Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia ze zlotu Burgmania 2010 Warka


Alupin

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie podziękowania dla organizatorów, obsługi kempingu i uczestników za

super impreze, było naprawde świetnie.

:unsure:

Wielkie dzięki i do zobaczenia. :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    7

  • Gumisiek

    7

  • Karolina

    5

  • Barti

    4

  • Klubowicze

Gratulacje dla organizatorów za zorganizowanie tak udanego przedsięwzięcia - to teraz moja ulubiona "Burgmania" !OKK

Wielkie dzięki dla M@rkiza za zalatwienie mi transportu dla synka, noclegu pod dachem, za kanapki, herbaty i cappuccino o porankach, pchanie wózka i zajmowanie się dzieckiem w wolnych chwilach... :lol: oj, chyba się nie wyplacę do następnej " Burgmanii"... ;)

Bardzo dziękuję Lucjanowi z Trzebnicy i jego rodzinie za to, że przywieźli Wyszka na zlot, zajmowali się nim czasem w trakcie, a potem odwieźli aż pod sam dom! Gdyby nie Wy nie byloby nas tam. !YES

Dziękuję też wszystkim nowym "ciociom" i "wujkom", którzy zabawiali Wyszka podczas zlotu, żebym mogla chwilę odsapnąć...zwlaszcza dziękuję "cioci" Ewelinie z Wroclawia. !V

A teraz trochę wrażeń:

Rewelacyjna lokalizacja - świetne miejsce, zadbane, z atrakcjami dla dzieci, aż żal wyjeżdżać bylo - czulam się jak na wakacjach. :angry:

Jedzenie smakowalo, zwlaszcza mojemu synowi, który najpierw pożeral mi 3/4 żurku, a potem wysylal glodną dalej do kolejki... ;)

Konkurencje sprawnościowe ciekawe i efektowne, podobala mi się zwlaszcza ta z pijanym rowerem, mimo że rower byl za wysoki i jakiś taki wywrotny... !ying

Śniadania na szóstkę - standard wręcz hotelowy a nie zlotowy. :P

Konkurs skuterowy z pacholkami i slupkami (imitującymi samochody w korku) polączony ze slalomem, zawracaniem i awaryjnym hamowaniem to super pomysl! Tylko że slalom byl zdecydowanie za krótki!.. :blink:

Wiem że zloty skuterowe bardzo różnią się od motocyklowych, ale mimo wszystko centralnym punktem każdego zlotu powinna być parada. Tego moim zdaniem brakowalo - oficjalnej sobotniej parady maxiskuterów. <_<

Dziękuję jeszcze fundatorom nagród !OK - Mariuszu - mialeś rację, warto bylo startować w konkursach. Mam jednak nadzieję, że spotkamy się jeszcze na jakimś zlocie, na którym nie będziesz organizatorem i wolno Ci będzie startować, bo rewanż w slalomie jest ciągle aktualny. :D;)

P.S. Kubo - a Ty chyba jakiś chory... kto to widzial - tylko jedno zdanie?? whist

P.S.2. Już się nie mogę doczekać przyszlorocznego zlotu!... !w00t

Odnośnik do komentarza

Badly dotarł w niedziele cały i bez niespodzianek do domu

wielkie dzięki dla organizatorów za super zlot

pozdrowienia dla wszystkich a zwłaszcza

dla

ziomków z Kielc i Wrocławia

widzimy się za rok

Odnośnik do komentarza

Dawno tak dobrze nie wypocząłem w tak krótkim czasie, choć wątroba mówi inaczej.

Impreza super, organizatorzy stanęli na wysokości zadania i do tego ta pogoda <_<. Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich, których miałem zaszczyt i przyjemność poznać.

To wielka radość, że mogłem również spotkać znajomych z poprzedniej Burgmanii.

Kumple, którzy przyjechali ze mną na biegowcach również są zachwyceni atmosferą tej imprezy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję wspólnie z żonką i córeczką za spotkanie się z wszystkimi MAXi MANIAKAMI.

Wszystko co chciałbym napisać zostało już napisane przez przedmówców.

Ale było ZAJEFAJNIE <_< .

Teraz troszkę z innej beczki.

Czy ktoś gdzieś nie znalazł długiej metalowej,czarnej latarki?

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś gdzieś nie znalazł długiej metalowej,czarnej latarki?

Tylko latarki ??? !ying

Życzenia przekazane ;)

Pozdrawiam :lol:

Do zobaczyska <_<:angry::blink:

Odnośnik do komentarza

Wiem że zloty skuterowe bardzo różnią się od motocyklowych, ale mimo wszystko centralnym punktem każdego zlotu powinna być parada. Tego moim zdaniem brakowalo - oficjalnej sobotniej parady maxiskuterów. <_<

To fakt, szkoda że nie było parady na legalu.

