Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

grzyby.gifJa już od kilku godzin w domeczku, cały, szczęśliwy i zadowolony Wielkie dzięki za spotkanie i pogaduchy.

PS. Żona właśnie czyści grzyby i dziękuję za pomoc w zbieraniu Arkadiuszowi

grzyby.gif

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    18

  • siemik

    17

  • LWfilip

    16

  • michu

    14

Top użytkownicy w tym temacie

A gdzie sa cwaniacy co pstrykali fotki a nadal ich nie ma jak bylem !tut i male piwko pilem...

Siemik wyciagaj karte z aparatu i dawaj je tutaj....

Odnośnik do komentarza

i Ja się melduję.wróciliśmy cało i szczęśliwie.szkoda że tak krotko mogliśmy z wami przebywać.zaplanowany na dzień dzisiejszy harmonogram został wypełniony w 100%.Do zobaczyska !tut

Odnośnik do komentarza

No to i ZACNA dotarła do domeczku dzięki za spotkanie starym znajomym i nowo poznanym ;) .

P.S

Szkoda tylko że tak szybciutko wieczór mi się skończył ech whist .

No ale za to pogoda whist pierwsza klasa !tut ,ZACNA nie zmokła whist .

Odnośnik do komentarza

Ja już dawno w domku . Wielkie dzieki za spotkanie i pogawędki przy stole , impreza była jak zawsze świetna bo oczywiście w dobrym towarzystwie . Miło było poznać nowe osoby - tą część piękniejszą i paru brzydali .

Do zobaczenia następnym razem . !tut

Odnośnik do komentarza

Musiałem trochę ochłonąć bo i emocji, spotkanie dostarczyło sporo. Dziękuję wszystkim , którym chciało się spotkać z "nowymi" ;) Mieliśmy fajną pogodę, sprawną lodówkę, dach nad głową. Słabej jakości były krzesełka (2) ale to załatwione i nikomu już krzywdy nie zrobią :) Szczególnie chcę pozdrowić dwie Kaśki i Fundiego przez których, mimo atrakcji na świeckim rynku o mało nie zalała mnie Coca-Cola whist Ale to już zupełnie inna historia. Do zobaczenia na !tut i whist . Dziękuję.

P.S. Zainteresowani zdjęciami z grzybobrania TleńOnTour 2010, proszę o adres e-mail na PW. whist

P.S.2. @ Upiór !V mam nadzieję, że pamiętasz o kompromitujących Ciebie zdjęciach na motocyklu Yamaha. Powinieneś się jak najszybciej ze mną skontaktować ;) bo ujawnię.

Odnośnik do komentarza

Oj jo joj zabawa była przednia rozmowy do późnych godzin nocnych :rolleyes:

Dzięki Wszystkim za zajefajne spotkanko

LWfilip - mojego maila masz , to dawaj foty ;):D

Odnośnik do komentarza

Filip dawaj te foty i nie pękaj ZACNA jest tylko jedna :D , wszak maszynka Kolegi z woja to i po siędziec mogłem no ale to już temat do innej dyskusji :rolleyes: .

P.S

Pozdrawiam serdecznie .

No i foty bo Cię !yeah dopadną ciemną nocką ;);) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie :P Dzięki wszystkim znanym już i tym nowo poznanym Burgmaniakom za fajną imprezkę whist , szkoda tylko , że tak szybko się skończyła !yeah .

No ale fotki to moglibyście faktycznie jakieś wrzucić , oczywiście tylko te ocenzurowane :P .

Do zobaczenia następnym razem :P .

Odnośnik do komentarza

Tak właściwie to mocno się zastanawiałem, które fotki umieścić na publicznym widoku :P bo na ten temat, w czasie ich robienia, nasłuchałem się sporo. Okazało się jednak, że jest kilka zdjęć, które pokazać można i nikogo nie powinny urazić !yeah chyba. Oczywiście większość materiału, prześlę na pocztę i tylko do prywatnej wiadomości uczestników spotkania. Nie, nie nie lękajcie się. Nie miały miejsca żadne ekscesy. Po prostu ma to zachęcać do brania udziału w imprezkach whist i wtedy jest się na bieżąco. Zamieściłem na forum tylko miniaturki. Po kliknięciu będzie fotka w większej rozdzielczości. Jeśli mimo moich starań, ktoś poczuje się urażony swoim widokiem, proszę o informacje i zdjęcie zniknie.

pict0040cq.th.jpg pict0036x.th.jpg pict0034f.th.jpg pict0028d.th.jpg pict0024fv.th.jpg pict0016j.th.jpg pict0015cw.th.jpg pict0014pj.th.jpg pict0012l.th.jpg

Może nie wszystko było tak jak byście chcieli lub jesteście przyzwyczajeni. Ale starałem się aby wyszło jak najlepiej. Za niedoróbki bardzo przepraszam.Dziękuję z spotkanie.

