Skocz do zawartości
Forum Burgmania

2011-05-12 - Czwartkowe lotne spotkania


cyklon

Rekomendowane odpowiedzi

Bulba !placz1 poczekaj jak będzie pogoda to chętnie ta trasę zaliczę z tobą .Jóź od dawna planuje odwiedzić te miejsca z plecaczkiem.A marze ktoś się jeszcze skusi na taki wyjazd.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bulba

    42

  • T-Rex

    20

  • Volvo

    17

  • zdun13m

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby się trafił ładny weekend to czemu nie. Możecie jeszcze zaplanować sobie wyjazd na zlot w długi trzydniowy weekend w połowie sierpnia i do Łeby blisko i do drugiego Zgierza Was zaprowadzę i w końcu !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeeeeeeeest !jump Wycieczka zaliczona! Rano lekko padał deszcz, ale lekko i powiedziałem w końcu p.....e to! Wsiadłem i pojechałem do Radomia, a poza Łodzią piękna pogoda. Kupiłem skuter dla żony ;) Na razie motorower ale ja też od takiego zaczynałem. Nazywa się Yamaha Why. W drodze powrotnej mój pikaczu (komputerek na kierownicy, który pika, jak coś jest nie tak) dał głos, że jest problem z elektryką. Po rozkręceniu kilku plastików doszedłem do wniosku, że pada regulator napięcia. Czyli to, przez co holowałem kolegę Sebastiana. Tym razem padło na mnie. Dalsza jazda była bez plastików, bo coś musiało chłodzić regulator, na którym jajka można było smażyć. Nie pomogło to jednak i się zjarał do reszty. Na moim pikaczu mogłem sobie tylko odczytywać kolejne spadki dziesiątych Voltów i łykając kolejne kilometry usłyszałem &^%$&*%%*& i zdechł 100km od Łodzi, a na dodatek był już zmrok. Na szczęście jechał ze mną kolega. Ścigaczem, ale po podniesieniu kanapy, okazało się, że? mamy takie same akumulatory. Szybka przekładka i znów moja maszyna ożyła. Jego z popychu i lecim na Szczecin. Oczywiście bez świateł. A jak! Do momentu jak coś widziałem, to coś widziałem, a potem to już kamikadze. W motorze kolegi długie świecą jak u mnie postojowe. Więc wpatrzony w czerwony punkt jego tylnej lampy, jechałem jak zahipnotyzowany. Nagle dziury, które w tamtą stronę doprowadzały mnie do szału, przestały istnieć. Liczyło się tylko czerwone światełko w tunelu. Gorzej było jak z przeciwka wymijały mnie auta. Wtedy czerwone światełko na chwilę znikało, bo dodatkowo zrobiło się 10 stopni i trochę zaparował kask i szybka. Ale ogólnie kolejna przygoda zaliczona :P Jutro jadę 4oo pod skuterek dla kobitki i będziemy się uczyć śmigać ;)

Seba dzwoniłeś, a ja tam zasięgu nie miałem. Potem jak już ruszyłem, to bez zatrzymywania. Każdy mV się liczył whist

Odnośnik do komentarza

W końcu nie padało. Poddębice i ZaPoddębice zaliczone !YES Przyjemnie spędzone popołudnie w sympatycznym gronie. Mogłoby za tydzień też nie padać !TAZ

Odnośnik do komentarza

Ja z rodzinką w niedzielę wyjeżdżamy na urlop taz.gifthumbup.gif więc życzę aby pogoda Wam dopisała sweatdrop.gifi co moglibyście się konkretnie scooter.gif na łódzkim spocie.

Ja sobie też życzę pięknej pogody bo nie możemy się w nią wstrzelić już od trzech lat crybaby.gifa jak będzie deszczowo to tylko wątroba ucierpi cheers.gifcheers.gifcheers.gifcheers.gif

Pozdro i do zobaczenia wkrótce.

Sebastian

Odnośnik do komentarza

Niestety dzisiaj sie nie wyrobie.

Obiecalem kolezance malzonce ze dokoncze maly remoncik :(

EDIT:

Jezeli jutro wszystko pojdzie dobrze, to mamy ognisko u znajomego na dzialce w Kwiatkowicach :)

Dam cynk co i jak zaraz jak bedzie tylko potwierdzone.

EDIT2: Ognisko nie wypali jednak w tym tygodniu.

Trzeba wymyslic cos innego, Zgnile Bloto ?

Odnośnik do komentarza

Ja wróciłem z rodzinką z urlopu w niedzielę a we wtorek podziękowano mi w pracy po czterech latach za współpracęcrybaby.gif może ktoś ma jakąś propozycję pracy?

Wczoraj jechał za mną pewien odcinek przez miasto gość na burku,więc gestem poprosiłem go o zatrzymanie i okazało się że gość nie zna ani naszej strony a tym bardziej nie ma pojęcia o naszych czwartkowych spotkaniach,może się dziś pojawi.scooter.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzięki za spotknie, fajne bo w tak licznym gronie, było dobre jedzonko- dzięki Zdun13m.

Ja już w domku, następnego spota trzeba będzie zrobić na pograniczu mazowieckiego i łodzkiego czyli wiecie gdzie ?

Odnośnik do komentarza

To ja również dziękuję za miłe spotkanie w mieście Łodzi, cieszę się, że poznałem nowe osoby. Zdun13m, podziękowanie za nakarmienie i napojenie !winkiss , oraz wszystkim za odprowadzenie.

Oto kilka fotek, co prawda nie są super jakości, ale zawsze.

18082011818.jpg

18082011819.jpg

18082011822.jpg

18082011827.jpg

18082011831.jpg

Odnośnik do komentarza

Podziękowania dla wszystkich za miłe spotkanko !scooter i jazdę to tu to tam Zdun dzięki za BIG kanapkę pytanie tylko czy LIMMP pił u ciebie uran czy pluton bo się świeci jak nie wiem co jeszcze raz pozdrowionka i do następnego razu !scooter

Odnośnik do komentarza

To była !scooter !scooter !scooter niespodzianka !OK Jak pogoda dopisze to za tydzień rewizyta !YES

To, że byłeś zaskoczony to było widać :D;):o

Kurczę ja w następny czwartek mam na noc akurat !sciana a wy pewnie dopiero kolo 19-tej byście byli ?

Odnośnik do komentarza

Fajnie by bylo, jezeli udalo by nam sie wyleciec o 17 z Litzmannstadt.

Wtedy bedzie wiecej czasu na rozne takie... :D

To na 18.15 - 18.30 dalibyście radę dojechać.

Byleby tylko pogoda dopisała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...