Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia ze zlotu Burgmania 2010 Warka


Alupin

Rekomendowane odpowiedzi

A ja byłem.. !sciana

Chwilkę ale byłem.. ;)

Ja i moja Majeczka spisaliśmy się dzielnie ;p

Szczególnie pozdrawiam dziewczyny z "rejestracji" do których wracałem jak bumerang ;p

Cholera albo mam słabość do kobiet, albo co ;p

NIe każdego udało mi się poznać, nie z każdym porozmawiać, ale pozdrawiam wszystkich skuteromaniaków badzo serdecznie <_<

Acha.. na marginese dodam że moim skromnym zdaniem krótkie szorty powinny być obowiązkowym wyposażeniem każdej kierowniczki skutera i każdedo plecaczka ;)...

Podrzucam pomysł na następny zlot aby takowe ( koniecznie krótkie ) szorty zlotowe spreparować !piwko

Pozdrowionka serdeczne

Alupin ;p

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    7

  • Gumisiek

    7

  • Karolina

    5

  • Barti

    4

Meldunek z domu.

Nie ma co pisać jak było, bo każdy kto był, ten wie jak !sciana

A podróż powrotna z przygodami, niestety.

Podczas trzydniowego melanżu Phila, pan Piaggio tak się nudził, że zaczął jeść kiełbaski z ogniska. Niestety najadł się tyle, że tuż za Warką pękł mu pasek..

Głowa do góry, będzie dobrze <_<

NADUŚ_RAZ

NADUŚ_DWA

Odnośnik do komentarza

Co prawda tylko w sobotę ale bylem, co widziałem to widziałem ale bez awarii, no ale ja to miałem eskortę nie byle jaką i to prawie pod sam dom. Pozdrawiam Wszystkich burgmaniaków i nie tylko!!! !sciana

Odnośnik do komentarza
Mały Budda :D

dscn4251.th.jpg buddaf.th.jpg

Tomek? Jak żywy! !OKK

Widzę, że jestem bardzo podobny :lol::lol:

Bardzo dziękuję wszystkim za miłe spotkanie !OKK i wymianę doświadczeń !piwko

Dziękujemy organizatorom !YES i oczywiście TYM z sektora zła !piwko , kto był to wie !OKK

Odnośnik do komentarza

juz w domu.

skuter sciagniety ze stacji benzynowej po przemieleniu paska w drodze na zlot. bylo super. dziekuje organizatorom za zlot i pogodzie, bo byla bardzo laskawa. !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Melduje sie w domku,wielki szacun wszystkim za miła zabawe i czekam do nastepnego spotkania przy !piwko !piwko !OKK .Podziekowania dla organizatorów za super miejsce i za ich wkład w przygotowanie imprezy.

Odnośnik do komentarza

Marynarz melduję się w domu cały i zdrowy (no może za wyjątkiem tych pokąsanych golonek oraz poparzeń od słońca... :P).

Chciałem baaaaardzo podziękować oragnizatorom !piwko , ludziom z ośrodka :D , dziewczynie za barem !piwko ... oj... generalnie wszystkim !!! Było na 101% !YES :lol::lol:

Dochodzę do siebie !OKK !OKK !OKK

Pozdrawiam

Marynarz

EDIT : FOTKI NADUŚ TUTAJ

Odnośnik do komentarza

Ptaku z Antena tez melduja sie w domu. Szkoda tylko ze te slonce az tak grzalo, w drodze powrotnej za bardzo nie moglem krecic glowa (spalony kark), dziekuje wszytkim za wspolna zabawe.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również chciałem podziękować wszystkim za spotkanko i dobrą zabawe !piwko

Obcowanie z Wami zaowocowało porzuceniem !piwko na kempingu i powrotem do domu 4oo !OKK

Ps.Podziękowania dla Ewy i Szorstkiego za transport mojego ciała do domu

Jak było... :lol::lol::P !YES !OKK :P szkoda tylko że czwartek gdzieś mi umknął !OKK

UWAGA!!!

