Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia ze zlotu Burgmania 2009 Rogoźno


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Startujemy zawczasu z nowym wątkiem... wszelkie wrażenia, opisy z V Burgmanii 2009 w Rogoźnie można wpisywać w niniejszym topicu !scooter

A póki co trza iść spać, bo jutro powroty do domów.

Szeroko?ci Panie i Panowie !placz

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marynarz

    13

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Roni

    9

  • Wrzonio

    9

Byłem pierwszy raz na burgmanii. Niestety z obiektywnych przyczyn tylko pierwszy wieczór w czwartek. W czasie karaoke żal było wyjeżdzać.

Mnie się podobało. Mojej połówce również. Jeste?my pod wrażeniem sprawno?ci organizacyjnej chłopaków z PES.

BRAWO

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ze względu na tzw. trudno?ci obiektywne byłem w pi?tek (niestety tylko jeden dzień).

Gratulacje dla organizatorów.

Miło było spotkać znajomych, a innych - znanych tylko z forum - poznać osobi?cie

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza

Wrazenia jak najbardziej pozytywne,bylem tylko w piatek ale i tak

udalo sie poznac ,zakreconych skuteromaniakow,niektorych doslownie

Dzieki za milo spedzony czas

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam,

Juz w domu, podroz powrotna znacznie lepsza bo w sloncu, a nie deszczu.

Co do wrazen, to tez ograniczam sie do jednego dnia, ale jakiego! Wysmienita muza, wspaniali artysci, super atmosfera. Jestem pod wrazeniem i dziekuje organizatorom - kawal solidnej roboty odwaliliscie. Do zobaczenia za rok...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak wielki SZACUN że na pewno nie zmie?ci się na forum chyle czoło dla organizatorów, ja byłem wszystkie dni i to widziałem a wy tylko możecie żałować. !scooter !placz !TAZ !V !OKK

Odnośnik do komentarza

Wła?nie przekroczyłem próg swojego mieszkania !TAZ Podróż upłynęła spokojnie !V

Ponieważ to była moja pierwsza Bugmania, dlatego upłynęła ona pod znakiem poznawania osobi?cie ludzi znanych tylko i wył?cznie z forum.

A imprezka BARDZO FAAAAAJNA !OKK Wielkie dzięki !scooter !placz

Odnośnik do komentarza

Witajcie ponownie, tym razem niestety !scooter tylko na forum.

Dojechali?my do W-wy szczę?liwie o 14.00.Co do zlotu to będę powtarzał moich szanownych przedmówców - Było naprawdę ?wietnie.Ogromne gratulacje dla PES za tytaniczny wysiłek włożony w organizację cało?ci imprezy. Specjalne podziękowania dla Cappo, dzięki niemu odzwyczaiłem się od telewizjii !placz.

Do zobaczenia za rok na następnej Burgmanii.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

O 14.40 dotarłem do domu. O wrażeniach po imprezowych napiszę w wolnej chwili. Rozumiem, że moja ekipa powrotna dojechała szczę?liwie do domów, bo rozstali?my się na zjeĽdzie na Łęczycę a póĽniej od Łowicza do Wawy już Was nie widziałem.

Z ost chwili>

Wła?nie dostałem info od Artixa, o przemielonym pasku w jego SW !TAZ . Stoi bidak na MOP Cisnym i czeka na RobB, który nadci?ga z pomoc?. Dalsza podróż na busie !scooter

Poza tym jaki? An 400 K1 zrobił silnikowy "blow up" ale nie znam szczegółów.

Mam nadzieję, że poza tym wszyscy wróc? bez "przygód" !placz

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze pecha juz wystarczy !placz .

W wielkim skrocie: dzieki wszystkim, ktorzy umozliwili taaaaka impreze. Bylo naprawde zajeb.... !scooter .

Odnośnik do komentarza

my z Magda tez juz na miejscu - skuter spisal sie rewelacyjnie na trasie !scooter

Impreza w caloksztalcie zajebiaszcza !placz gratulacje i podziekowania dla PESu.

Z fajkowym pozdrowieniem

dee

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

i my również już w chacie, szczę?liwie , a co do burgmanii 2009 to nic nie powiem bo po prostu nie mogę mówić bo tak gardło boli ( nie wiem od czego ) ale za to nabazgrzę kilka słów .

było zajerfajer , i chylimy czoło przed organizatorami. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ekipa Trzebińsko - Jaworznicka już od dłuższego czasu w domkach...

