Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec Zach-Pom 2011


Sent

Rekomendowane odpowiedzi

Już lipiec, czekam na szczegóły czwartkowego spotkania :)

Mam przy okazji pytanie: W sobotę przyjeżdża mój kuzyn na jeden dzień, chcemy porobić ciekawe zdjęcia, o 13:00 w Muzeum Ziemi Polickiej (Fabryka Paliw Syntetycznych) jest darmowe zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem. Oczywiście najbardziej nas interesują ruiny fabryki. Znacie może jakieś podobne miejsca w Szczecinie lub bliskiej okolice ? Trochę z tych miejsc już zwiedziliśmy Ciekawy portal

A tutaj coś przykrego: Yossarian

Kurde, czy takie rzeczy się muszą dziać tylko w Polsce ?

Znam z domowego doświadczenia totalną opieszałość sądu, gdzie sprawa ciągnie się od 2002r. i do tej pory skończyć się nie może. Już nawet była w RMF FM i Kurierze Szcz. , ale to najwyraźniej za mało, aby wsadzić do pierdla oszusta, który sobie chodzi na wolności i sąd ciągle bada sprawę.... A to raz ktoś jest chory, to przełożą rozprawę, a to ktoś tam nie może, a to zwolnienie lekarskie.....

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    22

  • Sent

    17

  • Rzelu

    14

  • dr.big

    13

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Dobrze że w czwartek, w środę jadę !scooter do Berlina. Niech ktoś rzuci miejsce i godzinę, ja się dopasuję. Zawsze można do mnie na działkę jakoś się zmieścimy, ale muszę to wiedzieć chociaż 3 godz. wcześniej to zrobię skromne zakupy.

Odnośnik do komentarza

Ja od środy do roboty, więc jak zdążę (a wiem tylko, że zaczynam o 8:30) to zadzwonię, do kogoś i zobaczymy co z tego wyjdzie. A ciekawi mnie Morphous !sciana

Odnośnik do komentarza

Jakby co, to od 14.00 można i u mnie posiedzieć pod domem.

Są ławeczki oraz stolik, i jakaś herbata czy kawa też się znajdzie. :)

Jak coś każdy przybywający miałby przywieść na ruszt, to i grilla bym wcześniej rozpalił.

Teren na maszyny - ogrodzony. !YES

Jedyne co, to muszę wyskoczyć na 20 minut o 15.15 po młodego.

Zostający może popilnować grilla. :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dosłownie za rogiem mojego domu, stoi od rana srebrna AA500 :) W pierwszej chwili jak ją zauważyłem od tyłu to myślałem, że to sprzęt Artcho, ale okazała się świeżo zarejestrowaną na ZS, Aprilią z "normalnym" przodem i gmolami. A obwieszona łańcuchami antykradzieżowymi jak choinka :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakby co, to od 14.00 można i u mnie posiedzieć pod domem.

Są ławeczki oraz stolik, i jakaś herbata czy kawa też się znajdzie. :D

Jak coś każdy przybywający miałby przywieść na ruszt, to i grilla bym wcześniej rozpalił.

Teren na maszyny - ogrodzony. !YES

Jedyne co, to muszę wyskoczyć na 20 minut o 15.15 po młodego.

Zostający może popilnować grilla. :)

To świetnie! Dawaj namiary. Ja powinienem być ok. 15:30, pasuje? I na ruszt tez coś przywiozę. Mogę przywieźć jakieś napoje bezalkoholowe :lol:

Odnośnik do komentarza

Mnie raczej nie będzie: zdjąłem dzisiaj tłumik i jutro oddaję do regeneracji, zobaczymy co z tego wyjdzie, rdza jest wszędzie !yeah

Ale jak to chodzi tylko na kolektorach (na chwilę na wolnych odpaliłem na wolnych obrotach - wiem, że nie powinno się tak robić, ale tylko chwila na wolnych !walkm !walkm !guns !guns !tut !tut ) !OKK

No chyba, że dostanę Europę, ale wątpię :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie raczej nie będzie: zdjąłem dzisiaj tłumik i jutro oddaję do regeneracji, zobaczymy co z tego wyjdzie, rdza jest wszędzie !yeah

Ale jak to chodzi tylko na kolektorach (na chwilę na wolnych odpaliłem na wolnych obrotach - wiem, że nie powinno się tak robić, ale tylko chwila na wolnych !walkm !walkm !guns !guns !tut !tut ) !OKK

No chyba, że dostanę Europę, ale wątpię :D

Sent, ja Ciebie wezmę na plecaczka! :lol: Albo przyjedź PKSem. Ojciec Derechtor (wice) w Szczecinie, a Ty szukasz wymówek!?

