Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Krzyżaki"


W?ski

Rekomendowane odpowiedzi

Na czas mojej jazdy wie?ci pogodowe napawaj?. Strzeżcie się ga?nicy. Po niej można zostać mumi? :D

Pozdrówka

P.s. zjawiam się we wtorek (jak wytrzeĽwieję).......

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pablos

    25

  • W?ski

    24

  • Pleban

    12

  • pidzam

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Na czas mojej jazdy wie?ci pogodowe napawaj?. Strzeżcie się ga?nicy. Po niej można zostać mumi? :D

Pozdrówka

P.s. zjawiam się we wtorek (jak wytrzeĽwieję).......

no no ... Mumi? nie można zostac, Mumi? trzeba sie urodzic ... takze wypraszam sobie... :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Za mniej wiecej godzinke zabieram zabawki i gonie grupe WaWa. Wiec powinienem w Rudniku pojawic miedzy 3:30 a 4 pm. Poprosze o rezerwacje domku na 2 osoby, jesli jeszcze zostaly jakies 2 wolne miejsca. Pozrawiam.

Odnośnik do komentarza

W padaj?cym deszczu przez 4 godziny, zmęczeni, ale cali dotarli?my na miejsce. Stawili się prawie wszyscy, którzy się zapowiedzieli.

Pogoda typowo barowa... jesienna...

Ale co robić - "poloneza" czas zacz?ć !

Pidżam już wzywa na pokoje. Oj będzie się działo ! ;)

Odnośnik do komentarza

No to dobrej zabawy !tut

Zostwcie trochę dla nas, ja doł?czę po południu w poniedziałek, a Drogowiec + 1 we wtorek.

Nie u?miecha sie nam rola sanitariuszy cuc?cych poległych przy obleganiu.....bufetu !tut .

Pozdrowionka dla Was

RobB. !tut

Odnośnik do komentarza

Mam zamiar dzi? popołudniu odwiedzić wczasowiczów .. !tut

Jeżeli wezmę aparat to wstawie pare fotek.

// Wła?nie byłem na chwilkę się przywitać, lecz nie było wszystkich.

Chwilkę pogadałem, mimo złej pogody wszyscy w dobrym nastroju.

Na zapytanie jak wam się podoba w Grudzi?dzu, otrzymałem odpowiedz: Byli?my w realu i Mc donaldzie.. heh

Odnośnik do komentarza
... Wszyscy cali !tut Może chodĽ kilka fotek podrzucicie na forum !tut

Pozdrawiam

ciochin

Kolejny dzień jazdy w strugach deszczu. I niestety nic nie wskazuje na to, że ma się co? zmienić... Dodaj?c, że miejscami tutejsze drogi maj? nawierzchnię o wygl?dzie sera szwajcarskiego - jazda hardcorowa [jak dla mnie].

Nawet na prostej, nowej, ale mokrej nawierzchni można zaliczyć ?lizga - wyjeżdżaj?c dzisiaj z G-dza do Pilawek "Jurek Jarzyna ze Szczecina" [który dotarł do nas wczoraj w nocy], przyozdobił swojego burgmana o szlify z obu stron. Choć całe zdarzenie wygl?dało groĽnie, na szczę?cie skończyło się na urwanym lusterku i podartych spodniach.

To na razie tyle. Wracam do biesiadników, bo "jedynie słuszne rozmowy" ci?gle trwaj? !

Odnośnik do komentarza

Jak nie padalo to lało , dotarli?my na zlot u Papy zdobyli?my główn? nagrodę ... za najliczniejsz? grupę ale niestety Ojciec prowadz?cy j? potłukł - zostały tylko zdjęcia !tut ,relacja w przygotowaniu.....zabawa przednia. Szkoda że kilku z Nas tu zabrakło ... Ciochcin wypoczywaj i lap zdrowko.

Pozdrawiam

Relacja z wypadu w przygotowaniu .....

Odnośnik do komentarza

Az mnie skreca z zazdrosci !tut , bawcie sie dobrze, mam nadzieje ze na nastepnym wypadzie juz mnie nie zabraknie !tut ...

PS. Obligatoryjny szlif wypadu juz byl !tut , wiec reszta nie ma sie raczej czego obawiac.

Odnośnik do komentarza
Gość Marcin Z.

no to ja juz wrocilem, przypuszczam ze Ojciec Dyrektor rowniez i az dziw bierze ze jeszcze nic nie napisal !scooter zabawa byla przednia, moje epicuro pomimo niewielkiej wady przelecialo 520 km bez problemowo, droga powrotna wspaniala puste drogi, zero deszczu wszedzie sucho, wracalo sie rewelacyjnie ... mam nadzieje ze pogoda w Grudziadzu sie poprawila i bawicie sie jescze lepiej niz do tej pory ... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coz ja nie mialem tyle szczescia. W drodze powrotnej niestety suche odcinki bywaly ale doslownie przez chwilke, wiekszosc trasy pokonalismy w ulewie, lub deszczu no czasem dla odmiany tylko padalo. !scooter Bawcie sie dobrze, bylo naprawde sympatycznie. Dzieki Waski za organizacje tak zacnego spotkania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spinka i MAXIMUS też juz w domku. Po drodze było słonko i ciepełko, którego brakowało przez poprzednie dwa dni, ale niestety złapał nas też siarczysty deszcz. Ojciec Dyrektor oczywi?cie suchy !!!! ;)

Pozdrawiamy tych co zostali, udanej zabawy wieczorno-nocnej !scooter

Odnośnik do komentarza
Gość Marcin Z.

mam wrazenie jakbysmy wracali po drogach innego kraju :P wyjechalem z obozowiska ok. 11 polecialem na Torun przed Torunien na Wawe, Plonsk i bylem w domu. Caly czas slonce ani jednej ciemnej chmurki na niebie !scooter o 15 wjechalem do garazu i ...... do pozycji lezacej, 280 km odcisnelo sie na moich zadku ;)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj trochę pozwiedzali?my, bo o dziwo do wieczora nie padało.

