Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia ze zlotu Burgmania 2010 Warka


Alupin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dziękuje organizatorom i uczestnikom za fajną zabawę i dobrą atmosferę. Już teraz wiem że za rok też będę bawił się w doborowym towarzystwie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    7

  • Gumisiek

    7

  • Karolina

    5

  • Barti

    4

  • Klubowicze

Nareszcie mam dostęp do komputera i mogę podziękowac wszystkim zlotowiczom oraz organizatorom za wspólną zabawę i spędzonych te kilka dni w Warce . Ponieważ była to moja pierwsza Burgmania byłem mile zaskoczony . Niecierpliwie czekam na następną imprezę abym znowu mógł się spotkac ze wszystkimi Burgmaniakami . !piwko

Odnośnik do komentarza

To ja tez zamelduję że tyłek mój i lepszej połowy dowieziony bezpiecznie do garażu.

Dzięki wszem i wobec

- dyrekcji za wkład i poświecenie !OKK !YES :lol:

- wszystkim, którzy robili coś więcej niż 0, za to że coś robili !OKK

- całej reszcie za to że była :lol: !piwko !OKK

- pogodzie za to że była (zjarane nogi i ręce jeszcze troche będą przypominać o zlocie) !piwko

Pozdrawiam wszystkich i dozoba na drodze

Odnośnik do komentarza

Ysabel i Macek w domu. Po drodze zawinelismy do zaprzyjaznionego serwisu, gdzie wiekszosc szkod parkingowych zostala usunieta od reki !piwko .. Dziekuje przy okazji Heli i Artixom za asekuracje !piwko

Jak zwykle wspaniala impreza, po ktorej do tej pory rece mi trzesa !OKK ...

Wielkie podziekowania dla Organizatorow za zorganizowanie naszego dorocznego spotkania!

Podziekowania dla PESu za wspaniale atrakcje - super pomysl!

Dziekuje rowniez za podniesienie do pionu sprzetow po ulewie.

Jak zwykle super bylo sie spotkac z Wami!

Odnośnik do komentarza

Ja też melduję nasz bezpieczny powrót do domciu bez przygód (majka dała rady)

Dziękujemy za super imprezę szkoda że tak szybko się skończyło !piwko

Do następnego !piwko !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza

My juz tez w domku . Było bardzo miło i całkiem fajnie . Szacun dla organizatorów, miejsce bardzo fajne , pogoda na medal , nic dodać( no może jeszcze z tydzień zlotu) , nic ująć.

Korzystając z okazji..... chciałabym powiedzieć, że w moich oczach rozwialiście wszystkie mity jakie chodzą o takich zlotach. Bardzo dziękuję za świetną zabawę i tak miłe przyjęcie choć nie należe do klubu. To była moja pierwsza Burgmania, ale mam nadzieję.... że nie ostatnia !piwko Gorąco Wszyskich pozdrawiam Ania .

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki dla organizatorów !piwko

Jak zawsze było MEGA FAJNIE !piwko

Grupa Śląska-dzięki za mile spędzony czas !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja dotarłem w końcu ostatecznie do domu cało i bezproblemowo...

Jedyne co mam Wam do powiedzenia, to SZACUN, dzięki i czekam na powtórki...

Cya... !piwko

K. !piwko

Odnośnik do komentarza

Melduję że dotarłem !piwko do domu oraz dziękuję za doborowe towarzystwo i wyśmienitą !piwko zabawę.

Pozdrawiam wszystkich Warkobalowiczów i do nastęonego razu !OKK J.D.

Odnośnik do komentarza

Więckie w domu od 10.13 całe i zdrowe bez problemów dotarły

Wielki szacun dla Organizatorów, fajna i miłe zabawa !piwko

Odnośnik do komentarza

Pablos i Teletubiś też już w domu po rozładunku !happybth .

Kazdy ze zlotów jest inny i niepowtarzalny ten trzeba przyznać należy do udanych.

Niestety tyle Was z roku na rok przybywa, że 3/4 osób wogóle nie znam i nie zdążyłem poznać ale co się odwlecze to .....

Podziękowania dla Mariusza,Moniki i reszty osób zaangażowanych w przygotowania a napewno było ich sporo.

Podziękowania dla Martensa (Marcina), za udostępnienie campingu i dopieszczanie atmosfery na terenie zlotu.

Dla Szorstkiego i Biga za wspólne upodlanie się !happybth od samego rana aż po późne godziny wieczorne !happybth .

Również wielkie podziękowania dla Kisla za dzisiejszą popołudniową kawkę,która postawiła Mnie na nogi i dodała energii na powrót.

I dla Was wszystkich, którzy byliście i tworzyliście tą zajefajną atmosferkę.

Wielki SZACUN i pokłon głowy w stronę PES-u a głównie dla animatora ich grupy Cappo za pokaz balonowy - jesteście chłopaki - DEBEŚCIAKI !!!!!

Z pozdrowieniami zmordowany Pablos i padnięty Teletubiś.

PS.

