Skocz do zawartości
Forum Burgmania

2011-05-12 - Czwartkowe lotne spotkania


cyklon

Rekomendowane odpowiedzi

No i zrobilismy :)

Łódź --> Strykow --> Głowno --> Walewice --> Piątek --> Zgierz --> Łódź

Wycieczka zajefajna

Ale jak nas ku...a zlalo miedzy Piatkiem a Zgierzem to ja pierrrdziuuu... :DD

Ciezko bylo zlapac powietrze miedzy kroplami :)

Widoki blyskawic walacych w droge przed nami bezcenne.

A potem blyskawice pieknie rozchodzace sie po niebie, no poprostu zajebioza :D

Chrzest wodny uwazam za zaliczony.

Kto nie byl niech zaluje, w jajach mokro ale co tam.

Jutro Kamiensk i rybka w Sereczynie !V

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bulba

    42

  • T-Rex

    20

  • Volvo

    17

  • zdun13m

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Hej !scooter

Melduję powrót do bazy w jednym mokrym kawałku !OKK było mokro i słodko :-) bez podtekstów proszę :lol:

Ciekawe czy na jutro wyschnie sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Melduje swój powrót.Wyobraźcie sobie panowie ze munie suchutko.Teraz wszystkie spotkania !scooter robimy w okolicy Poddębic.Wypad był super ,ciekawe co przyniesie jutro.

Odnośnik do komentarza

może by tak do Poddębic na burgera, tyle się nasłuchałem, że mam smaka !w00t

Ja się pytam! A Gdzie reszta!?!?!? !scooter !scooter !scooter w sen zimowy już zapadliście ;)

Odnośnik do komentarza

Mnie niestety nie będzie- praca po południu. Ale pozdrawiam wszystkich i życzę miłego latania w świetnej pogodzie.

Odnośnik do komentarza

Jak rypnie taka burza jak dziś, połowa z nas będzie miała skutery elektryczne :) Ja chciałbym z Wami pośmigać, ale wyrzucają mnie jutro od rana do Wa-wy. Jak uda mi się wrócić, to się stawię! Wypatrujcie, a raczej nasłuchujcie dźwięku podobnego do hamowania pociągu towarowego. To będę ja! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

kiepskie lato, ciągle deszcz pada !guns

Za Ozorkowem jest wioska indiańska TU, może trzeba tam pojechać i jakiś taniec słońca wykonać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Za Ozorkowem jest wioska indiańska TU, może trzeba tam pojechać i jakiś taniec słońca wykonać :rolleyes:

Hahaha poświęćmy jakąś dziewicę!

Spałem 4 godz i grzałem z Wa-wy jak głupi żeby zdążyć. Tam pogoda ok. Zbliżam się do Łodzi i co? I g... Co z tą pogodą :) Nawet w inne dni po robocie nie idzie pośmigać !sciana

Może kupimy skutery... wodne.

Odnośnik do komentarza

Tia :lol: Wzdychać sobie tylko można, a ja już jak alkoholik. Trzepie mną normalnie. 4 tyg bez jazdy. Jak się zdenerwuję to wyjadę na ten deszcz !sciana

Odnośnik do komentarza

Nic mi nie mow, normalnie plakac sie chce.

Jutro mialem sobie z plecaczkiem zrobic w dwa dni Krakow/Osiwecim/Wieliczka Burkiem

I musze k...a jechac puszka :lol:

Odnośnik do komentarza

Głowa do góry sierpień będzie ładny :lol: i będzie można śmigać !scooter !scooter !scooter do bólu (chyba)

Odnośnik do komentarza

No tak ale nie wiele mamy tego sezonu na nasze hobby. Miesiąc odpadł. Jak jechałem na wczasy na mazury, to ktoś ze znajomych powiedział zabierz skuter. Ta chyba do łódki se go włożę. Nie no jedź skuterem, a żona autem. Popukałem się w głowę i tyle. Teraz zaczynam żałować. Tam miałem 10 dni ekstra pogody. Jeszcze bym sobie mazurki zwiedził whist Ale już ja sobie to odbiję :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...