Jednak polak potrafi i odbyło sie NPPO (czyli - nielegalna parada o obiekcie) :angry::blink::lol:whist !ying !w00t !OKK !OK > PARADA - NADUŚ<

Fajnie i spontanicznie nam to wyszło ;) !YES Napewno zapamiętam to na długo !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
:lol::blink::angry:<_< Dziękuę organizatorom i ich wspomagajacych w realizacji zlotu, było miło ale nie stety trzeba było wrócić do codziennej rzeczywistosc i szkoda, ze tak szybko się skończyło, pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wszystko "Doktoek"i
Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za wspólną zabawę, :blink: sponsorom i organizatorom oraz wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania tak zacnej imprezy :angry:

Śniadania były naprawdę wypasione, pogoda dopisała, rozpisywać się nie będę ponieważ w zasadzie wszystko już napisano, pozdrawiam wszystkich starych i nowych Burgmaniaków i do następnego spotkania przy <_<

Odnośnik do komentarza

Teraz troszkę z innej beczki.

Czy ktoś gdzieś nie znalazł długiej metalowej,czarnej latarki?

Osatni raz widziana zaraz po rozdaniu nagród w sobotni wieczór u mnie za konsolą koło wzmacniaczy - stuknij do Mariusza Burgiego bo zabierał zdeponowane u Mnie jakieś proporce, zdjęcia i księgę Burgmanii i możliwe, że zabrał także i tę długaśną latarenkę.

Pozdr.

Pablos

Dziękuję jeszcze fundatorom nagród  - Mariuszu - mialeś rację, warto bylo startować w konkursach. Mam jednak nadzieję, że spotkamy się jeszcze na jakimś zlocie, na którym nie będziesz organizatorem i wolno Ci będzie startować, bo rewanż w slalomie jest ciągle aktualny.

Już raz Karolcia konkurowałaś z Ojcem Dyrektorem - dla odświezenia przypomnę "Grotniki" aż wszyscy wstrzymali oddech podczas Twojego przejazdu slalomowego mam to nawet gdzieś na taśmie .

Pzdr.

ADMINI SORKI - POŁĄCZYŁEM POSTY ALE USUNĄĆ JUŻ NIE MOGĘ !

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ciesze się jak dziecko gdy czytam Wasze wpisy. Miód na nasze serce :lol: .

Do podziękowań wcześniej zamieszczanych chciałem także dołączyć Lucjana73 i jego małżonkę za opiekę nad jednym z naszych friendów w szpitalu. Wielkie THX. !V

Dzięki dla chłopaków z Kymco, że wpadli pokazać m.in nowego Xcitinga :)

Specjalne dzięki dla Ani kierowniczki oraz Oli za pomoc przy rejestracji... a także dla chłopaków z kempingu za trud pracy włożony w nasz zlot. Raz jeszcze chciałbym podziękować także Martesowi za jego nieprzespane noce, dogrywanie szczegółów i scalanie wspólnie ze mną całości... whist

O tym, że chłopaki z Burgmania Wawa zone pomagali już pisałem... Orzech stawał na rzęsach i załatwił lwią część nagród oraz m.in pokaz ratownictwa drogowego... za co wielki szacun dla niego ;) .

Macek skompilował dla Was działkę Sony i Casio... myślę, że nagrody Wam się podobały :)

Więcek osłodził zlotowiczom życie z pomocą Ferrero. Podziękować w imieniu dzieci !YES Mamuśka za to postarała się o ciekawe nagrody dla dorosłych :angry::blink: . Raz jeszcze wielkie dzięki ;)

Arecki z Wrzoniem stanęli na wysokości zadania i poprowadzili od początku do końca konkurencje !ying

Worlan napracował się i skonstruował dla Was specjalny rower oraz ufundował cenne nagrody. Mam nadzieję, że będą strzegły Waszych sprzetów !OK :)

Raz jeszcze Wrzoniowi za skompilowanie dla naszych przyjaciół z Niemiec przepysznej naleweczki. Wielkie THX !w00t

Pablos z Teletubiśką miksowali, więc dla nich także składam podziękowania... stopy po piątkowej imprezie bolą mnie do dziś ;):P

Podziękowania należą się także Qwakiemu (LCM Sokół Lublin) za pokazy sztuki sushi... niektórzy naprawdę niezłe rolki skręcili :D

Chciałbym jeszcze podziękować Radiemu23 za ogarnięcie tematu Suzuki Gemma. Razem z Morphousem wyglądali przekozacko... a tutaj to już wielka zasługa dr.big'a :P .

