Skocz do zawartości
Forum Burgmania

2011-05-12 - Czwartkowe lotne spotkania


cyklon

Rekomendowane odpowiedzi

@Krzewik - O kurczę, holowanie? Możesz przybliżyć, jak to się robi? No i wielki szacun dla T-Rexa... !OK

Dla mnie to było na samą myśl wielkie wyzwanie !wchair ,zaczepiliśmy linkę w moim burku za oba amorki z wiązaniem po środku a w burku Rafała za tylny prawy bok stelaża pod box i tak (śmignęliśmy) ponad 50km z prędkością nie więcej jak 50km/h !scooter ,trasa Łódź/Warszawa,tiry ITP, w pewnych momentach byliśmy zawalidrogą !guns ale jechał za nami safety car w postaci mojego sąsiada w cytrynie !OK bo ja oczywiście nie miałem świateł więc było znośnie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bulba

    42

  • T-Rex

    20

  • Volvo

    17

  • zdun13m

    15

Top użytkownicy w tym temacie

A ja nie. Niestety, a może stety pakuję łajbę na wyjazd. Niby fajnie tak pojechać w końcu na wakacje, ale wiecie czego mi tam będzie brakowało? Skutera. Ale się człowiek przyzwyczaja do tego sprzęta ech...

Miłego śmigania!

Odnośnik do komentarza

Chyba nikt z jadących na spotkanie w ubiegły czwartek nie spodziewał się, że będzie skuterowo-crossowa trasa do pokonania :blink:

Wszyscy dali radę !OKK

Jakie są propozycje na ten czwartek?

Odnośnik do komentarza

o 20:30 raczej pole manewru jest niewieklie. Gdyby bylo wczesniej

to bysmy "oskubali" rybcie w Sereczynie a tak :D

EDIT:

A moze jednak popelnimy cos o jakiejs normalniejszej dla przemyslu gastronomicznego porze ?

Odnośnik do komentarza

jeżeli byliby chętni spotkać się o 18-tej to moglibyśmy skoczyć do np. Walewic (stadnina koni) w obie strony około 98km (początek i koniec pod imaxem), a w piątek przy trzecim podejściu jechać na rybkę przez "taras"

Odnośnik do komentarza

Jestem chetny, zwarty, gotowy :D

Dzisiaj i jutro tez :)

Niestety sobote i niedziele zarezerwowalem dla szwagra, a to juz nie przelewki whist !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...