Niestety aparat miałem ale nie dane Mi było cyknąć żadnego zdjątka.

Odnośnik do komentarza

Ja też już w domu i powiem tak, było słabiutko aż do momentu rozdawania nagród !happybth .No i po takich nagrodach jakie wpadły w moje łapy nie wypada mi marudzić he he.

A tak na poważnie to wiadomo,że musiało być na wypasie i tak było.Szacun dla wszystkich,którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego aby zlot był tak udany.

Dzięki dla współtowarzyszy w podróży,dla Tomka za transport syna w jedną stronę,dla Kubo za transport syna w drugą stronę no i jak zawsze dla Roniego i Ani.Oni już tam wiedzą za co.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja dotarłem do domu dopiero teraz.

Dzięki za wspólną zabawę.

Wielu osobom chciałem podziękować, mam nadzieję, że nikt nie zostanie pominięty:

Ani Roniego za pomoc i ogarnięcie atrakcji dla dzieci

Areckiemu, Ewikowi za zorganizowanie konkursów

Wrzoniowi za zorganizowanie konkursów i nalewki

Krzytrowi za śrubkowkręty

Worlanowi za rower

Markizowi za mini-paradę

PES - dzięki za "światełko do nieba" - było super

Martesowi i obsłudze za całokształt

no i oczywiście Mariuszowi za generalne ogarnięcie wszystkiego.

Widzimy się za rok.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Jakoś się dowlokłem(ale było ciężko !happybth . Absolutnie dołączam się dowszystkich podziękowań wyrażonych na forum przez szanownych przedmówców. Jak co roku już nie mogę doczekać się kolejnej Burgmanii, choć dopiero co dotarłem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

pogryziona przez komary, ale bardzo zadowolona też już melduję się w domu

była to moja pierwsza Burgmania ale na pewno nie ostatnia, spędziłam bardzo miły weekend i cieszę się, że mogłam Was poznać nie tylko z "literek"

grupo Śląska - dziekuję za wspólna jazdę, oby jak najwiecej ich było

Odnośnik do komentarza

Gryzoń i Aseti meldują się w domu cało i bezawaryjnie - co prawda ręce,łydki, karki do wymiany ale to nic - dłużej będziemy pamiętać wypad na świeże powietrze.

Dołączam się do wszystkich podziękowań oraz - osobiście podziękowania za bardzo fajny przelot "nieformalna parada" - Jeździłem w różnych kolumnach mniej lub bardziej zorganizowanych ale ta była NAJLEPSZA - pełen szacun dla wszystkich uczestników za dyscyplinę i sposób jazdy oraz do chłopaków którzy prowadzili ! (ksywek niestety nie pamiętam za dużo wrażeń - to moja/nasza pierwsza Burgmania) !happybth

Było bosko ! Dziś chyba prześpię się jeszcze w namiocie - na balkonie !happybth

Pozdrawiam i dziękuję ! Fotki i film jak tylko się ogarniemy z tematami rodzinnymi ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wielkie podziękowania dla Organizatorów, stałych uczestników oraz tych, którzy byli pierwszy raz (Burgmania zawsze jest odlotowa) za miłą przyjazną atmosferę i wspaniałą pogodę - ducha, a ta atmosferyczna też nam się udała.

Od pierwszych chwil - czyli wyjazdu z Katowic w piątek, do dzisiejszego powrotu było miło, sympatycznie i wesoło.

!OKK Z miłymi ludźmi - mile płynie czas. !OKK

Żadne zdjęcia, filmy czy relacje nie oddadzą tej atmosfery – na Burgmanii trzeba po prostu być. !OKK

!happybth !happybth !happybth !tut !tut !tut !scooter !scooter

- - - !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter ---

Odnośnik do komentarza

Było !happybth !tut !happybth !tut !happybth

Dzięki, do zobaczenia za rok!

Acha - Wrocław w składzie Marcin, Enek i ja - dotarliśmy właśnie do domu bez przygód !tut

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Ja też melduję szczęśliwy powrót do domu !happybth !happybth !happybth !tut !tut

Serdeczne dzięki dla organizatorów za włożony trud i za zajefajną zabawę

Pozdro !tut !scooter !scooter

Jolka i Michu

Odnośnik do komentarza

Upiorek dotarł do domku cały i zdrowy . !tut

Szaman i tak ma po zębach za tą jedną noc z deszczykiem !tut .

Do miłego za rok .

!happybth !happybth !happybth .

Odnośnik do komentarza

To była moja pierwsza Burgmania, moge napisać smiało, że nie ostatnia !happybth

Spotkałem juz poznanych wczesniej Burgmaniaków, poznałem wielu nowych i w tak doborowym towarzystwie nie można było się nudzić.

Podziekowania z mojej strony dla wszystkich zamieszanych w organizację zlotu, a dla uczestników znanych, poznanych i nieznanych za wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę. Pogodzie chyba też można podziekować za tak pozytywną zmianę, co poskutkowało zmiana koloru mojej skóry !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...