Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Krzyżaki"


W?ski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pablos

    25

  • W?ski

    24

  • Pleban

    12

  • pidzam

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę wielkie poruszenie w temacie !

Wobec tego proszę PILNIE o potwierdzenie ile osób rzeczywi?cie będzie obecnych na rajdzie i w jakim terminie.

Muszę w końcu podać dokładn? - a co najmniej bardzo przybliżon? - ilo?ć uczestników biesiady zamkowej i wieczornego wej?cia do Malborka.

Poza tym pozostaje sprawa zwiedzania cytadeli grudzi?dzkiej. Teren należy do jednostki wojskowej i s? tam normalne koszary. Generalnie dowódca wyraża zgodę na zwiedzanie, ale my chcemy zrobić to w długi weekend... Przewodnikami s? - z tego co mi się wydaje po rozmowie z jednym z nich - żołnierze z tej jednostki. W zwi?zku ze ?więtem narodowym dowódca ogłosił 3 maja dniem otwartych koszar i raczej nie wyda nam zgody na wej?cie 01 maja. Jak zwykle na "dni otwarte" zjawi się tam tłum ludzi, oficjalna impreza zaczyna się o godz. 11,00.

Można powiedzieć, że dostałem wstepn? akceptację naszego wej?cia do cytadeli w dniu 03 maja od godz. 8,00 lub 9,00, a więc na spokojnie mogliby?my sobie wszystko zobaczyć do godz. 10,30.

Zostaje tylko kwestia chęci z Waszej strony. Koszt opłaty dla przewodnika to 5 zł od osoby - zreszt? do uzgodnienia na miejscu.

Sprawa cytadeli jest tak wła?ciwie pilna, bo muszę pisemnie wyst?pić do dowódcy o zgodę. Tak więc musiałbym we wtorek [najpóĽniej !] wysłać tam fax.

Proponuję zrobić tak = je?li co najmniej połowa uczestników do poniedziałku 24.04. godz. 24,00 nie wypowie się na forum, iż akceptuje zwiedzenie cytadeli w dniu 03 maja rano, to uważam pomysł za nieaktualny.

[do ?piochów... uuups, sorry - do dbaj?cych o higienę porann? !guns - rozumiem, że ewentualne wej?cie najpóĽniej jak się da ... a więc 8,30].

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A ja na 99% rezygnuje ,nie widze mozliwosci zwiedzania czegokolwiek po czterech dniach imprezowania,tymbardziej z samego rana w dniu wyjazdu.

Ogolnie wyjazd traktuje jako mozliwosc spotkania sie z bracia Maxi ,a zwiedzanie traktuje jako dodatek.

Odnośnik do komentarza

Ja z Ag? piszę się na wszystkie imprezy .. warunek ... nie o tej porze toż to noc jeszcze!.

Proszę też o wypowiedĽ kto chce jechać w sobotę rano czyli z grup? W?skiego a kto chce doł?czyć do grupy startuj?cej nieco póĽniej czyli około 14.30-15.00.

PS. W?ski dopisz jeszcze dwie osoby do listy uczestników: Marcel i Justyna na Majesty 250 oni też s? za opcj? t? co i Ja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
W?ski prosimy o uzupełnienie listy obecno?ci, ponieważ widzę dużo nowych osobisto?ci które zamierzaj? być na tej imprezie.

Przecież wczoraj napisałem, żeby wszyscy się oficjalnie zgłaszali. Bez urazy, ale tylko na podstawie swoich domysłów nie będę przecież nikogo dopisywał.

Poza tym z S3M - poza kilkoma wyj?tkami - mam jedynie ogóln? ilo?ć uczestników. Postaram się dzisiaj dodzwonić do naszej bazy noclegowej i ustalić ile osób ma rezerwacje.

Nawiasem mówi?c nie spodziewałem się takiego zainteresowania...

Ponawiam swój apel o deklarację / zgłoszenie się w tym w?tku, bo obecnie już kompletnie nie wiem ile miejsc rezerwować na kolację w ruinach i do Malborka.

Z kilku dotychczasowych wypowiedzi dot. cytadeli wnioskuję, że mniej więcej połowa osób chce j? zobaczyć, tak więc wysyłam nasze zgłoszenie.

Dacja = kupię Ci jakie? sole trzeĽwi?ce, to może dasz rade ? A poza tym kto będzie rano po bułki jeĽdził ? ;)

Co do porannych bułek = jest możliwo?ć zamówienia ?niadania na miejscu, a wła?ciwie całodziennego wyżywienia. O ile pamiętam z rozmowy z kierowniczk?, to chyba trzeba się wcze?niej zadeklarować.

To na razie.

Odnośnik do komentarza

No to dla porz?dku:

"Plebania" (2 szt.) - od niedzieli 30.04 do ?rody 3.05. Rezerwacja dokonana.

Jacek "Killer" - to samo.

Trwaj? prace nad przyjazdem w sobotę wieczorem, jednak na chwilę obecn? nie mogę tego potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maximus i Spinka od 29.04 do 01.05 na 99,9% rezerwacja dokonana ;) dzięki uprzejmo?ci Plebanii mamy jaki? salonik do dyspozycji :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Proszę o wci?nięcie mnie gdzie? na dwie noce-> sobota- poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Proszę o wci?nięcie mnie gdzie? na dwie noce-> sobota- poniedziałek.

A dasz sie bujn?ć Williamsem?

Wezmę hamak i się bujniesz ;)

Jeszcze nie wiem czym przyjadę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...