  • dr.big

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Super fajna maszynka...duża, wygodna.

Na twoim miejscu odsprzedałbym swojego burgmana koledze i łyknął tę aprilkę. !YES

Więcej koników i można latać nawet dalej na zloty z zapasem mocy.

Jedna z szybszych maszyn przy tej pojemności silnika.

Gdybym trafił na to ogłoszenie z dwa miechy temu.....ech... !placz1

ArtCho miał aprilkę sprint-a, a to zdaje mi się ten sam silnik, więc może oOn mógłby Ci coś doradzić.

Na priv możesz też do LWfilip napisać, bo On zna już atlantic-a "na wylot", pewnie da ci jakieś wskazówki na co zwrócić uwagę.

Tym bardziej, że to bardzo miły gość. ( :lol::P )

Kurczaki, Rzelu...bierz dla siebie jak będzie ładna i idealna, itd. :D

Nie słuchaj mnie, bo to tylko moje zdanie :) a mnie sie po prostu atlantic podoba :)

Odnośnik do komentarza

Łee i gdzie fotki ze zlotu ? !holiday

Artcho, odebrałem tłumik po renowacji, na wolnych obrotach chodzi super cicho, ale po odjęciu gazu zaczynać pięknie bulgotać (powinno Ci się podobać), wszystko przez za długi czop na końcówce i spaliny zawirowują i uderzają w blachę. Ogólnie za 250 zł mam oryginalny tłumik, który wytrzyma na 100% dłużej niż oryginalny w super stanie :lol:

A do tej Aprili, to mówiąc o sobie, co ja bym zrobił: obejrzał bym tego Burgman, stan techniczny, te lekkie zarysowanie itp. i negocjował mocno cenę, myślę, że 6100 zł to max za ile bym go brał. Ta wersja Artcho była sto razy ładniejsza niż ta !yeah

Odnośnik do komentarza

Ponieważ mój przedni hamulec nadal chrzęści prosiłbym o pomoc w skontrolowaniu klocków i ich ewentualnej wymianie.

Odnośnik do komentarza

No to już mówiłem, zjechała się pewnie para klocków (z tego co pamiętam to jest dolna) odpowiedzialna za hamowanie tylnym hamulcem (układ zintegrowany, dlatego przy hamowaniu tylnym hamulcem działają też 2 klocki z przodu - a jest ich tam łącznie na tarczy 4). Już nie pamiętam czy dało tam radę wyciągnąć klocki bez ściągania koła, no ale jakby nie można, to skuter na centralkę, potem pod pług trzeba coś podłożyć, żeby nie fiknął, 4 śruby z błotnika, koło to normalka (w lagach jest śruba imbusowa - albo jak kto woli na klucz ampulowy). I potem śruby na zaciskach i wszystko jak na dłoni. Był już kilka razy poruszany na Burgmani temat szybkiego zużywania się klocków w AN 400 (kwestia odpowiedniej techniki hamowania)... Tutaj podobny temat, ale jeśli chodzi o klocki tylne klocki tylne An 400

Odnośnik do komentarza

Owszem, ale chrzęści TYLKO przy hamowaniu przodem - prawą klamką (przy użyciu zintegrowanego tego nie ma), więc rzeczywiście może to być kwestia 2 klocków z 4. Ale zanim zacznę rozkręcać wolałbym się upewnić.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

I przy okazji, wpadło mi na pocztę.

Raptem 80 kilometrów od Szczecina.

Jakby ktoś chciał to proszę:

Taniej na gruponie, 20 złotych za cały zlot lub normalnie 40;-

Można też za jeden dzień 20 złociszy zapłacić, ale wtedy brak blachy pamiątkowej, a cena ta sama jak na gruponie.

http://www.groupon.pl/deals/szczecin/westernpiknik-sulomin/505477?nlp=&CID=PL_CRM_96_0_0_0&utm_source=Deal_general_newsletter&utm_medium=All_Cities&utm_content=Initial_Version&utm_campaign=Varies

A tu link do imprezy:

http://www.western-piknik.pl/

Panowie, tak na 80% będę tam w sobotę po południu. Na moturze :)

Odnośnik do komentarza

To może spotkanko w środę lub czwartek o 19.00 koło UM-fontanny?

