Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy masz założony kufer?


dr.big

Czy masz w skuterze zamontowany kufer?  

373 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    8

  • Skrystos

    5

  • Sqad

    4

  • DaniL

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze jedna sonda !OK . Tak jak w pytaniu. No i dla chetnych na odpowiedzi: dlaczego mam (lub nie) ;) ?

No proszę. Bigu -"zaszalałe?" dzi? z sondami. Ale, nie powiem, hmm... mog? być ciekawe a nawet przydatne.

Zaznaczyłem "TAK" -mam kufer (GIVI V46) i często z założonym jeżdzę. A dlaczego ?

OdpowiedĽ jest prosta: Xciting ma do?ć ograniczon? pojemno?ć bagażnika.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja mam założony Kappa K46 , niestety bagażnik w Majesty pod siedzeniem jest niewystarczaj?cy no i nie praktyczny.

Odnośnik do komentarza
(...)niestety bagażnik w Majesty pod siedzeniem jest niewystarczaj?cy no i nie praktyczny.

A co dopiero w Tmaxie ;) ?

Odnośnik do komentarza

A ja zaznaczyłam "Nie" chociaż kufer givi mam ale zdjęty ze stelaża

a bagażnik w moim nexusie też nie jest wielki

to mie?ci się w nim to co jest potrzebne do jazdy na co dzień

Założę go na dalsze wypady, bo gdzie? sie musi zmie?cić kosmetyczka ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

bo gdzie? sie musi zmie?cić kosmetyczka  !scooter

Wła?nie dlatego mam założony.

......a i jeszcze ponadwymiarowa apteczka, taka bardzo pierwszej pomocy ;)

Odnośnik do komentarza

Mam założony i to wielki GIVI E52 do AN 650 K8, choć chciałem założyć nowy GIVI E55 !scooter, ale wykonanie pokazowego kufra E55 na targach było kiepskie, dlatego zdecydowałem się na mniejszy.

Przestrzeni bagażowej nigdy nie za dużo, a to wiadoma co przyjdzie w nim wozić ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MichaŁ

Prawie nigdy nie ?ci?gam kufra z płyty :) przede wszystkim zwiększa to ładowno?ć skutera, przez co robi się bardziej praktyczny. Często też jeżdżę z plecaczkiem, a wtedy można schować oba kaski, rękawice itp. !TAZ

Dobry kufer nie jest zły !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mam kufer ponieważ często co? trzeba przewieĽć, skuter służy mi do pracy i realizuje nim małe dostawy :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja mam założony Kappa K52, używam stale, chciałem jeszcze boczne przy SW za dużo kombinacji, kupiłem sakwy materiałowe na wypady firmy MOTO-DETAIL 2x15 litrów nie ma przy nich żadnych kombinacji z montażem

Odnośnik do komentarza

No tak, ładowno?ć ladowno?ci? ale przy jeĽdzie skutem solo i przy większych wiatrach to nie za bardzo taki balast :) . Używam zawsze jak mam co? do przewiezienia i jak jade z plecaczkiem aby bylo mu wygodniej !scooter

Odnośnik do komentarza

Ja mam Givi E450 (2 kaski wchodz?) bo w Xcitingu fabryczny nie grzeszy pojemno?ci?, a w Piaggio fabryczny dedykowany do skutera, gdyż pod siedzeniem mimo opisanego w instrukcji rysunku (kask integralny + kask jet), wchodzi tylko tylko ten drugi, choć kufer ogromny

Odnośnik do komentarza

Nie mam kufra, bo mieszczę się z fantami w fabrycznym schowku pod siedzeniem :D W Burgu pod siedzenie daje się upakować 2 kaski i kurtkę, a jeżeli nie ma tam kasków i kurtki, to wtedy wchodzi tam torba z laptopem dell i trochę innych szpargałów, jak np. łańcuch i plandeka !scooter

Odnośnik do komentarza

!zorro Mam i nie narzekam. Rzadko zdejmuje, chyba żeby po cichaczu wnie?ć na jednostke różne fanty :D Czyli ogółem przydatny. Postawiłem na Kappe K46 (chyba !scooter ) Ogółem też ładniej się prezentuje Sylwia gdy ma co? odemnie na swoim tyle !w00t

Odnośnik do komentarza

Wożę zamontowany przez cały czas z 2 powodów:

- nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie potrzeba co? więcej załadować

- podoba mi się sylwetka !wchair z kufrem :D

Odnośnik do komentarza
(...) niestety bagażnik w Majesty pod siedzeniem jest niewystarczaj?cy no i nie praktyczny.

Niewystarczaj?cy to rozumiem, ale niepraktyczny? Hmm.

W tym temacie mam dokładnie przeciwne zdanie, ale nie o tym...

Majeczka taszczy GIVI E360 - dodatkowe 40 l. przestrzeni. Nie wożę kufra zawsze (wystarcza mi miejsca pod siedzeniem) jedynie na kilkudniowy wypad lub po zakupy.

Po powrocie z alpejskich dróżek ( !wchair oj wspomnienia) okazało się, że była to wystarczaj?ca przestrzeń bagażowa (zawarto?ć wałka, namioty, karimaty nie zostały użyte) także na nieco :D dłuższe wędrowanie.

Odnośnik do komentarza
Gość KRZYSIEK S

tylny kufer w Burgmanie to już st

witam!!!!!

tylny kufer w burmgmanie to standard ja mam dodatkowo

dwa boczne GIVI po 40l burgman wygl?da ?wietnie jak mały GW!! !wchair

W sumie można zapakować 200l ( w tym lewar linkę o komplet kluczy nasadowych :D;) )

Uzywaj prosze funkcji edytuj. Lacze.

dr.big

Odnośnik do komentarza
w tym lewar linkę o komplet kluczy nasadowych

Heh... Czyli jednak te burgoloty się psuj?, jak taki osprzęt wozisz !wchair

Ja kufra nie mam. Na miasto i niedalekie wypady mieszczę się pod kanapę. W planach większy skuter = większe trasy = kufer być musi (wiadomo - żona musi gdzie? malowidła zapakować ;P ).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Był więc jest i to bardzo przydatny latam z plecaczkiem ach te kosmetyczki i apteczki :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...