Odnośnik do komentarza

Ja również w imieniu swoim i drugiej Kaśki

dziękuję wszystkim za spotkanko....

rzeczywiście rynek w Świeciu będziemy omijać

wielkim kołem i przy Filipie już nikt nie bedzie wspominał

coca-coli whist

do następnego równie miłego !yeah

Odnośnik do komentarza

Witam :D .

Filip Ty to jesteś Gośc .

Zawitam do Ciebie w nocy ;) i temat tych fotek obgadamy chi chi .

Najpierw ten gośc z Bydzi dał tempo !w00t , potem siłą wsadzili mnie na jakieś cudo i jeszcze fotki zrobili a teraz masz Babo placek whist:( .

Co na to poradzic takie czasy :D .

A potem jeszcze za płotek musiałem cmyknąc .

Odnośnik do komentarza

@Upiór :D myślę, że dla Ciebie to i tak była fajniejsza imprezka. Spotkałeś Kolegę z wojska, zrobili Ci całkiem fajne fotki a ja to dopiero pokrzywdzony jestem ;) Najpierw wmawiali mi, że Aprilia to jest dopiero H....a, i zanim wyrzucili kluczyki to jeszcze zaczęli odkręcać różne wtyczki. Mam to na zdjęciu.Trochę później, razem z jednym Gościem, połamaliśmy dwa kiepskie krzesełka. A już na sam koniec, kiedy opuszczałem w pośpiechu "ośrodek" :( zapomniałem zabrać ulubionej koszulki. I zaś strata. No i jeszcze te atrakcje na świeckim rynku. Kaśki wiedza o co kaman :) . Ale to i tak pikuś w porównaniu z wyczynem Fundiego. Mam nadzieję, że kiedyś :( !w00t :D i będzie git. Oczywiście Kaśki wiedzą o co kaman :) . No dobra. Ja bawiłem się świetnie.

P.S. Nie pytajcie o Fundiego. Jak będzie okazja to na pewno sam opowie, wypijemy whist:( . Będzie kolejna , fajna opowieść do wspominek.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Coś obiło mi się o uszy że zaginęły kluczyki od pokoju.Jeśli tak to poniosę połne tego konsekwencję mimo że znowu spałem po za pokojem bo kolega z eMbLoNgA znów nie wpuścił mnie do pokoju <_< .

Oczywiście to żart z Dizelkiem !OKK .

Odnośnik do komentarza

I tu właśnie chciałem zdementować te wstrętne plotki jakoby Obywatel Siemik był zamieszany w porwanie i przetrzymywanie w celach przestępczych rzeczonych kluczyków. Kluczyki w stanie wskazującym na użycie, zostały odnalezione na wyżej wymienionej szafie. Co gorsza znajdowały się tam oba komplety co wskazuje na zmowę w/w.

Normalnie nie mogę :) właściciel zadzwonił do mnie dopiero wczoraj. Czyli albo wcale nie wiedzieli albo takie mają tempo. Ale moja koszulka też się odnalazła i czeka na mnie w Tleniu. W takim razie, muszę jechać !zorro bo to dla mnie ważna koszulka jest. !OKK :):)

Acha i ktoś się pytał dlaczego jeden, mały talerzyk nie chce wychodzić z szafki?? <_< Ponoć ma jakieś brzydkie sny czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Jak będziesz jechał !zorro po koszulkę to daj cynk.

Może przejedziemy się razem jak czas pozwoli <_<

Mam w planie sobotę po południu lub niedzielę do południa lub po 15.00 ale to nic pewnego . Na dziś pogoda się poprawia więc plan jest dobry.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rzeczoną koszulkę ( czarna z orłem - chyba ) znalazłem w "naszym" pokoju i oddałem właścicielce ośrodka , z informacją ,że może ktoś się po nią zgłosi !zorro .

Odnośnik do komentarza
Rzeczoną koszulkę ( czarna z orłem - chyba ) znalazłem w "naszym" pokoju i oddałem właścicielce ośrodka , z informacją ,że może ktoś się po nią zgłosi ;) .

A nie była to przypadkiem kura na motocyklu ?? :rolleyes: !OKK Swoją drogą to pewnie chciałeś się odwdzięczyć za usiłowanie podprowadzenia Twojej koszulki? A ja Panie nie chcący żem :angry:;) to uczynił ;);) !zorro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Rzeczoną koszulkę ( czarna z orłem - chyba ) znalazłem w "naszym" pokoju i oddałem właścicielce ośrodka , z informacją ,że może ktoś się po nią zgłosi :) .

A nie była to przypadkiem kura na motocyklu ?? !OKK :angry: Swoją drogą to pewnie chciałeś się odwdzięczyć za usiłowanie podprowadzenia Twojej koszulki? A ja Panie nie chcący żem ;);) to uczynił ;);) !zorro

A patrz Pan jakie to ptactwo do siebie podobne ;););) .

Bliżej się nie przyglądałem , ale mogła być to kura :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...