Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Krzyżaki"


W?ski

Rekomendowane odpowiedzi

Pod warunkiem, że :

1. rano będzie latał po ?wieże bułki do miasta;

2. wieczorem będzie mył wszystkie skutery [niech się uczy, co to znaczy mie? skuter !];

3. nie będzie marudny;

4. gdyby rycerze faktycznie chcieli kogo? skrócić o głowę - podłoży swoj?;

:D

_______________

Pewnie, że może się podł?czyć, ale jak przy grilu będzie opowiadał co to ma za wspaniały samochód ... osobi?cie go :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pablos

    25

  • W?ski

    24

  • Pleban

    12

  • pidzam

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Osobiscie rowniez wyslalam szpiona do Marlborka i potwierdzam "Swiatlo i dzwiek " od 01.05. ceny biletow 15 pln normalny i 8pln ulgowy, impreza odbywa sie dopiero wtedy jak uzbieraja odpowiednia ilosc osob(nie sprecyzowano ile) ale zainteresowanie faktycznie jest duze.

Bylismy na takiej imprezie w zeszlym roku,naprawde robi wrazenie.Jedynie deszcz moze popsuc efekt ale najprawdopodobniej w czasie kiepskiej pogody imprezy sie nie odbywaja.

Gorzej bedzie z powrotem bo z tego co pamietam calosc trwa ok 2 godz. i kolejny wieczor bez biesiady "integale".Widze,ze plany wyjazdu sa zbyt napiete i albo wszystko bedziemy robic biegiem albo niektore punkty powypadaja.Z doswiadczenia wiem ,ze taki natlok atrakcji mozna zrealizowac w max 5 osob wieksza pow.20 osobowa grupa jest niestety bardzo powolna(ciagle sie na kogos czeka ,a jak juz jeden sie znajdzie to trzech innych sie gubi).

Dlatego poroponuje jeszcze raz przyjzec sie planowi imprezki ,przeliczyc czasy i kilometry do przejechania i zobaczyc czy doby starczy.Mielismy juz problemy i w Bieszczadach i w Klamrach (szczegolnie z podaniem posilkow w lokalach dla 15 osob) plan byl mniej napiety ,a i tak brakowalo czasu(mam na to swiadkow).

Z krzyzackim pozdrowieniem Urlich Pidzam von Mist?d.

Odnośnik do komentarza

I to mi się wła?nie Pidzam podoba - zwięzłe, rzeczowe info !

Plan batalii, który zamie?ciłem kilka dni temu nie wydaje mi się napięty, jednak nie mam dużego [czytaj - żadnego] do?wiadczenia w organizacji takich imprez. Jestem osobi?ćcie przyzwyczjony do mniej lub bardziej napiętych planów, st?d takie były moje założenia. My?lę, że kluczowych punktów z każdego dnia nie można wyrzucać, a uważam za takie :

- w niedzielę Piławki [powrót chyba wczesnym wieczorem, więc można dać ognia];

- w poniedziałek wieczorne ruiny podgrudzi?dzkie z grilem i rycerzami;

- we wtorek Malbork do póĽnych godzin, czyli popołudniowe zwiedzanie zamku i wieczorno-nocne "|wiatło i dĽwięk";

Wychodzi na to, że

- w poniedziałek do południa byłby "luĽny spacer po G-dzu zakończony obiadem w jednej z uroczych spelunek krzyżackich";

- we wtorek do południa powolne przemieszczanie się pod mury twierdzy malborskiej;

- ?roda do południa "picie na umór, bo trzeba nadrobić stracony czas" <_<

Wymienionych przeze mnie wieczornych atrakcji raczej nie da się przełożyć na inn? porę dnia. Chyba, ze poniedziałkowe zwiedzanie ruin odbędzie się po południu, bez grila / ogniska oraz rycerstwa. Wtedy możemy wrócić do obozu przed wieczorem na pełnowymiarowe integral-party przy grilu lub ognisku [wymaga kontaktu z gajowym M].

Czas na decyzję jeszcze jest, jak pisałem, do ?wi?t, ewent. krótko po.

