Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    18

  • siemik

    17

  • LWfilip

    16

  • michu

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Tleń On Tour :) 11-12.09.2010

1. michu

2. Jolka

3. siemik

4. upiór

5.LWfilip

Tylko nie ma decyzji co do miejsca.

Rozumiem, że cała Nasza ekipa będzie okupować jeden domek :rolleyes: !happybth !happybth !OKK Żeby mi po tem nie było, że się Panie skarżą, że chrapię !TAZ

P.S Baśka, naszywka dla Ciebie już jest. Wręczę ją Tobie kiedy się zobaczymy. Będą Ci Jej zazdrościć !TAZ !TAZ

No co Ty? Stary.

Nocleg trzeba załatwić w innym miejscu Tam są rozsądne ceny http://noclegi.onet.pl/przystan-tlen,tlen.html

Ja z Jolką bym wziął pokój 2 osobowy

Odnośnik do komentarza
O 12- tej w Niedziele to i może mi  sie uda z wami spotkać , co prawda mam szkołe , ale pójde na wagary  !OKK

I tak trzymaj Orcio !happybth - przypomniałeś mi stare dobre czasy.

Jak czas i pogoda pozwoli to odwiedzę !happybth Was w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to proszę mnie dopisać Sobota od południa do niedzieli popołudnia.Udało się zamienić z kumplem na dni pracy.A co mu obiecałem B) to już wam nie powiem. B)

Teraz proszę o namiary miejsca gdzie będę spał jak aniołek. !kiss

Aha ja nie chrapię więc proszę o pokój lub domek z nie chrapiącymi.

I jeszcze coś.Dziś rozmawiałem w fajnych i nie oczekiwanych okolicznościach z kolegą krzysurban z Braniewa i powiedział pod groźbą B) z mojej strony że również zawita do nas tylko jeszcze jestem na etapie urabiania go na dwa dni B)

Odnośnik do komentarza

Grześ powiec Mu że byłem w wojsku w Braniewie i bardzo jestem ciekaw co tam słychac , to na pewno przyjedzie co by mi po opowiadac !kiss B) .

Pozdro B) .

Odnośnik do komentarza
Tleń On Tour !kiss 11-12.09.2010

1. michu

2. Jolka

3. siemik

4. upiór

5. LWfilip + 1.

6. robson

7. DIZEL

8. Arkadiusz

9.

10.

Lista poprawiona.

@ michu B) no nie ma problem B) zadzwonię i uprzedzę o przylocie Naszej grupy. Zamówię lokum na jedną noc.

Odnośnik do komentarza

Witam Sąsiadów z kujawsko-pomorskiego !!!

Widzę że 11-12.09.2010 szykuje się spotkanko w Tleń ? i tu mam pytanie.

Ja w piatek ze znajomym kulamy się do Darłówka i w sobotę wracamy (a że mam zgodę mojej pierwszej żony B) ) mógł bym zawitać do Was w sobotę i Was pozanać i porozmywiać, tylko:

czy znajdzie się jakieś lokum dla mnie ? czy trzeba ewentualnie kimać pod skuterem ? B)

Odnośnik do komentarza

Jak nie ma problemu to !OK

Proszę oficjalnie o dopisanie do listy !OK

Chłopak co ma w wiosce duże zamczysko ma do mnie telefon...

Ale zapodam 506850934

Ps. Kto organizuje nocleg niech zapoda mi nr tel. na PM zadzwonię ewetualnie i mi powie co i jak.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No nie Dizel ;) znów pewnie nie wpuści mnie do domku :P .Artur we wtorek dzwoń do mnie to gdzieś się stykniemy i pogadamy.

Już się cieszę na to spotkanie.

Arkadiusz rozumiem że zostajesz do niedzieli,aby żonka nie ;) to będziemy tylko rozmawiać na tematy !OK a na !happybth będziemy patrzeć z :P .