Odnośnik do komentarza

Proszę bardzo. :D

http://maps.google.pl/maps?saddr=53.473862,14.516475&hl=pl&ll=53.458211,14.551392&spn=0.106706,0.308647&sll=53.473782,14.516244&sspn=0.001667,0.004823&gl=pl&mra=dme&mrsp=0&sz=18&z=12

Zapraszam, grilla rozpalę, tylko napiszcie czy pasuje większości i głównemu bohaterowi. !scooter

A, i proponuję szybkie potrawy jak np. cienkie kiełbaski.

Robią się szybko, mało tłuszczu, pychotka.

Np. kiełbaski pieprzowe z Lidla(moi faworyci) lub jakieś inne frankfurterki. whist

Odnośnik do komentarza

Sent, ja Ciebie wezmę na plecaczka! whist Albo przyjedź PKSem. Ojciec Derechtor (wice) w Szczecinie, a Ty szukasz wymówek!?

Nie szukam, po prostu od dzisiaj idę do pracy i nie wiem, do której będę robił, a nawet jak już wrócę to nie za bardzo mam jak szybko dotrzeć :D A uwierz mi Morphous mnie bardzo ciekawi..... !YES

Odnośnik do komentarza

No to jutro o 14.00 rozpalam grilla i czekam na zlotowiczów. whist

Gdyby coś z pogodą, to miejsce jest zadaszone.

I przy okazji, wpadło mi na pocztę.

Raptem 80 kilometrów od Szczecina.

Jakby ktoś chciał to proszę:

Taniej na gruponie, 20 złotych za cały zlot lub normalnie 40;-

Można też za jeden dzień 20 złociszy zapłacić, ale wtedy brak blachy pamiątkowej, a cena ta sama jak na gruponie.

http://www.groupon.pl/deals/szczecin/westernpiknik-sulomin/505477?nlp=&CID=PL_CRM_96_0_0_0&utm_source=Deal_general_newsletter&utm_medium=All_Cities&utm_content=Initial_Version&utm_campaign=Varies

A tu link do imprezy:

http://www.western-piknik.pl/

Odnośnik do komentarza

No to jutro o 14.00 rozpalam grilla i czekam na zlotowiczów. :rolleyes:

(...)

Podejrzewam, ze zaczniemy sie zjezdzac ok. 15- 15:30 :) .

Odnośnik do komentarza

No to grilla zacznę rozpalać trochę później. :)

Przypominam, że między 14.50 a 15.20 muszę wyskoczyć po młodego.

Więc wpadać: albo przed, albo po. :rolleyes: !OKK

W razie co, poczekać chwilkę cierpliwie.

Mój tel. 501 628 191.

PS.

Grill rozpalony, lecę po młodego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie, dzięki za miłe spotkanie. Grupa szczecińska sie konsoliduje i to mi sie podoba! Wooferai - dzięki serdeczne za zaproszenie do siebie, grillika i organizację - "Zlot Burgmanii" !OKK !OKK

Bigu dzięki za odwiedziny - choć jak powszechnie wiadomo Berlin jest w Zachodniopomorskiem, a więc byłeś u siebie! whist Maciek, dasz fotki? !tut

Odnośnik do komentarza

Ja też dziękuję za tak liczne grono na zlocie maxi. :P

Całe szczęście, że teraz są już zmywarki, :lol: bo bym Was tak nie wypuścił.

Teraz, kiedy jedną organizację zlotu mam już za sobą, to mogę brać się za zlot ogólnopolski. :(

Tym bardziej, że mam nadzieję na pozytywną ocenę przedstawiciela whist zarządu.

Wyszło by ze zlotu pewnie coś takiego :lol: jak u nas wyjdzie pewnie z piłką nożną. :D

Odnośnik do komentarza

Dzieki wielkie za spotkanko, mielismy wiele atrakcji, lacznie ze zwiedzajacymi "park maszyn" !w00t ...

PS. Grupa szczecinska rosnie w sile :) . Gdzie fotki :) ?

Odnośnik do komentarza

Panowie, przez nieśmiałość zapomniałem zapytać czy ktoś się wybiera np. do Lęborka? Zwykle za późno się dowiaduję o imprezach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...