W zał?czeniu kilka pierwszych fotek.

DSCN0376.jpg

DSCN0388.jpg

DSCN0405.jpg

DSCN0441.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dotarli?my do Wawy wczoraj z Maximusem i Spink? ok g. 17 ej.

Przez cał? drogę było sucho jednak tuż za Płońskiem złapało nas oberwanie chmury a nasze skutery z drogowych zamieniły się w wodne ;) . Tak więc ostatnie 40 km jechali?my w niezłym hardcorze... To nie był taki deszczyk jak w drodze Wawa- Grudzi?dz.

Kilka szczegółów odno?nie wyjazdu zostało już powiedzianych. Cała masa nie została powiedziana a pewnie będzie w relacji.

Było sympatycznie. Momentami ob?miałem się jak w?ciekły... zreszt? to typowe na takich wyjazdach.

BMW C1 okazał się idealnym pojazdem w czasie deszczowej aury. Na szafie C1- ki przybyło przez te trzy dni 800 km. Powiem tak: ciężko mi będzie teraz się przesi??ć na cokolwiek bez dachu :P .

zdobyli?my główn? nagrodę ... za najliczniejsz? grupę ale niestety Ojciec prowadz?cy j? potłukł - zostały tylko zdjęcia

Pablos... byłe? mniej pijany ode mnie więc to ty j? powiniene? nosić :P

Sklei się i będzie jak nówka. Sama statuetka to tylko symbol. Najważniejsze, że nagroda została oficjalnie odebrana od Papy !scooter .

Odnośnik do komentarza

Dotarli?my i dalej imprezujemy :(

Pierwsza trójmiejska ekipa dotarła do domu tzn. Pijawka, Magduska, Ela, Mareczek, Lech i Axi!!

Trasa była bardzo fajna : suchutka, cieplutka i przyjemna :(

Kolejna impreza zaliczona do bardzo udanych, czekamy na nastepne takie spotkania :(

pozdrowienia dla wszystkich imprezowiczów !scooter

Pijawka, Magduska, Ela, Mareczek, Lech i Axi!!

Odnośnik do komentarza

I ja wła?nie dotarłam do domu ...

W drodze powrotnej wraz z Plebanami, Jackiem, Mackiem i Daro - zaliczyłam jeszcze kawke w Toruniu - a potem poleciałam do Warszawy. Ypka wytrzymała ... co mnie najbardziej cieszy !scooter

Co do wyjazdu - Jak zwykle było fantastycznie. Bardzo dziękuje Pidzamkom za go?cine w domku dla mnie, Maćka i Mojego niespodziewanego goscia :(

Już przebieram nóżkami na sam? my?l o kolejnym wyjezdzie. :(

Mariusza - cytrynki to wspaniały pomysł :(

Odnośnik do komentarza

Aga i Pablos ijak również mniemam Komar-y dotarły do Wawy ... dzisiejszy dzionek był wy?mienity do jazdy, niestety tuż na rogatkach Wawy osłona tłumika Exa postanowiła wrócić do Grudzi?dza ...i odpadła - kolejna niedoróba Kymco doliczaj?c uszkodzony hamulec postojowy.

Zabawa była naprawdę przednia pozdrawiam całe Trójmiasto , współlokatorów z domku nr 4 jak również wszystkich niewymienionych.

PS. Tuż po wyjeĽdzie Ojca prowadz?cego i Maximusa do obozowiska dotarł tajemniczy jeĽdziec na czym? co przypominało psa z biegami.

Jak się trochę ogarnę wrzucę kilka fotek ... a jest co ogl?dać. :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za wspóln? wycieczkę i towarzystwo, a W?skiemu za organizację wycieczki, pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w Ryni :(:(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niektóre foty jak teraz ogl?dam to czuje jakbym tam był i słyszę swój rechot :(

dscn0521.jpg

To zdjęcie było zupełnie niepozowane :)

dscn0560.jpg

Ssanie suta to chyba wkrótce stanie się już jakim? naszym rytuałem klubowym :(

dscn0490.jpg

Pidżam, ta czapka skórzana idealnie pasuje do sceny ze zdjęcia :(

Następnym razem przyczepimy Maxiowi łancuch między sutami i będzie full komplet :(

Chciałem jeszcze nadmienić, że 90% zdjęć na których widać moj? paskudn? facjate s? czystym ale jakże profesjonalnym fotomontażem. :(

Ach... co te procenty robi? z ludĽmi :(

Dacja... Cytrynka to mistrzostwo ?wiata. Nigdy nie wolno zapominać o tym patencie :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...