Kupie nową wątrobe :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też już w domku.

Dziękuję Mariuszowi i wszystkim organizatorom za super imprezę (nawet pogodę załatwili!)

Wspaniale było spotkać znanych i poznać nowych Burgmaniaków.

Dzięki wszystkim za miłe towarzystwo i wspaniałą zabawę.

Fotki wrzucę w niedługim czasie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podziękowania dla organizatorów, pozdrowienia dla wszystkich, których poznałem i nie.

Ewik i Wrzonio dziękuje za transport namiotu i poranną kawę, a Zegarowi że zabrał mnie na !piwko plecaczka pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My również dojechaliśmy na 14:00 spokojniei w całości. Michalu mam nadzieje że się nie męczyłeś z nami jadąc wolniej.

Dziękuje wszystkim za mile spędzony czas. Tegoroczna Burgmania wg mnie się udała, bez niespodzianek.. Fajnie było zobaczyć dawno niewidzianych ludzi jak również poznać osoby będące po raz pierwszy i miejmy nadzieje że nie ostatni na zlocie. Podziękowania dla organizatorów tegorocznego spotkania . nie wymieniam po nickach czy imionach bo nie chce kogoś pominąć

PES ciekawy pomysł z lampionami rewelska. Pogoda dopisała. Trochę przed zlotem nie było jej ale na zlot dopisała. Zdjęcia powinny być później ale nie dużo bo awaria sprzętu

Jeszcze raz serdeczne dzięki że mogłem się z wami zobaczyć. Przepraszam tych z którymi nie zdążyłem się pożegnać

!piwko !piwko !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To była moja 5-ta Burgmania. A jak było ? Super !piwko

Należą się duże podziękowania dla organizatorów. Szacunek Panie i Panowie. !piwko

Tradycyjnie kilka fotek:

ALBUM ponad 200 zdjęć.

IMG_0063.JPG

IMG_0068.JPG

IMG_0101.JPG

IMG_0105.JPG

IMG_0114.JPG

IMG_0246.JPG

IMG_0120.JPG

IMG_0215.JPG

IMG_0129.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My rownież już jakiś czas w domku, dotarlismy bezproblemowo.

Dziękuję wszystkim za spotkanie i wspanialą zabawę. Miło było się z Wami wszystkimi spotkać i pogadać przy !piwko .

Dla mnie ta Burgmania była wyjątkowa i napewno zostanie długo w mojej pamięci.

Przez cały czas zlotu udało mi się zrobić jedną fotkę chociaż miałem dwa aparaty.

PICT0001.JPG

Jak Ojciec Dyrektor powie że będzie ładna pogoda to była ładna mimo nieciekawych prognoz.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja też już w domu. Po kilku dniach przerwy próbuję oganąć forum.

Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas !piwko .

Fajnie było spotkać tyle znajomych twarzy i poznać "w realu" wiele nowych osób.

Trochę szkoda, że ten czas tak pędzi szczególnie wtedy gdy chciałoby się, żeby się zatrzymał !OKK .

W tym roku wyjątkowo nie zrobiłem nawet jednego zdjęcia, więc liczę na na Wasze foto-relacje !piwko .

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za wspaniałą imprezę!!! !piwko Fajnie było znowu się spotkać i super miło spędzić czas! Pogoda dopisała, organizacja 100% OK, bardzo udany zlot! !OKK !piwko

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki dla organizatorów za zajebistą impreze :lol: !OKK !piwko !piwko !OKK !YES

To była moja pierwsza Burgmania, ale juz wiem że nie ostatnia !OKK

Wrzuciłem trochę fotek - NADUŚ - PRZYDUŚ - WYDUŚ :lol:

Kilka przykładowych :P

zdjecie.jpgzdjecie.jpgzdjecie.jpg

I mała zagadka :P Kto to? :D

zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...