Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Krzyżaki"


W?ski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawek_jaro

Rezerwację dzi? potwierdziłem od 29.04 do 3.05 dwie osoby , będziemy w sobotę

29.04 ok godziny 11.00 przy McDonaldzie przed Łomiankami.(gdyby co? się

zmieniło w temacie godziny wyjazdu proszę o info.)

W?ski prze?lij mi meilem nr. tel. kom. żeby był kontakt. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pablos

    25

  • W?ski

    24

  • Pleban

    12

  • pidzam

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Dacja - od soboty - rezerwacja dokonana w apartamencie Pidzamów ( bardzo wielkie dziękuje) :P

A do kiedy będziesz ? Ognisko w ruinach zaliczysz ?

Odnośnik do komentarza
Dacja - od soboty - rezerwacja dokonana w apartamencie Pidzamów ( bardzo wielkie dziękuje) :D

A do kiedy będziesz ? Ognisko w ruinach zaliczysz ?

Tak naprawde nie moge sie zdeklarować do kiedy będe ... postaram się być jak najdłużej , ale kto to wie , gdzie mnie koła ponios? .... :D

Odnośnik do komentarza

No to jutro wyjazd.

Czy wszyscy wiedz? jak dojechać do bazy nad jeziorem ?

Grupa Wawa 1 odjeżdża zgodnie z wcze?niejszymi ustaleniami z parkingu przy McDonalds w Łomiankach o godz. 11,00.

Z tego co wiem grupa Wawa 2 odlatuje ok. godz. 15,00.

pozdrawiam i do zobaczenia w G-dzu.

Acha - mamy zgodę na wej?cie do cytadeli ... bladym ?witem, tym co się nie będ? w stanie podĽwign?ć !OKK opowiemy jak było.

W ruinach też na nas czekaj?, pieniek do ?cinania pogańskich głów ponoć przygotowany...

Oby tylko pogoda dopisała !

Odnośnik do komentarza
No to jutro wyjazd.

Czy wszyscy wiedz? jak dojechać do bazy nad jeziorem ?

oże jednak wrzć jak?? mapkę, o na stronce campingu nic takiego nie ma....

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,

Chciałbym przywitać i pozdrawiam uczestników wyprawy do „krainy Krzyżaków”.

Mam jednocze?nie pytanie: czy lista „najeżdżców” jest już definitywnie zamknięta, czy możliwe byłoby dokooptowanie jeszcze neofity maxi-skuterowego – oczywi?cie w miarę pozostawania jeszcze wolnego miejsca/noclegu w o?rodku?

Pozdrawiam

Jurek

Odnośnik do komentarza

Lista uczestników cały czas jest otwarta. Dzwoń szybko do o?rodka, ale podobno nie ma już wolnych miejsc. Pozostaje więc nocleg pod namiotem i oczekiwanie, aż kto? się wykruszy.

Co do mapki dojazdowej - dziękuję Bigu - raczej odradzałbym dojazd nad Rudnik od strony ul. Miłobędzkiej. Pocz?tkowy odcinek drogi jest OK, ale potem skręca się w las [jest strzałka] i asfalt zamienia się bruk, taki odcinek ma kilkaset metrów. Moim zdaniem lepiej dojechać od strony ul. Chełmińskiej i ronda Dmowskiego, a dalej ul. Południow?. Czyli jad?c od Wawy trzeba skręcić w lewo w ul. Solidarno?ci [po prawej mija się osiedle mieszkaniowe, potem park].

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Z miejscami noclegowymi nie jest różowo... weĽ na wszelki wypadek ?piwór kawałek jakiej? podłogi napewno się znajdzie !OKK , miejmy nadzieję że wła?cicielka Campingu ma co? w swoich rezerwach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dobrze, a dok?d dzwonić/gdzie pytać o nocleg – bo były podawane (na pocz?tku) alternatywnie dwa miejsca:

1.

Agroturystyka - "Szklana Góra"

Adres: Gospodarstwo agroturystyczne, Pokoje go?cinneHenryk Retz i Zyta Matuszewska86 - 318 RogóĽnoRogóĽno-Zamek, gm. RogóĽnoRogóĽno-Zamek 12

Telefon: (056) 466 26 20tel.kom: 0605 404 342

Województwo: kujawsko-pomorskie

Region: jeziora i rzeki, le?ny

Okres dostępno?ci: całoroczny

Ilo?ć miejsc: 18

2.

