Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia ze zlotu Burgmania 2010 Warka


Alupin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Ludzie są tylko ludzmi i popełniają błędy, ale przykre jest to, że mimo wysiłku kilku osób nie udaje się przemówić do rozsądku.... :(

Adam, tu nie chodzi o popełnienie błędu tylko o alkohol... :( jeśli wiem, że po % przestaje mi pracować kora mózgowa to nie dotykam % na tego typu imprezach... bo inaczej wstyd jak beret ;)

A tak w ogóle to już przebieram nogami na kolejną *Burgmanie 2011*... a gdzie? :(

O tym już za kilka miesięcy !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    7

  • Gumisiek

    7

  • Karolina

    5

  • Barti

    4

Wiem, że to pobożne życzenie ale w 2011 chciał bym wziąć udział w kolejnej Burgmanii. Mam propozycję aby odbyła się Ona gdzieś bardziej na północ lub bliżej środka kraju co by i Ci z północy mieli bliżej . Czy może raczej wszyscy jednakowo daleko. To oczywiście tylko sugestia. Wręcz marzenie ;)

Odnośnik do komentarza

Witam .

Od zlotu minęło już kilka dni (tydodni) emocje opadły etc.... Czas przypomieć zlotowiczom i pokazać tym co nie byli kilka obrazów z imprezy Burgmani : NADUŚ Miłego oglądania !scooter

Odnośnik do komentarza
Witam .

Od zlotu minęło już kilka dni (tydodni) emocje opadły etc.... Czas przypomieć zlotowiczom i pokazać tym co nie byli kilka obrazów z imprezy Burgmani : NADUŚ Miłego oglądania :D

Mnie właśnie nie było :(

Ale cieszę się że chociaż u Ciebie zaistniałem na kilku zdjęciach!!!!!!

Sam, nie robiłem żadnych zdjęć, choć jak widać miałem aparat, tylko dlatego, że nie chciałem tracić czasu i poznać jak najwięcej wspaniałych ludzi.

Niestety nie udało mi się poznać wszystkich, ale i tak uważam że jesteśmy najfajniejszą, zgraną paczką jeżdżącą na dwóch kółkach !scooter !scooter !scooter :D

Dzięki !YES

Pozdrawiam serdecznie !V !V

Odnośnik do komentarza
Powtorze pytanie:

CZY KTOS WIE CZY AGNUS WROCIŁ DO DOMU(cały)????????????

Wystarczy tylko dokładniej czytać forum.

Post Agnusa

Jak widać wszystko z nim w porządku, a nawet zmienia maszynę na większą. :D

no to kamien z serca bo juz sie bałem ze nie dojechal bo duzo km mial do domu a % wszystkie chyba jeszcze nie uszly.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Witam .

Od zlotu minęło już kilka dni (tydodni) emocje opadły etc.... Czas przypomieć zlotowiczom i pokazać tym co nie byli kilka obrazów z imprezy Burgmani :  NADUŚ Miłego oglądania  !scooter

No ta fotka mnie rozwaliła... :(

he he he... :D

DSC05084.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Witam .

Od zlotu minęło już kilka dni (tydodni) emocje opadły etc.... Czas przypomieć zlotowiczom i pokazać tym co nie byli kilka obrazów z imprezy Burgmani :  NADUŚ Miłego oglądania  !guns

No ta fotka mnie rozwaliła... ;)

he he he... ;)

DSC05084.JPG

Czy aby na pewno nie masz nic wspólnego z tym maleństwem ? ;) (takie samo zagatkowe spojrzenie , w tym samym kierunku) !guns

Odnośnik do komentarza
Czy to przypadkiem nie są jeszcze efekty "warkowej" zabawy??? :D  :D  ;)

Jeśli tak, do długo czekali z prezentacją filmu.

http://www.smog.pl/wideo/36786/ufo_nad_pol...nie_fotomontaz/

Kupa śmiechu poprostu !YES Komentarz tych osób - bezcenny :D No normalnie UFO :D

Czy PES się przyznaję? Bo może to faktycznie UFO ;)

Odnośnik do komentarza

Ja wiedziałem od razu że PES nie mogą pochodzić z tej planety.... !YES

Wsiedli do swoich latających talerzy i odlecieli do domu :D

PES=UFO

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to ładnie jak się wszystko wyda, że mieliśmy kontakt z obcą cywilizacją to będzie ... !YES :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...