Dziś wstępnie rozmawiałem z "klafem" i jeśli wygospodaruje troszkę wolnego to przykulamy się !OK na trzech kółeczkach, chęci ma ale odpowiedź da dopiero w piątek.

Odnośnik do komentarza

Witam szanowne grono po kilku dniach.

Byłem 2 dni w Zielonej Górze.

Miałem spotkanie z klientem i zakulałem się oczywiście na !OK .

Ale była jazda !!!

Cały czas kombinuję co tu zrobić z tą sobotą i niedzielą !OK

A tańce jakieś będą, albo śpiewanie chociaż ? ;) !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A tańce jakieś będą, albo śpiewanie chociaż ? !OK  !OK

HI.HI.HI. Pewnie że będą jeśli będę miał gwarancje że fotki nie wypłyną na forum bo teraz to priorytet to nawet więcej niż tańce !happybth .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to ładna ekipa się szykuje na weekend :P . Bobasek na pewno coś wymyśli , żeby być tam z nami !OK .

Pogodę zapowiadają całkiem dobrą , podobno najcieplejszy weekend we wrześniu !happybth !OK .

Arek - jak byś jechał do Tlenia , daj znać - pokulamy się razem , do mnie masz po drodze , a szczegóły jeszcze ustalimy - prawdopodobnie "nasza" zatoczka w Świeciu.

Tymczasem ;) .

Odnośnik do komentarza

Lista Tleń On Tour 2010.

1. michu

2. Jolka

3. siemik

4. upiór

5. LWfilip + 1.

6. robson

7. DIZEL

8. Arkadiusz

9.

10.

Ta dodatkowa osoba przy loginach to kolejni chętni na spotkanie. W moim przypadku to szwagier który, jak się pozbiera po imprezie to doleci na całkiem sporym 2oo . Myślę, że się Wam spodoba i będzie o czym pogadać.

Co do obsługi fotograficznej to deklaruję pełną dyskrecję. Mam wielkie doświadczenie w tym temacie wiec nie rzucam słów na wiatr.

!scooter

Odnośnik do komentarza
Arkadiusz rozumiem że zostajesz do niedzieli,aby żonka nie  ;) to będziemy tylko rozmawiać na tematy  !scooter  a na  :P  będziemy patrzeć z  ;) .

Oczywiście że zostaję do niedzieli :P a żona wie że jestem rozsądny i po alkoholu jeżdżę powoli :P;):P .

Robson - super by było razem się pokulać tylko że ja będę jechał od drugiej strony bo będę wracał z Darłowa i po trasie zajrzę do Tlenia, ale w drodze powrotnej jak najbardziej !OK razem będzie mi bardzo miło.

LWfilip - ilu będzie tych Siemików w końcu ? !w00t ale nie musisz na to odpowiadać.

Tak że szykuje się całkiem sympatyczny weekend, a może ktoś ma chętkę jeszcze jechać na Darłówka w piątek to śmiało.

Odnośnik do komentarza
ja będę jechał od drugiej strony bo będę wracał z Darłowa i po trasie zajrzę do Tlenia

Czyli kulasz się przez Chojnice !scooter !OK

Dokładnie przez Chojnice ;) jak coś pisz na PM lub mój GG 1052329

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Orzesz - nie doczytałem , że będziesz jechał z Darłówka , ale spoko będzie jeszcze okazja !scooter !OK ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To że jestem dziś zmęczony i jutro mam na szóstą i ledwo już patrzę na oczka to i tak wypatrzyłem na liście kilku siemików a tak naprawdę to jestem tylko sam i na razie chyba tak zostanie !scooter .

Proszę o korektę siemików bo zbankrutuję !OK .

Odnośnik do komentarza

A miałem taką fajną frekwencję z tymi siemikami :) . Skoro tylko jeden to już wprowadziłem poprawki. Rozmawiałem z michem i ustaliliśmy, że kontaktować się będę z siedzibą jakoś tak we środę. Wtedy też lista powinna być zamknięta choć mam nadzieję, że chętni dojadą w ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...