[p]ozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza

My?lę że szkoda rezygnować z czę?ci kulturalno-rozrywkowej ... na % zostanie czas po powrocie z każdej z tych imprez , będziemy kła?ć się spać jak zabraknie !scooter , odsypiać będziemy w domu po powrocie.

Wnioskuję aby plan projekt przedstawiony przez W?skiego nie uległ nagięciu czy likwidacji.

:D wpasujemy w tak zwane wolne chwile.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem z Grudzi?dza. Mogę z chęci? poprowadzić was do miejsca o?rodka. Jeżeli były takie pro?by. Nawet jeżeli jest potrzeba na miejscu co? załatwić w Grudzi?dzu itp. Z chęci? pomogę. A je?li chcecie mogę wam więcej zdjęć zrobić, o?rodka, jeziora- ponieważ jestem tam co tydzień.

A takie małe pytanko... jeżeli uda mi sie kupić skuter.. to mogę nocowac w domu i się do was doł?czyć? Znam okolice dobrze i prawie każd? większa czy tez mniejsza twierdzę. Co do cytadeli - tam można zrobić ognisko z dziczyzna itp. Bardzo fajne tam biesiady urz?dzaj?. Zwiedzanie z przewodnikiem. Jest co zwiedzać, warto! Lepsze niż zamek w Malborku. Myslę że nie będzie problemu zoorganizowac takie co?. Jak co? służę pomoc?.

Pozdrawiam Pitaspp

Odnośnik do komentarza

Po co pytasz o rzeczy oczywiste.... musisz wpa?ć choćby tramwajem,trolejbusem czy na dziecinnym rowerku.... wspólne piwko obowi?zkowe :) .

A tak na marginesie masz jeszcze sporo czasu więc zaopatrz się w jaki? skuter ;) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, w czasie w którym będziecie na wyprawie, jest organizowany zlot w Bydgoszczy (ok.80km od Grudzi?dza - droga E1).

My?lę, że warto aby?cie tam zawitali i pokazali ze maxi też s?.

ALe ja tylko daje wam propozycję.

ZARYS ROZPOCZĘCIA SEZONU MOTOCYKLOWEGO W DNIU 1 MAJA 2006 roku

10.00 - Msza ?w. oraz po?więcenie motocykli w ko?ciele na ul. Ugory 16

11.30 - Wyjazd kolumny pilotowanej przez policję i parada ulicami Bydgoszczy (Ugory, Wojska Polskiego, Kujawska, Wały Jagiellońskie, Poznańska, Kruszwicka, Grunwaldzka, Focha, Fordońska dojazd do Auchan) trasa 16km.

13.15 – 13.30 - ustawianie motocykli uczestnicz?cych w imprezie na parkingu przed Auchan

13.40 - pokaz jazdy ekstremalnej

14.10 - konkurs „wolnej jazdy”

14.40 - przeci?ganie silnika ustawionego na palecie

15.00 - pokaz jazdy ekstremalnej

15.30 - slalom równoległy

16.00 - konkurs na tzw. „szybki start” – dobiegnięcie do motocykla w pełnym ubraniu (ok. 20 m), uruchomienie motocykla i dojazd do mety (ok. 10 m)

16.30 - konkurs „palenia gumy” i „strzelania z tłumika”

ok. 17.00 - zakończenie imprezy

Podczas trwania imprezy przy Auchan trwać będzie konkurs na najlepiej stuningowany motocykl, najładniejszy motocykl w poszczególnych kategoriach (weteran, chooper, itp.), na najbardziej oryginalny motocykl, najstarszego i najmłodszego uczestnika imprezy, najdalej przebyt? trasę.

Gor?co polecam!!! Będzie dużo skuterowców!!!

Przyjedżcie. Nie żałujcie benzyny!!!

/ skopiowałem to z innego forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Panie W?ski, prosił bym o jaki? nr gg, lub skype.

Dzwoniłem i dowiedziałem sie jak to jest z cytadel?. Powiedziano mi że najlepiej by było aby dzi? wysłano do nich fax.

