Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia ze zlotu Burgmania 2010 Warka


Alupin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    7

  • Gumisiek

    7

  • Karolina

    5

  • Barti

    4

tyle Was z roku na rok przybywa, że 3/4 osób wogóle nie znam i nie zdążyłem poznać ale co się odwlecze to .....

Widzę, że nie jestem odosobniony. !happybth

Co prawda byłem tylko w sobotę, ale i tak było fajnie. Rzadko kiedy ma się okazję obcować z tyloma maksiskuter(zyst)ami skupionymi w jednym miejscu. Zdjęć napstrykałem chyba ze 100.

Właścicielu zielonej Majki, jeżeli czytasz te słowa, napisz, czy skuter odpalił w niedzielę bez problemów. !happybth

Odnośnik do komentarza

I aja dotarłem do domku. Mój dziadek burger !happybth się ponownie sprawdził i dowiózł mnie w obie strony bezpiecznie

Dziękuję wszystkim za spotkanie ido zobaczenia mam nadzieje za rok !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wprawdzie orzech mnie uprzedził z podziękowaniami, ale i tak ze swej strony chcę podziękować wszystkim, którzy przyczynili sie do zorganizowania i przeprowadzenia konkursów.

W szczególności chciałem tu uwzględnić:

Wrzonia, który pomógł mi przygotować i przeprowadzić wszystkie konkurencje !happybth ,

Worlana, który spreparował "odjazdowy" rower na którym nikt nie umie jeździć !tut ,

Krzytra, który zorganizował bardzo przydatne słupki, przygotował specjalistyczny sprzęt do rozegrania konkurencji "śrubkowej" i ufudował w tym konkursie jedną z nagód !tut ,

Ewik i orzecha którzy dostarczyli część niezbędnych akcesoriów i służyli wsparciem duchowym !tut .

Chciałem również podziękować wszystkim, którzy (choć nie bezinteresownie) wzięli udział w konkurencjach lub też bardzo mocno kibicowali (już bezitneresownie) i dotarczali wszystkim wiele radości np. dzielnie przyjmując na siebie zawatość kurzych jaj !happybth lub próbując okiełznać niesforny rower !happybth , że o innych atrakcjach nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

moja burgmania 1 wszystko super podziękowania dla organizatorów ,grupy śląsk ,Ani i Roniego ze śląska prawie ,i za koszulke CCCP

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no i jeszcze kilka zdjęć, które zrobiłam

przepraszam za jakość niektórych ale zdjęcia robione telefonem komórkowym

miłego oglądania i dziekuję raz jeszcze organizatorom i zlotowiczom

KLIK

Odnośnik do komentarza

Serdeczne podziękowania za wkład pracy w organizację zlotu,

dla Organizatorów i licznych Pomocników !happybth

Było super !happybth

Do zobaczenia za rok !happybth

Odnośnik do komentarza

Ja też już w domku było super wszysko co dobre to się szybko kończy .Dzięki za fajnie spędzonych kilka dni.

pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza

Meldujemy się w domku,

część grupy z 3m odprowadzona przez wawkę,

serdecznie dziękujemy za zlot, było naprawdę fajnie, super było się z Wami wszystkimi spotkać.

pozdrawiam Przemo, Ssylwia, Olaf vel Sąsiad i Sąsiadka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W uzdrowisku po kolacji :-)

Było :D !jump :D:D !tut :P

Dziękujemy wszystkim za przemiłe spotkanie, a organizatorom za wszelki wysiłek włożony w organizację.

Czekamy na następną Burgmanię.

Tylko gdzie???? !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bilety już od 6-ciu godzin w domku dzięki organizatorom i uczestnikom za super imprezę.

!tut :D !jump

Odnośnik do komentarza

PES dojechal. Gardla pozdzierane, poparzeni sloncem i oczywiscie wszyscy zadowoleni!!!

Dziekujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom za super atmosfere.

Skuty w boksach serwisowych szykuja sie na Berlin.