Camping nr 134**

ul. Zale?na 1

86-300 Grudzi?dz

tel. (56) 462-25-81

fax (56) 462-56-54

Odnośnik do komentarza

Witam, może uda mi się was odwiedzić w niedziele wieczorkiem na ognisku - je?li nie będe przeszkadzać (w końcu dziecko ze mnie jeszcze 18lat ;( ).

Co do dojazdu odradzam dojazd do o?rodka drog? Miłole?n?, jest tragiczna!

Proponuje od strony Szosy Toruńskiej.

Najprostrzym dojazdem do o?rodka będzie tak:

Z mostu na ?wiatłach skręcamy w prawo i jedziemy t? droga prosto aż do ronda, gdzie skręcamy w storne lasu czyli na lewo. Potem cały czas t? drog? ul. Południow? aż do małego rozjazdu, ale tam już będzie widać o?rodki.

Gdyby kto? bł?dził służę pomoc?, zawsze można dzwonic postaram się pomóc - 509295522.

Jeżeli przed wyjazdem chcie zaczerpn?ć informacji to zapraszam na gg - 3326684

Udaje wyprawy życzę, Pozdrawiam.

P.S. nie zdziwcie się dziorami w Grudzi?dzu - hehe ale to tak na marginesie

Odnośnik do komentarza

Witam,

My niestety jeste?my zmuszeni zrezygnować z wyjazdu. ;)

Najlepsze życzenia dla wszystkich solenizantów.

P.S.

MARIUSZ JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI.

Kasia

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak dumam czy nie jechac, oczywiscie kawalek podlogi mile widziany. Lwow niestety upadl definitywnie na placu boju pozostalem sam, a szkoda, no coz licze ze za rok razem Robem polece do Lwowa, moze jeszcze ktos sie skusi. Wiec w sumie moje pytanie czy ktos przygarnie 2 osoby do domku czy mam sobie odpuscic ten wyjazd. Wolal bym wiedziec. Namiotu nie chce mi sie rozbijac.

ps.

male pytanie do organizatora, to ten osrodek kolo molo i plazy miejskiej ? w Rudniku bylem pare razy wiec calkiem niezle sie tam orientuje.

Odnośnik do komentarza

Art

Zwolniły się 4 m2 podłogi w domku Nr 1, bo Ciochiny niestety nie mog? dojechać :P

Więc je?li Ci odpowiada nasze towarzystwo to zapraszam :P

PS- w domku Nr 1 , będzie można nawet wysłać floty ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak otworze jutro oko bede wiedzial czy pojade, ale wstepnie rezerwuje sobie ten kacik ;) Na wyjazd i tak biore urlop bo musze odpoczac od myslenia kogo zlupic i jak uciec zeby mnie nie zlupili. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pitaspp a mógłby? zablokować je jako? dla Nas .... wtedy napewno się wszyscy pomieszcz?.

Byliby?my wdzięczni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No to bym się chętnie pisał do jednego z kolejnych (jeszcze wolnych domków – i tylko czekałbym na chętnych do „ukompletowania” domku ( do rana – np. do godz. 08.00 - no bo w końcu trzeba podj?ć jak?? decyzję, gdyż mi?łbym chyba najdłuższ? drogę do pokonania) - przepraszam za wyrażenie!.

Z tego co się zd?żyłem dowiedzieć, to wchodziłby w grę domek 3-osobowy bodajże. Warunki „socjalne” w domku to bodajże jedynie kran w aneksie kuchennym. Reszta za? „warunków socjalnych” miałaby być gdzie? na zewn?trz - poza domkiem. Chociaż oczywi?cie nie wiem czy to ci?gle jest aktualne – bo sytuacja może się zmieniać.

Gdyby okazało się, że w ty o?rodku miejsca już zostały zajęte, to w odległo?ci ok. 5 km jest jaka? kwatera prywatna: 8 miejsc na t? sekundę wolnych w pokojach 2-osobowtch – 25 zł/osoba/noc.

Odnośnik do komentarza

Ja dzwoniłem wczoraj to były wolne jeszcze. ALe bez obaw naprzeciw tego o?rodka jest duży Hotel Energetyk - w którym na 100% będzie dużo wolnych pokoi. Także kawałek dalej jest nastepny o?rodek, naprzeciwko jeszcze jeden, więc uważam że miejscami nie macie się co przejmować.

Odnośnik do komentarza

Wie?ci pogodowe na obecn? chwilę nie napawaj? optymizmem ... grupa ruszaj?ca z Wawy o godz. 11.00 będzie miała pogodę w miarę nawet lekko słoneczn? ... w Grudzi?dzu pojawi się luka bez opadów pomiędzy 15-18.00 więc trzeba tak wycrklować z dojazdem aby nie wpa?ć pod prysznic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...