Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    18

  • siemik

    17

  • LWfilip

    16

  • michu

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Oby nie był gorszy to może czas się znajdzie na :(

Bo jak mam czas to !OK leje deszcz a jak słoneczko świeci to !NOT mam inne pilne zajęcia.I w ten sposób licznik nie może przebrnąć magicznych 3600km !OK

Odnośnik do komentarza

Witam z wieczora !OK .

Zacznę może od tego że ostatnio jestem mocno za jęty i czasu mało a to strop a to autostrada !NOT , i jeszcze wiele innych spraw na głowie . Tak siemiku to racja takie kawałki mogą odbudowac samopoczucie w tych czasach !OK . pogoda ostatnio do bani ale na 12 września ma byc baja bo jak nie to szaman ma kopa w .... .

Nie wiem jeszcze czy pojadę w sobotę czy w niedziele mam wielkie naciski z centrali ale wstępnie temat obcykałem z gościem z ...... i dlatego nie wiem co mam począc , ale sprawą zajmie się rada nadzorcza i temat zostanie ustalony bez szkody dla obu stron

!OK . Jak decyzja zostanie podjęta wiadomośc zostanie podana do publicznej informacji !OK !OK .

A tak po cichu ciekawe czy Kolega nabył te lody na 100 % Mu nie odpuszczę !OK .

Pozdrawiam serdecznie :) .

http://www.youtube.com/watch?v=k7tcBNP1z8k&feature=related .

Ciekawe czy to jest pewne !OK .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panie i panowie po takiej muzyce i przemyśleniach wynikających z sentencji utworów jutro bujam się do pracy i na głowie będę stawał aby przyjechać w sobotę.

Upiór. " rozjechałem się" melancholijnie !OK a Sylwia śmieje się ze mnie.

Pozdrawiam. Siemik

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorową porą ;) a was panowie co naszło tak nostalgicznie? Ubierać się cieplutko i śmigać, gęba uśmiechnięta ;) myślimy sobie że słońce i ciepełko a co tam !OK nie dajemy się! Na 12 zapowiadają pogodę ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak jak pisałem wcześniej , mogę przyjechać na nasze spotkanie tylko w niedzielę , ale czytam , że kolega z K.......a cosik kombinuje ;) , że niby jakieś naciski z centrali , czy jakoś tak ;) .

Jeszcze zobaczymy - trochę czasu pozostało , może uda się jednak w sobotę ;) .

Gdyby do tego doszło , to faktycznie niech szamani załatwią dobrą pogodę , bo chyba nikt nie będzie spał w kasku , jak kiedyś w pewnym miejscu , tak zimno było !OK , prawda Upiorku ;) ?

Odnośnik do komentarza

No fajnie ....

pogoda ma dopisać :)

i szamani mówili ze juz od juta :rolleyes:

ja się pisze na 12 i bedę z kumpelą - chyba .....

bo wczoraj sie wygwizdała ale jest oki

narka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kasiu - jak z kumpelą , to może jednak przyjedzcie w sobotę , ja też postaram się być z kumplem :) , tylko kto w sobotę będzie budował ten kraj :):rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

Dobrze robaczki to przejdzmy do konkretów :P ci którzy deklarują pobyt od soboty miejsce tak jak pisał LWfilip bo tak jakoś nie zdecydowanie widzę! Następna grupa wycieczki :P spotykamy się wszyscy 12 niedziela o godz. 12 przed restauracją Samotnia :P żeby się nie szukać po lasach :) Ja jako raczkująca kierowniczka po twardym jeżdzę co by się nie..... !scooter whist:lol:

Odnośnik do komentarza

Witam , Robercik że by nie te lody to bym nie jechał w sobotę :lol: .

Wpadnę w niedzielę jak liczyłem to pracujesz whist .

Pozdrawiam !scooter .

Odnośnik do komentarza

Babasku z tego co pamiętam to póżniej co nie którym nie pasuje, jeszcze nie raz będzie okazja na spotkania :D zawsze można powtórzyć jak będzie fajnie whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To i ja się pojawie w Tleniu. Postaram się przyjechać z Kaśkami mam tylko nadzieje, że dadzą mi fory i wypuszczą mnie z Bydzi pół godziny wcześniej co byśmy do Tlenia wjechali razem ;)whist:D

Odnośnik do komentarza
Tleń On Tour :D 11-12.09.2010

1. michu

2. Jolka

3. siemik

4. upiór

5. LWfilip

6. robson

7. siemik + 1.

Tylko nie ma decyzji co do miejsca.

Rozumiem, że cała Nasza ekipa będzie okupować jeden domek ;);)whist;) Żeby mi po tem nie było, że się Panie skarżą, że chrapię :D

P.S Baśka, naszywka dla Ciebie już jest. Wręczę ją Tobie kiedy się zobaczymy. Będą Ci Jej zazdrościć :D:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...