Odnośnik do komentarza

Ja ze swojej strony, muszę przyznać że nawet kilka godzin dobre!!!! :D

Nie chcę nawet myśleć jak było dalej, bo na pewno było super !tut !tut

Za rok będę robił wszystko żeby być na Burgmanii :D

Tym czasem, pozdrawiam wszystkich poznanych i nie poznanych Burgmaniaków !!!! !V

Do zobaczenia na :D !jump !tut :P:D:P !piwko

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne organizatorom, my do Wawy wracaliśmy dziś przez (nieco podmokły) Kazimierz - ale jakie widooooki :D

Warka odkryła swoje nowe oblicze, to nasza trzecia Burgmania, i jak ktoś pisał wcześniej - każda inna!

Szacunek za pracę w to włożoną!

Aga & Klaud

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A my jeszcze we Warce !V ;)

VI Zlot Burgmanii, nieoficjalnie rozpoczęty sobotę 29 maja dziś oficjalnie zamykamy. Ostatni wóz sprzątający zjeżdża z terenu ok 12stej, Morphous jedzie do Berlina (co by był widoczny na I-wszym zlocie BIG Scooter Berlin) :D a ja ... no cóż, wreszcie odespałem :)

Chciałbym w pierwszej linii podziękować naszym sponsorom... pełną listę zamieszcze jak dotrę do domu.

Wielkie podziękowania dla Burgmanii mazowsze... Orzecha, Więcka, Wrzonia, Worlana, Artixa, Areckiego, Pablosa, Teletubiśki, Antoniaczka, Grzegorza76, Krzytra i wielu innych... :P !piwko !tut ... Bez Waszego wkładu pracy ten zlot by się nie odbył :D

Specjalne THX dla ekipy Poznań... pokaz lotnictwa lampowego :D ... chociaż byli tacy, którzy mieli nocne lęki i nie specjalnie cieszyli się latających lampionów tuż nad kemperami ;) . Ważne, że zlot zostanie na zawsze w ich pamięci ;)

Dziękuję Kempingowi Sielanka ale głównie Marcinowi - Martesowi... słowa to za mało... :P !tut

Dziękuję także Wam, że się Wam chciało przyjechać, że chcieliście przeżyć wspólnie z nami ten zlot i z góry przepraszam za (mam nadzieję) drobne wpadki podczas imprezy. Wszyscy robiliśmy co w naszej mocy aby uniknąc "plam" :D;)

Przepraszam tych którym często mówiłem "już, za moment, jeszcze chwilkę..."). Mam nadzieję, że na kolejnych zlotach nadrobimy zaległości tekstowe ;) .

A teraz kończę bo komary znów się obudziły... !jump :P a już czas się powoli szykować do zlotu w Berlinie :)

Do zobaczenia na kolejnych imprezach !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Achaaa więc to był zlot skuterowy :D

Działo się trochę, choć najbardziej oczekiwanej osoby nie dane nam było gościć, no chyba że gdzieś w zaroślach ..... !tut

Nie będę się rozpisywał, wczoraj przed wyjazdem udało się nam nieco podsumować przy herbacie

Generalnie, jak zawsze były jakieś niedociągnięcia i jak zawsze nie tam gdzie się ich spodziewano :D a i tak co by nie robić wszystkim się nie dogodzi.

Dziękuję:

Organizatorom - Mariuszowi i Monice, Robertowi, Orzechowi, Areckiemu, Pablosowi, Wrzoniowi, Worlanowi, Krzytr(u)(owi)(emu)(trze)* .....

Obsłudze Kempingu z kolegą kamperowcem imiennikiem Martesem :D na czele

Budowniczemu "ratusza" w kabinie prysznicowej nr 2 - zaczynałem już ostatnio za bardzo wierzyć w ludzi !jump

Matce naturze - za pogodę jak drut;

Pozostałym, którym podziękować wypada a wylecieli mi z głowy;

Ogólne hasło które moim zdaniem najlepiej pasuje do nieoficjalnej części zlotu to "cóz wótka nie moze"

*/ niepotrzebne skreślić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...