Można by pogadać i uzgodnić kto i kiedy ma ochotę na ten western piknik.

Maciej mógłby podrzucić odblaski. :blink:

Odnośnik do komentarza

Mnie nie będzie, oddaję jutro do Moto Combo moto na przegląd i dostanę ją dopiero najwcześniej w czwartek wieczorem (i to jak dobrze będzie) :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To może spotkanko w środę lub czwartek o 19.00 koło UM-fontanny?

Można by pogadać i uzgodnić kto i kiedy ma ochotę na ten western piknik.

Maciej mógłby podrzucić odblaski. :blink:

Ustalcie coś, nie mam teraz SW ale i tak postaram się przyjechać !scooter . Chociaż żeby się odprężyć od problemów.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proponuję spotkanie w Kołobrzegu! Tu jestem do końca tygodnia... !placz1

Marek, a co z Twoim skutrem?

Odnośnik do komentarza

Bigu daj znac jak bedziesz jechal to sie podlacze, mysle ze sobota byla by najlepsza. Tylko pogoda nie dopisuje jak co roku podczas zlotu w sulominie ale co zrobic.

Odnośnik do komentarza

To dobrze, że otworzyli :lol: Ja nie wiem jak będzie, jutro odbieram motocykl i zobaczy się whist

Ja będę na kajaczkach w sobotę i niedzielę.

Drawno. Spływ Korytnicą.

Jak mamy tam jakiegoś maxi to proszę o info i namiary - odwiedzę. !YES

Pływałem tam, trasa jest !OKK

Edit: Wooferai kiedy dokładnie jedziesz na spływ, bo jutro moi rodzice się wybierają na spływ do Drawna z jakąś ekipą motocyklistów (nie wiem dokładnie kto, co) i będę jutro moto w Drawnie !YES

A i odebrałem dzisiaj Deauville z przeglądu: stan ogólny motocykla dobry ("jak na 90 000 km to nawet bardzo dobry, w końcu to Honda na sprawdzonej bazie" słowa mechanika), do wymiany 2 komplety klocków z przodu i opona (o tym to wiedziałem od zimy), do tego regulacja zaworów (jeden ssący ledwo trzymał normę, reszta to sporo od normy :lol: ), rozebranie i czyszczenie gaźników, oraz ich regulacja i synchro. Podsumowując: motocykl nie do poznania (totalnie inna praca, ma jakby sporo KM więcej, chętniej się kręci) i to za małą kasę !OKK !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wyjeżdżam 4oo.

Jutro w sobotę płynę Korytnicą.

Wieczorem balanga. !TAZ

W niedzielę odpoczywam i powrót (mam kierowcę :) ).

Jak zobaczę kogoś na moto to się zapytam o sent-a. :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam na 100% zajadę popatrzeć, ale chyba oni będą płynąć z Prostyni (bo mowa była o jakimś 3 godzinnym spływie) a pamiętam jak we wrześniu płynęliśmy właśnie tamtędy to przy mocnym tempie i 15 minutach na "odcedzenie" i przy okazji zbieranie grzybów (3 spore prawdziwki i jednorazówka podgrzybków, zajęło to nam 2,5 godziny. To obsługa mówiła, że bardzo szybko płynęliśmy. Oby pogoda dopisała !placz

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wczorajsze odwiedziny - dziewczyny były pod wrażeniem :)

Jak pogoda pozwoli to śmignę jutro po południu do Sułomina żeby się przewietrzyć.

Odnośnik do komentarza

Pogoda na miejscu jest OK, bede zdzwanial sie z Hubertem i smigam do tego Sulomina na 2- 3 godziny, bo pozniej musze grzac dalej :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...