Dokładniejsze info i wyja?nie co i jak - na priv.

Tak ogólnie to - 3 maja od 12 do 15. Będzie ogólnie cytadela otwarta. Jednak zjedzie się pełno ludzi i będzie mniejszy teren do zwiedzania.

Co do innej daty, to jedynie opłaca się przewodnika i zwiedza sie większ? cze?ć pięknego zabytku.

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues
...Drzyjcie Krzyzacy-wytniemy zakonnice,sprzedamy zakonnikow i zgwalcimy wasze konie.

Pozdrowienia rycerz Pidzam z Zadupia.

Nic dziwnego, że przez takie imprezy, w polskich lasach tylko dzikie kucyki, tarpany i ewentualnie konia Przewalskiego można spotkać...

St?d te krzyżówki się wzięły..... już nie dla mnie take huczne imprezy, ale popatrzeć zawsze miło...

Odnośnik do komentarza

No i zaczynamy odliczanie do wyjazdu ... zostało 13 dni.

Czy wszystko przygotowane? , czy każdy ma zarezerwowane miejscówki?.

I ostatnie najważniejsze kto i kiedy wyrusza....

Ja startuję z Wawy w sobotę 29.04 koło południa ( jeżeli kto? chce się podpi?ć aby wspólnie wyruszyć proszę o jakie? info).

Wpisywać się.... Waćpanowie i Waćpanie !OKK

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość slawek_jaro

Ja też rezerwację mam od soboty , planowałem wyjechać przed południem ok.

godz. 10 - 11 jeżli mój V-max 90-100 (obci?żenie) nie będzie problemem to

chętnie się przył?czę. Jeżeli chcecie jechać szybciej spotkamy się po drodze lub

na miejscu. !bicz Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

A czy nam się gdzie? ?pieszy ????.

Więc wstępnie ustalmy np. godz. 11.30 -12.00 na wspóln? zbiórkę proponuję pod Starym Młynem, po drodze zrobimy postój na jakie? żarełko.

Jak napisał W?ski mamy do przebycia ok. 240 km więc z prędko?ci? około 100 km/h będziemy tam z postojami w jakie? 3-4 godziny.

Pozdrawiam

PS. Sławku może by? wpadł na spotkanie do Młyna w ten czwartek - by?my się bliżej poznali !bicz , wymienili nr tel itp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

Planowałem zebrać grupę warszawiaków ok godz. 11,00 przy McDonaldzie na wylocie z Warszawy, tuż przed Łomiankami. To jest punkt dobry o tyle, że i tak wszyscy musz? tamtędy przejechać i nie cofać się do "Młyna".

Np. koledzy z Sulejówka będ? jechali tak, aby omin?ć bokiem Pragę, czyli przez Z?bki i Brudno [gdzie ja się przył?czam], a potem mostem Grota do wylotu na Gdańsk.

Co do prędko?ci przelotowej, to także skłaniam się do ok. 90 km/h z uwagi na to, że będzie z nami jechała jedna mocno podrasowana 50-tka [Gilera Runner bez gratów i pasażera], dla której taka szybko?ć jest w sam raz. To co pisał Pablos - a gdzie nam się spieszy. To ma być wyjazd rekreacyjny, a nie wy?cigi.

Oczywi?cie miejsce spotkania i utworzenie kolumny przed wyjazdem jest jeszcze do ustalenia.

Co do planów na czas pobytu w G-dzu, czyli moich propozycji spędzenia czasu = nie było !bicz i nie ma chyba większych zastrzeżeń, więc uznaję, że propozycje przechodz? w takim kształcie, jak w moim poscie z dnia 30 marca.

Wobec tego od jutra wydzwaniam do wszystkich miejsc i rezerwuję atrakcje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chciałem nie?miało zapowiedzieć swoje uczestnictwo na 90%. Nie wiem na ile dni ale raczej z Wami ?migne !bicz do Malborka. Dawno nie siorpałem wodziuchny z Pidżamem a jako? ostatnio gardziołko mam takie niedopieszczone :P

Co do programu i atrakcji to mi tam pasuje każda opcja... Ważne żeby było odpowiednie towarzystwo :)

Prędko?ć 90 to przelotowa czy ?rednia? :P:)

Też jestem za ustawk? na Mc Donaldzie przed Łomiankami.

