Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia ze zlotu Burgmania 2010 Warka


Alupin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    7

  • Gumisiek

    7

  • Karolina

    5

  • Barti

    4

Ja od wczoraj dawno w domu ale zmęczenie + małe :D zrobiły swoje i reset gotowy !jump .

Dzięki za świetną impreze jak zwykle organizatorzy się popisali . Dzięki za spotkania ze starymi znajomymi i z tymi nowo poznanymi . Jak zwykle było fajnie i czekam do następnego zlotu . teraz rekonwalescencja i na Berlin !tut .

Pozdrowionka DIZEL

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To i ja podziękuję wszystkim którzy przyczynili się do

realizacji imprezy. Miło było pogadać, !jump z tymi

z którymi mi się to udało.

Mam wrażenie tylko, że czas mi się skompresował w

okolicy soboty, a tu już trzeba było wracać do domu :D

Jak "wyostrzyłem" na PES-owe lampiony, to miałem

wrażenie, że to się nie dzieje naprawdę !tut

Kisiel, nie trać wiary w ludzi. Jeśli dobrze myślę co to za

"ratusz" stanął w kabinie prysznicowej, to myślę, że

nie człowiek tego dokonał, w każdym razie nie przez duże "C"...

pzdr :D

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne za super zabawę :P , bardzo miło było się z Wami wszystkimi zobaczyć !tut ... Zabawa jak zwykle była świetna :D .

Wielkie podziękowania dla organizatorów za super wykonaną pracę :D

ps. Fotki ukarzą się niebawem !jump :D

Odnośnik do komentarza
Gość malina666

Wielkie podziekowania możliwość przyjechania dla organizatorów, kiedy imprezxa zaczęła sie rozkręcać, a ludzie integorwać musiałem wyjechać. Wielkie dzięki dla Gluba, Monka za transport namiotu itd, oraz dla Liona, Badly, Piro i Damian M dzieki za techniczne podpowiedzi. Mam nadzieje ze najpóźniej za rok spotkamy sie znów na Burgmanii. ZYBEX TECHNO NAMIOT był niesamowity :D Pozdro dla Phila który prawie zawsze był chętny degustować. Pozdrawiam i do zo.

Odnośnik do komentarza

Przyłączam się do podziękowań za moją pierwszą i - mam nadzieję -nie ostatnią Burgmanię !tut :D

Serdeczne dzięki dla:

- Organizatorów całej tej balangi :D:P !piwko

- Areckiego i Wrzonia czuwających, żeby wszystkie konkursy odbywały się w duchu "fair play" - SZACUN Panowie,

- wszystkich zlotowiczów - tych widocznych i tych ukrytych, którzy "odpoczywali" w cieniu domków/namiotów/parasoli (* - niepotrzebne skreślić),

- ekipy Jabłonowsko-Piaseczyńsko-Białołęcko-Praskopołudniowej (kto był ten wie) - "nalewka owocowa" w jedynie słysznym smaku - BEZCENNE :D !jump (gdzie wyście o godzinie 01:00 znaleźli sklep całodobowy !tut )

- Czarka od Ani, bajtli od Bafki i Dzięgiela, Kuby od Mediposa oraz pozostałych dzieci, w imieniu mojego syna Mateusza za wspólną zabawę

Do zobaczenia na kolejnym zlocie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziekuje wszystkim za dobra zabawe, jak zwykle nie udalo sie ze wszystkimi zamienic choc slowo, ale moze nastepnym razem.

Szuwarkowi i Oli za przygarniecie do stolika !jump i pyszna kawe a Mackowi i Ysabeli za jak zwykle dobre towarzystwo w drodze na zlot i ze zlotu.

Dziekuje wszystkim tym ktorym sie chcialo zeby impreza udala sie tak jak sie udala.

ps.

PES jestescie wielcy, lampiony robia wrazenia :D

Odnośnik do komentarza

Witam, szczęśliwie dojechawszy do domu chcielibyśmy z synkiem podziekować Koleżankom i Kolegom za zajefajne sporkanie, doborowe towarzystwo , ect ect, ect.... Organizatorom za niemały wkład pracy z zorganizawonie całej imprezy i konkursów. Jak tylko się ogarnę załaczymy kilka zdjęć i filmików :-))

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim Burgmaniakom - organizatorom i uczestnikom za "Zlot co się zowie" ;) .

Dzięki przyjaciołom z 3M za dach nad głową i (jak to śpiewał Mr Zoob) mój kawałek podłogi - swoją drogą bardzo wygodne drewienko tam mają :) .

Jak się zwykło mawiać na zakończenie: co złego to nie ja (wiem,że nie wszyscy w to uwierzą ;)).