Dojechali?my cało i bezstresowo do domu w pięknej aurze towarzysz?cej podróży.

Co do zlotu...

Napiszę, że całokształt, prócz kilku 'technicznych' kwestii naprawdę 'pozitif' i rzeczywi?cie jak zwykle żal było wyjeżdżać do domu, gdzie tych samych ludzi już nie ma...

PES postarał się i wiele rzeczy było bardzo pozytywnych...

Pogoda dała czadu i była bardziej 'barowa' przez co nikt się temu nie sprzeciwiał i 'pełnili?my honory' przez wszystkie dni i wieczory !scooter .

Tymczasem spadam dalej, bo słoneczna niedziela oznacza grillowanie...

Pozdrówki, Kuba !placz

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orzech, Orzechówka i Orzech?tko również w domu, dziękuję wszystkim za wspólne biesiadowanie. PES - dla Was szczególne podziękowania, dali?cie z Siebie baaaardzo dużo.

A więc, kto ma najlepszy skuter we wsi???

Zybex Ty, Zybex Ty !placz

Zybex, picuj Aena bo w Germanii będziesz nas reprezentował !scooter

Odnośnik do komentarza

Witam, dotarłem do domu o 13-tej. Podróż bez przygód !scooter

Wielkie dzięki dla organizatorów, teraz wiem dlaczego macie w nazwie klubu "ELITA".

Pozdrawiam również biesiadników !placz do następnego razu....

Odnośnik do komentarza

Więcki dwa dotarły szczę?liwie do domu, wrażenia o Burgmania 2009 opiszę póĽniej, bo wiatr w czasie powrotu dał się we znaki i jakie? babsko na ostatnie krzyżówce chciało na staranować, ale wszystko jest O.K.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też od kilku godzin w domu ;) . Podróż bez przygód. Dzięki dla organizatorów za mega imprezę. Jestem pełen podziwu dla WAS. Szacun, jak to mówi?, to mało .. :D Wielki szacunek. !OKK Jeste?cie WIELCY. Wiwat PES. !OKK !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też w domu. Pusto tu co prawda ale dobry s?siad poratował obiadem i jako? daję radę.

Oczywi?cie wielkie dzięki dla orgzmotronów ;) przepraszam organizatorów. Dali?cie radę chłopaki !OKK - wszystko co w jakikolwiek sposób zależało od Was było dopięte na ostatni guzik. Pozostałe rzeczy jak pogoda i takie tam inne pozostawało pora Wasz? jurysdykcj? !OKK

Acha byłbym zapomniał - wielkie dzięki dla szefa kuchni - czułem się jak na seansie "Polskiej Kroniki Filmowej" !OKK !OKK :D

Jeszcze raz dzięki !!

Odnośnik do komentarza

Witam,

Ja też już w domku od dłuższego czasu. Podróż z Artixem była czyst? przyjemno?ci?. Za ostatni? płatn? bramk? na autostradzie rozkraczył się AN 400, a że jestem dobrym człowiekiem z natury- memory, 5, tata i wszystko jasne ;):D . Całe szczę?cie że tata pospieszył z pomoc? bo po załadowaniu AN na kipę Artixowi poszedł pasek.

Obiecujemy, że już nigdy nie będziemy się nabijać z zepsutego SUZUKI, ciesz?c się że mamy Hondy...

Co do zlotu:

- Jedzenie obrzydliwe i mało

- Pogoda pod psem

- Ludzie beznadziejni

- Same skutery

no i że o niewygodnych łózkach nie wspomnę !OKK

Oczywi?cie żartuję żeby nie było w?tpliwo?ci !OKK ;):P .

Przednia impreza, ?wietni ludzie (prawie wszyscy), pyszne ciasto było a najbardziej podobały mi się czwartkowe tańce.

Oby tak dalej panowie i panie!!

Było warto dla Was wylewać wodę z butów po przyjeĽdzie

Pozdrawiam serdecznie

!OKK !OKK

Odnośnik do komentarza

zołza za rok zamów pogodę !OKK Helixiarze dotarli do domów około 17 zahaczaj?c o Biskupin impra była przednia mimo pogody ukłony dla elity a poprzeczka poszła w górę dla organizatorów w przyszłym roku

Odnośnik do komentarza

Opalać się?? w pokoju?? Z tego, co wiem, to ludzi to robi? najczę?ciej na ręcznikach na plaży albo na leżakach, ale cóż - mogę się nie znać !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...