Skocz do zawartości
Forum Burgmania

2011-05-12 - Czwartkowe lotne spotkania


cyklon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bulba

    42

  • T-Rex

    20

  • Volvo

    17

  • zdun13m

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Oj chyba długo się nie pokaże na naszych spotach właśnie dziś miałem wypadek skuterkiem kobitka zdrowo we mnie przyłożyła na szczęście odrazu się przyznała że to jej wina tak wiec moje piaggio trafi za kilka dni na warsztat.Teraz niestety zostałem bez skuta !placz1

Odnośnik do komentarza

Szczęście, że Tobie nic poważnego się nie stało. Zdrowie najważniejsze, reszta to tylko kwestia pieniędzy. Wyremontujesz, albo kupisz drugi !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sajd poskładasz skuta a zdrowie jak już koledzy powiedzieli najważniejsze.Do rychłego spotkania na !scooter

Odnośnik do komentarza

Witam

Moje AN250 Mercedes będzie najprawdopodobniej na przyszły czwartek gotowe więc powiedzcie mi jakie macie tradycje na cotygodniowych spotach,co porabiacie i do jakich godzin wieczornych bo nie ukrywam chęci spotkania się w Waszym towarzystwie,tym bardziej że do Manu mam 200m.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

nie nic mi się niestało a skut no cóż.... mocno ucierpiał-w piątek będzie rzeczoznawca i wyceni straty zobaczymy co dalej...czy naprawa tego czy kasacja.. a mowiac krótko tuz pod domem pani jadąc citroenem C3 nie zauważyła mnie (nie wiem jak to możliwe) i na siłe próbowała skręcać w lewo... efektem czego przyłożyła dość zdrowo w mój lewy bok całe szczęście z tyłu- ładowała centralnie w silnik (dobrze ze nie jechałem z kobita bo nogę to by bankowo jej połamało) postawiło mnie prawie w poprzek drogi wiec jechałem jak na żużlu i jakimś cudem nawet wyprowadziłem z tego skuter.... obyło się bez wywrotki.Dobrze że kobitka odrazu sie przyznała... a teraz czekam tylko do piątku zobaczymy co powie rzeczoznawca.....albo naprawa albo zacznę szukać nowego motorka dla siebie

Odnośnik do komentarza

Robimy coś dzisiaj, bo tylko jedna osoba pytała? Ja miałem jechać do Radomia, ale nie jadę. Wreszcie bym mógł pośmigać z Wami. Jakby coś to dzwońcie pod 695343512, bo mogę nie mieć dostępu do neta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...