Skocz do zawartości
Forum Burgmania

2011-05-12 - Czwartkowe lotne spotkania


cyklon

Rekomendowane odpowiedzi

T-Rex musisz zażyć jakiś pecyfik dla dinozaurów - zgodnie z nickiem !OKK

Żartuję, pomyśl może faktycznie o terapii zaproponowanej przez Zduna !piwko

Zdrówka :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bulba

    42

  • T-Rex

    20

  • Volvo

    17

  • zdun13m

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko mam tabletki do ssania na gardło. Lekarz ekstra po prostu... 1,5 tyg z taką infekcją zatok, że momentami mam jakieś odjazdy i nie bardzo kumam co się ze mną dzieje. Ale possam sobie te tabletki, jak już je mam...

Dzisiaj na szczęście cały dzień w normie :P Wszystko pamiętam. Ale do skuterka jeszcze długa droga :P

Odnośnik do komentarza

T-rex czekaliśmy, czekaliśmy...... prawie di 21.00

ZDUN pomimo dzieciaków si odmeldował !OKK

... i miło powitać nowych kolegów :bangin:

Odnośnik do komentarza

Masakra :D Wyjechałem z działki o 20 i bym spokojnie zdążył, ale gapa zapomniałem siłownika dla naszego kolegi. Obiecałem, że dam mu stary do przymiarki do nowego skutera, bo nie ma i nie wie jakiego ma szukać. No to się wróciłem i wyjechałem ponownie o 20:30. Pomyślałem, że po ptokach i nie będę dzwonił do Bulby, bo już jedziecie i nie odbierze. Potem przecież nie będę Was ganiał po mieście. Szkoda, że Bulba nie dryndnął, choć pewnie też bym nie odebrał :)

Odnośnik do komentarza

Masakra :P Wyjechałem z działki o 20 i bym spokojnie zdążył, ale gapa zapomniałem siłownika dla naszego kolegi. Obiecałem, że dam mu stary do przymiarki do nowego skutera, bo nie ma i nie wie jakiego ma szukać. No to się wróciłem i wyjechałem ponownie o 20:30. Pomyślałem, że po ptokach i nie będę dzwonił do Bulby, bo już jedziecie i nie odbierze. Potem przecież nie będę Was ganiał po mieście. Szkoda, że Bulba nie dryndnął, choć pewnie też bym nie odebrał ;)

Dziś jadę po odbiór Burka !scooter więc postaram się na kolejnym spocie zameldować i myślę że oddam Ci siłowniczek choć nie ukrywam że nie miałem czasu się jeszcze za nim rozejrzeć. !NOT

Odnośnik do komentarza

Witam

Niestety nie uda mi się przyjechać jutro na spocik nawet jeśli byłby organizowany !NOT (święto) ale to za sprawą awarii mojego nabytego Burka !scooter któremu w drodze z Łowicza do Łodzi wysiadło ładowanie i wiadomo co z tym idzie laweta,przyczepa,hol,lub nocleg ale z pomocą przyszedł mi nasz forumowy kolega T-Rex,wspaniały gość !OKK (oby więcej takich na wszystkich możliwych forach i oczywiście w życiu)człowiek ten przyjechał pod Łowicz swoim Burkiem !scooter specjalnie po to aby mnie odholować do domu,cała podróż trwała okł 1.5godz,ja byłem w takiej sytuacji po raz pierwszy i na początku w wielkim szoku jeśli chodzi o takie holowanie.

Jeszcze raz z całego serca wielkie dzięki dla Ciebie !OKK !OKK a ja czekam do piątku za fachowcem który ma przyjechać z miernikami i dojść co i jak. :)

P.S

Trochę się rozpisałem ale musiałem bo wiem że takich ludzi jak Rafał jest więcej,również na innych forach tylko są gdzieś ukryci,więc nie ukrywajcie się,pomagajcie a będzie nas więcej i będzie nam łatwiej.

Pozdrawiam

Sebastian

!scooter !scooter !scooter !

Odnośnik do komentarza

Mnie tam swieta (szczegolnie koscielne) nie przeszkadzaja.

Tiaaa widzieliśmy właśnie :lol:

Ostatnio dostałem ochrzan, że zapomniałem o spocie, a teraz Bulbę ochrzanimy :)

Ps. Krzewik byłem blisko, to pomogłem. Ile mogę, to zawsze pomagam :lol: Mam nadzieję, że naprawa nie szarpnie Cię po kieszeni i szybko zreanimujesz skuta, to pośmigamy w czwartki. Choć ja odpadnę na 3 tyg, bo mam urlopik. A jeśli się okaże, że masz padnięty regulator, to zastanowiłbym się, czy nie był padnięty, jak już kupowałeś motor. Facio mógł naładować na max akumulator i Cię puścił w trasę :ph34r: Masz prawo do zwrotu kosztów naprawy w takim przypadku. Nie dojechałeś nawet do domu. Ja jestem świadkiem w sprawie...

Odnośnik do komentarza

Hehehe nieźle musiało być, jak nie odbierałeś telefonu !w00t Bulba na kanapie, telefon na ławie. Jak w horrorze :( Rzeczywiście lepiej nie wsiadać na skuter whist

Ps. Brakowało nam Ciebie, bo nikt nie obcykał trasy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...