Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Z tego co było widać to Mareczek deklarował się, tylko nie wiem dlaczego nie ma go na liście

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    18

  • siemik

    17

  • LWfilip

    16

  • michu

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co było widać to Mareczek deklarował się, tylko nie wiem dlaczego nie ma go na liście

Proszę o dopisanie mnie do listy uczestników spotkania.(Mareczek szt1) ;)

Przyjadę w sobotę , jeżeli nie będzie padało to ;) a jak będzie padało to 4oo

PS.Jak będzie wiadomo jaka (lokalizacja ) to bardzo proszę o jakieś współrzędne na GPS.

Odnośnik do komentarza
Lista Tleń On Tour 2010.

1. michu

2. Jolka

3. siemik

4. upiór

5. LWfilip + 1.

6. robson

7. DIZEL

8. Arkadiusz

9. Mareczek

10.

Ta dodatkowa osoba przy loginach to kolejni chętni na spotkanie. W moim przypadku to szwagier który, jak się pozbiera po imprezie to doleci na całkiem sporym 2oo . Myślę, że się Wam spodoba i będzie o czym pogadać.

Co do obsługi fotograficznej to deklaruję pełną dyskrecję. Mam wielkie doświadczenie w tym temacie wiec nie rzucam słów na wiatr.

!w00t

Poprawiłem listę i cieszę się, że ilość chętnych rośnie . Dzwonię w środę do ośrodka i zapowiadamy się ;)

Tu strona ośrodka ;)

a współrzędne są takie : se naduś.

jeszcze mapka dojazdu ale coś mi się numery przy ulicy nie zgadzają. Wyjaśnię to ;)Mapka dojazdu.

Odnośnik do komentarza

Poprawiłem listę i cieszę się, że ilość chętnych rośnie . Dzwonię w środę do ośrodka i zapowiadamy się :P

Tu strona ośrodka :D

a współrzędne są takie : se naduś.

jeszcze mapka dojazdu ale coś mi się numery przy ulicy nie zgadzają. Wyjaśnię to ;)Mapka dojazdu.

Jest super GPS przyjął współrzędne trasa i odległość znana tylko jeszcze małe pytanie? co będziemy jedli, (napoje to tradycyjnie wiadomo)co mamy przywieść. Kto zrobi sałatkę a kto śledzia w pierzynce? a może jest jakaś na miejscu Pani „Zosia” która przygotuje dla nas wieczorną biesiadę i rano śniadanie?

Podejrzewam że na miejscu (okolicy ) niema żadnej knajpki ani biedronki gdzie można coś zjeść lub kupić. ;)

Odnośnik do komentarza

No to wiemy już wszystko.

1. Ośrodek znajduje się prawie na końcu ulicy Topolowej, wedle współrzędnych GPS ;)

2. W temacie posiłków to nie prowadzą takiej działalności ale udostępniają kuchnię więc można pichcić samemu :D .

3. Zakupy z gatunku :D i jedzonko można wykonać w dwóch pobliskich sklepach ale Pani z ośrodka sugeruje zaopatrzenie w chlebek bo to jednak wieś i sezon się kończy, choć niczego nie przesądza.

4. Koszt tego jedno nocowego wyskoku to 30pln od sztuki człowieka ;) . Czy to dużo czy nie to już nie moja sprawa. Mieszkanko w domkach.

5. Nie znam gustów Kolegów ale najbardziej jeśli chodzi o :D preferuję czarnego Specjala . Co do mocniejszych trunków to wypijam wszystko bez względu na nazwę byle by sponiewierało ;)

Przyjadę po pracy czyli około 15.00. Zarezerwowałem 10 miejsc. Mam nadzieję, że się załapię na spanie. Samochody parkują przed bramą a whist chyba będzie można postawić bliżej domku. Gdyby coś nie halo to mój numer +48 694 457 885 .

No to tyle ode mnie. Pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę. ;):D:P:D

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie do Bydgoszczy.

Kto z osób jadacych do Tlenia ma najbliżej na ul Chojnicką i mógłby mi odebrać lampę do przyczepki?info na PW lub tel whist

Odnośnik do komentarza

Wymieniłem dziś w Burgim olej i świece na irydowe.