To co ... godzina 11- sta w sobote? :)

Odnośnik do komentarza

O ho ho nawet sam Ojciec Dyrektor się skusił !bicz , no to będzie zabawa na całego.

To już prawie jak regularny zlot ....

PS. Ja z Komarami wyjadę ciut po Was pracuję w nocy z pi?tku na sobotę a Komar i Komarzyca nie mog? wcze?niej więc dotrzymam Mu towarzystwa no chyba żeby co? się miało zmienić.

Złapiemy się gdzie? na drodze.

W?ski podaj dokładn? trasę przelotu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Widze że dużo ludzi się wybiera do mojego biednego miasta.., miejscami bardzo ładnego..

Przyjade was odwiedzic z tata, może uda wam się go jako? namówic do zakupu dla siebie jakiego maxi skutera, bo mi nie idzie. Ale mam nadzieje że jak zobaczy jak się dobrze bawicie i co to znaczy miec mai skuter oraz jakie to sa maszyny to może zakupi sobie jakiego? Hexagona. Fajnie by bylo z nim jeĽdzić na zloty..

hehe..

Jutro lub w ?rode postaram się załatwić to ognisko na plaży.

Panie W?ski, a jak z cytadel?? Napisał pan do tego dowódcy?

Odnośnik do komentarza
Chciałem nie?miało zapowiedzieć swoje uczestnictwo na 90%. Nie wiem na ile dni ale raczej z Wami ?migne

Fiu, fiu! No to nieĽle się zapowiada. Grupa ro?nie w siłę!

Odnośnik do komentarza

My?lę, że "Krzyżaki" spotkaj? się w najbliższ? sobotę na jednej z imprez [na pewno będę w Skuterlandzie], więc dogadamy się co do wspólnego wyjazdu spod McDonalda.

Pablos - trasa przejazdu jest najprostsza z możliwych = Płońsk, Sierpc, Rypin, Golub-Dobrzyń, W?brzeĽno.

Uprzedzam, że jedzie z nami jeden "katamaran", który będzie wiózł klamoty najmniejszego skuterzysty. Już na miejscu panie przesiadaj? się na skutery jako plecaczki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to grupa z Trójmiasta się powiększyła :D

Jedzie ok. 13 osób

10 lub 11 jedno?ladów :D + 1 katamaran

Wstępnie wyruszamy o godzinie 11 w niedziele (30 kwietnia) :D

Odnośnik do komentarza

Heja,

Wybieramy się również z Piotrkiem (Ciochinem). Będziemy od 29.04. do 01.05 i tutaj pojawił się mały problem, a zarazem pytanie. :D

Niestety w o?rodku już nie ma wolnych miejsc, :D więc może kto? z szanownych kolegów i koleżanek dysponuje w swoim domku kawałkiem miejsca gdzie mógłby nas przenocować dwie nocki. :D Może kto? ma nadmiar pokoi lub łóżek chętnie skorzystamy je?li nie to może być to nawet kawałek podłogi. :D

Pozdrawiam,

Kasia

Odnośnik do komentarza

Jak się nic nie znajdzie wolnego ... opcja materace i gdzie? się dokoptujecie :D lub /i ew. położeni zostaniecie do czyjego? łóżeczka .... Ciochin do jakie? miłej Pani ... a ty Kasieńko do jakiego miłego Pana :D ... "Damy radę co? się zawsze wymy?li".

Pozdrawiam

PS. pierwsz? noc możecie spędzić u Nas tzn Pablos z Ag? i Komary ... bo w niedzielę dojedzie Marcin Z. a domek jest 5-6 cio osobowy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jak się nic nie znajdzie wolnego ... opcja materace i gdzie? ... a ty Kasieńko do jakiego miłego Pana :D ...

Jak by co to ja jestem bardzo miły :D:D:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...