PS. Do pieczonego karczka z grila (przypalonego w Warce) dorzuciłem nadpieczoną facjatę (Wa-wa msza beatyfikacyjna ks. Jerzego) i teraz piecze z przodu, piecze z tyłu, nos czerwony (i kto mi uwierzy, że to nie po "Warce"?:)).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Króciutki filmik z "błyskaicznego namiotu" - rozkłada się w 5s, a składa... :

W podobnej sytuacji był Krzytro, ale mu pomogłem i namiot

zrobił się tej samej wielkości co przed rozłożeniem... ;);)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Króciutki filmik z "błyskaicznego namiotu" - rozkłada się w 5s, a składa... :

W podobnej sytuacji był Krzytro, ale mu pomogłem i namiot

zrobił się tej samej wielkości co przed rozłożeniem... ;);)

pzdr

No i co ja bym bez ciebie zrobił :)

A tak swoją drogą imprezka OK,miło było wszystkich zobaczyć,no i usłyszeć o 6.00 sławny kubek Pawła(jak go zabierze do Berlina,to mu go osobiście na złom zawiozę).Mam nadzieję że za rok będzie nas jeszcze więcej.Dziękuję wszystkim organizatorom imprezy za super zabawę.Mam nadzieję że za rok wykręcicie lepsze czasy w kręceniu śrubek :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Profesor foty mistrzostwo, a zwłaszcza te ;) :

DSC03225.JPG

Zastanawialiśmy z Areckim się jeszcze dziś czy ktoś ten moment uwiecznił.

DSC03228.JPG

DSC03230.JPG

Odnośnik do komentarza

I ja pragnę podziękować Organizatorom i wszystkim uczestnikom zlotu za organizacje , fajną zabawę oraz wytrwałość w wysłuchiwaniu mojego ględzenia.

Kilka fotek zrobionych przez Magduskę, Marcina (pHre4ker)i Mnie ;)

http://picasaweb.google.pl/switka7/Burgmania2010Warka#

http://picasaweb.google.pl/phre4ker/Burgma...JvSxaPRhKz9_gE#

Odnośnik do komentarza

A i my dziękujemy za super zabawę (Wszystkim), super organizację (Mariusz i s-ka), wieczorne szaleństwa i spacery na rynek o 3 rano ;) (Ssylwia, Pijawka i Kubo)

Pablosowi i Adze za muzykę do "tupnięcia nóżką" ;)

II, III, IV i do kolekcji VI Burgmania zaliczona !

Do zobaczenia !!

Maguska i Marcin (pHre4ker)

Odnośnik do komentarza

Witam, wielkie dzięki organizatorom i towarzyszom zabawy. Jak zwykle świetnie było być z wami razem prze te kilka dni. Fajnie że na zlotach i spotkaniach jest coraz więcej dzieci (trzeba chyba stworzyć osobny wątek "Dla Dzieci" !scooter ) panuje atmosfera naprawde rodzinnego pikniku. Fajnie jest przebywać w towarzystwie ludzi tak sympatycznie nastawionych do siebie !scooter . Kurde pierwszy raz w życiu żałuje że nie jestem POZNANIAKIEM ;) Julka ciągle przeżywa spotkanie z Sidnejem :) Niestety już na każde spotkanie czy zlot mam "obstawe" :) Pozdrawiam i do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Fajnie że na zlotach i spotkaniach jest coraz więcej dzieci (trzeba chyba stworzyć osobny wątek "Dla Dzieci"  ;) ) panuje atmosfera naprawde rodzinnego pikniku.

Proponuje może na następnym zlocie zrobić koszulki z napisem dzieci Burgmanii i to nie jest żart. ;)

Odnośnik do komentarza
Coś o zlocie z TVP Warszawa

edit.: od 12 minuty !scooter

Obejrzałem film. Kurde, jestem gwiazdą... :)

Boguś i Pan Misio; to tylko dzięki Wam. Jak mi zapłacą dzielimy sie po równo :unsure: Pozdrawiam Was serdecznie!

Dziękuję Wszystkim mniej lub bardziej poznanym Burgmaniakom za miło spędzony wspólnie czas oraz organizatorom za mnóstwo wysiłków abyśmy mogli się spotkać.

W szczególności dziękuję Ewelinie, Misiooowi i Enkowi za fantastyczny wspólny powrót do Wrocławia! :)

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza

Ombre i Viola meldują swój powrót do domu. To była nasza trzecia Burgmania i jak zwykle najważniejsze jest się spotkać. Gratulacja dla organizatorów przede wszystkim za pogodę która odpaliła słońcem gorącym jak gorąca była atmosfera na zlocie.

To gdzie za rok???

Pozdrawiamy

Viola o Ombre

:unsure:

ps. Pozdrowienia dla Walusia z Lublina

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...