Mówiąc o atrakcjach na zlocie wypada raz jeszcze wymienić sponsorów, którzy wspomogli nasz zlot w naprawdę cenne nagrody...

honda.jpgmotorista.jpgwarka.jpgadamoto.jpguhma.gifmulak.gifinter.jpgsony.jpgferrero.jpgsushi.jpgintegra.gifhpfonica.jpgalan.jpgfeniks.jpgaltran.jpgaitg.jpgallianz.jpgunitruck.jpgtailor.jpgarsamandi.jpg

No cóż... miło było ale szybko zleciało... <_<

Do zobaczenia na kolejnych, tegorocznych spędach maxi skuterowych a także na przyszłorocznej, VII już Burgmanii 2011 !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wspaniała impreza, ilość wrażeń wielka stąd czułem wielkie zmęczenie w drodze powrotnej, zakończonej szczęśliwie ( odsypiam drugi dzień ) Było mnie niezwykle miło kiedy na starcie do slalomu usłyszałem aplauz uczestników dzia-dek dzia-dek ( powiem Wam czułem się jak Małysz ) tym bardziej że po wykonaniu konkurencji udzieliłem ” WYWIADU „ dla TV Następnie autografów nie dawałem jedynie pozwalałem się fotografować. Bardzo miłym momentem było pasowanie na członka klubu i otrzymanie legitymacji, uścisk dłoni przez O. Dyrektora i Areckiego przypieczętował moje członkostwo jako członka rzeczywistego bo wcześniej czułem się jedynie członkiem korespondentem Dodam że bardzo miło było mi pogawędzić i wymienić poglądy z Profesorem.

Życzę sobie jeszcze wielu wspólnych spotkań z Wami

Wielkie dzięki Organizatorom za wspaniały zlot

Wąchacz spalin

Członek rzeczywisty Klubu DZIADEK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już raz Karolcia konkurowałaś z Ojcem Dyrektorem - dla odświezenia przypomnę "Grotniki" aż wszyscy wstrzymali oddech podczas Twojego przejazdu slalomowego  mam to nawet gdzieś na taśmie  .

No wlaśnie dlatego rewanż ciągle aktualny, bo w Grotnikach niewiele przegralam, ale od tej pory nie udalo mi się jeszcze wygrać z Mariuszem !V

P.S. Jeśli masz, Pablosie, możliwość udostępnienia tej taśmy, to chętnie zobaczę, bo mam chyba tylko jedno zdjęcie z tamtej konkurencji...

Chcialabym jeszcze podziękować Lucjanowi z Trzebnicy i jego żonie za przywiezienie mi paliwa ze stacji po tym jak mi go zabraklo na trasie... :)

Wielkie dzięki! !guns

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to i moje pięć groszy!

Więcej już chyba się nie da w temacie podziękowań, dlatego ogólnikowo dziękuję za wspaniały zlot i przesympatyczną atmosferę.

Odnośnik do komentarza

Ojoj ja odsypiam i odespać nie mogę... Jak zawsze tak i nie inaczej tym razem kolejny UDANY zlocik:) Wielkie podziękowania dla ekipy "czymającej" władzę i organizację w ryzach czyli Mariusza i sp. z o.o.:)

Ekipie PES za światełko do nieba... było cudnie i za pomoc w walce z głośnikiem podczas "zwijania zabawek":)

Wszystkim już znanym i nowo poznanym za fajną atmosferę i mam nadzieję do zobaczenia za rok! !guns

szczególnie dziękuję:

Monisi - za dzielne ratowanie mnie wrzątkiem do kawusi bym nie padła za szybko !V!OKK

Marcinowi - za lampkę, popiołkę i całą resztę:);):D!V

Mam nadzieję, że uda nam się zagościć na Burgmanii 2011 również muzycznie. Obiecuję nóżki będą bolały jeszcze bardziej:D!tut To nie żarty! vampire

Także bardzo proszę zaopatrzyć się w wygodne odzienie nożne:P

Jeszcze raz wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla tych którzy nie widzieli widowiska PESu :

najpierw było światełko do nieba !guns

IMG_0%20%28362%29.jpg

dziwne światła nad Warką !V

IMG_0406.jpg

a pózniej deszcz meteorów :)

IMG_0407a.jpg

a tutaj cały Album

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja wraz z Agatka rowniez dziekujemu za super zlocik. Jak zwykle bylo milo. Spotkac sie ze starymi znajomymi - bezcenne.

Do zobaczenia zatem za rok.

Odnośnik do komentarza

veni , vidi , vici - to znaczy z tym vici to nie do końca bo poległem i to na dwa dni , jednak zlot naprawdę udany , gratulacje dla organizatorów.

ps. pozdrowienia dla "zacnych" sąsiadów z kempingu i jeszcze raz dzięki za naprawe "poważnej" usterki !OK

pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...