Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec Zach-Pom 2011


Sent

Rekomendowane odpowiedzi

A może jakieś spotkanko czwartek/piątek.

Coby spektakularnie zrobić parę kółek po mieście?

Dobrym miejscem byłaby grająca fontanna przy Pleciudze o 21:30, chociaż w firmowej kawiarni ceny...hm, europejskie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    22

  • Sent

    17

  • Rzelu

    14

  • dr.big

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ja kocham Szczecin ;) Ostatni tydzień spędziłem w Jastarni, Helu i Trójmieście. Pierwotnie ta wycieczka planowana była na moto, ale brat nawalił.... A na Hel tylko motocyklem, bo korki wielkie :/ Widziałem w Jastarni Burgmana 650 i tyle z maxi. A i drogi u nas sto razy lepsze, a kierowcy to już w ogóle inny styl jazdy :D Szczecin, I love it !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pogoda nie napawa do optymizmu, właśnie się zastanawiam czy ktoś się wybierze !wchair

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj pracuję, zapraszam na kawę i kompresor, jakby co po 19.00.

No to jadę !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W środę koło południa jadę !scooter do Chemnitz, później do Drezna i wracam w sobotę (2 noclegi w Chemnitz TU i jeden w Dreźnie TU - wykorzystuję moje punkty, a syn nie chce jechać...). Ktoś jedzie ze mną? Hotele zarezerwowane (dwuosobowe), jeno paliwo i jedzonko (i ewentualne wejścia do ciekawych miejsc). Zamierzam pojeździć po saksońskich górkach i mam już dwa punkty programu: Zittau (muzeum Trabantów) i w Dreźnie chciałbym zobaczyć fabrykę VW. Myślałem o obejrzeniu Miśni (słynnej z porcelany a teraz z porcelany użytkowej = kible). Zamierzam dużo jeździć (jeśli tylko nie będzie padać...). :blink:

Odnośnik do komentarza

No no no whist Ładne plany, a pogoda będzie super !OKK A Trabanty i P70 to nie były przypadkiem z Zwickau :blink:

Ja dzisiaj z kumplem polatałem po mieście, w 2 godziny zrobiliśmy 70 km :blink: Z Chopina na Osowo, potem przez Taczaka na Poznańską, a potem przez Zdroje do Kijewa do Suzuki zobaczyć czy nie mają już nowego V-Stroma (stary na zdjęciach dużo ładniejszy). Potem widziałem chyba Wooferai'a 250' !scooter na Gdańskiej ? Następnie przystanek na Wałach i ćwiczenie winkli nad Odrą na Gocławiu i Golęcinie !OKK Generalnie było super whist Zastanawiam się mocno na sobotą (choć nie wiem jeszcze nic w kwestii wolnego czasu, ale może Wolin). Za 2 tygodnie w weekend to jest Pyromagic, to raczej będę w Szczecinie, a za 3 tygodnie Borne Sulinowo i tam raczej też będę ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No no no :blink: Ładne plany, a pogoda będzie super !OKK A Trabanty i P70 to nie były przypadkiem z Zwickau :blink:

(...)

5 punktów dla Ciebie. Oczywiście, że Zwickau whist Ma też związki z Audi - stamtąd pochodzi niejaki August Horch, "założyciel" Audi. Oczywiście Zwickau jest na mapie mojej podróży :-D

Odnośnik do komentarza

Tak Sent, na Gdańskiej to moja 250 stoi.

Fajna trasa i jeszcze noclegi darmo w hotelach. ;)

Jak się uda ArtCho to sobie pomachamy mijając się na autostradzie w sobotę. :P

Ty na 2oo w stronę Szczecina, a ja w 4oo w stronę Legolandu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i chyba nie pojadę... Zapowiadają deszcze od czwartku. !placz1

No i chyba pojechałeś skoro nic nie piszesz :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i wróciłem !winkiss

Zmieniłem trasę: wczoraj pojechałem w okolice Müritz, trochę się tam pokręciłem i skierowałem do Rostocku, gdzie przenocowałem. A dziś od rana przejechałem od Kühlungsborn i Bad Doberan, gdzie przez miasto po ulicach jeździ kolejka Molli ciągnięta lokomotywą parową i dalej przez Darss-Zingst - wszystko urocze i piękne, ale... ja chciałem pojeździć po pagórkach Saksonii...

Poza tym po raz pierwszy czułem się trochę nieswojo - może to plakaty przedwyborcze NPD ? W sumie wiem, że to przed wyborami i nie jestem "Kriminelle Auslander" oraz nie buduję elektrowni atomowej obok Niemiec. Ale tak jakoś inaczej niż zwykle... Trochę mi się chciało śmiać, jak w jednej z miejscowości pan nagabywacz z NPD chciał mi dać ulotkę :P

Dodam jeszcze, że jak zwykle pięknie się jeździ po niemieckich drogach. whist

Odnośnik do komentarza

Ja tymczasem pozdrawiam z Jastrzębiej Góry, takie nasze Pobierowo po kaszubsku. Z naszych tematów to napotkałem tu Can-Am Spyder'a. Efektowny trójkołowiec, ale na naszych wąskich drogach chyba bardziej do szpanowania niż jeżdżenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...