Żeby wymienić te świeczki trzeba mieć albo chude rączki albo mieć skończony kurs cyrkowca ( dojście tragiczne whist )

Odnośnik do komentarza

Żeby wymienić te świeczki trzeba mieć albo chude rączki albo mieć skończony kurs cyrkowca ( dojście tragiczne  whist )

Krzysiu, chudych rączek nie masz, raczej normalne, więc kiedy byłeś na tym kursie???? ;):D:D

Odnośnik do komentarza
Co do mocniejszych trunków to wypijam wszystko bez względu na nazwę byle by sponiewierało ;)

Widzę, że ludzie mają podobne gusty ;) życzę udanej zabawy ;) Ja muszę uregulować sprawy w Stegnie ;)

Jak nam się uda zobaczymy się w niedziele ;) oczywiście jak mi aparatura zezwoli ;)

Odnośnik do komentarza
  Ja muszę uregulować sprawy w Stegnie  ;)

zobaczymy się w niedziele !YES  oczywiście jak mi aparatura zezwoli !w00t

30046-smieszne-gify-tgif.gifSzkoda będziemy płakali !piwko ;);) i !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Co do mocniejszych trunków to wypijam wszystko bez względu na nazwę byle by sponiewierało  !piwko

Widzę, że ludzie mają podobne gusty :) życzę udanej zabawy !piwko Ja muszę uregulować sprawy w Stegnie !w00t

Jak nam się uda zobaczymy się w niedziele !piwko oczywiście jak mi aparatura zezwoli :)

Nie lubi nas Prezes po prostu , woli Stegnę !YES :(:( .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka Właśnie wróciłem z pracy.Dziś,znaczy się wczoraj !scooter widziałem Tomka i bardzo był zmartwiony tym że nie może spotkać się z nami ale na zabicie smutku wziął ze sobą do Stegny cały bagażnik soków :) no i prosił abym wszystkich pozdrowił.

W tej chwili temperatura na dworzu to ok.16* i bardzo duża mgła więc dzień zapowiada się pogodnie.

Pozdrawiam i do zobaczyska ok. 13tej w Tleniu.

Odnośnik do komentarza
Siemka Właśnie wróciłem z pracy.Dziś,znaczy się wczoraj !scooter widziałem Tomka i bardzo był zmartwiony tym że nie może spotkać się z nami ale na zabicie smutku wziął ze sobą do Stegny cały bagażnik soków :) no i prosił abym wszystkich pozdrowił.

W tej chwili temperatura na dworzu to ok.16* i bardzo duża mgła więc dzień zapowiada się pogodnie.

Pozdrawiam i do zobaczyska ok. 13tej w Tleniu.

tak wczesnie?o 13?kawy jakiejś po drodze sie nie napijesz?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jakieś 45min no może godzina i jadę spotkać się z Wami.

PS. Przed chwileczka rozmawiałem z Prezesem prosił o przekazanie wszystkim pozdrowień on sam na obecna chwile nie jest w stanie podejść do komputera i pisać. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja natomiast melduję się w Kowalewie ok. godz. 14 , tam na miejscu mamy z Upiorkiem małą misję , i myślę że ok. godz. 16 - 16.30 powinniśmy dotrzeć do Tlenia !scooter .

Prosimy tych , którzy przybędą wcześniej o tradycyjne przywitanie chlebem i solą whist

Odnośnik do komentarza

Ja wrocilem z Tlenia.

Ekipa zgrana wiec spoko.

Musialem wrocic ale zapewne nadrobimy te straty.

Kogo nie ma tam niech zaluje pogoda i warunki superanckie....

Pozdrawiam i dzieki

Odnośnik do komentarza
Przed chwileczka rozmawiałem z Prezesem prosił o przekazanie wszystkim pozdrowień on sam na obecna chwile nie jest w stanie podejść do komputera i pisać. :)

Taka prawda :P jeszcze czuję się tak jakoś dziwnie brakuje czegoś :P

Dawać fotki !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Dojechałem szczęśliwie do domku i delektuję się teraz !tut bo jakoś trzęsie mnie wewnątrz :P .

Dziękuję za mile spędzony czas i do zobaczyska przy najbliższej okazji.

Pozdrawiam. Siemik

Odnośnik do komentarza

Dojechaliśmy szczęśliwie do domu. !tut

Miło było spotkac starych znajomych i poznac Tych, z którymi wcześniej nie było okazji pogawędzic.

Do następnego miłego zobaczyska. :P

Pozdrawiam

Burgerman

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...