Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I- WSZY OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY *Burgmania 2005*


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jako, że tamat zlotu Burgmanii sygnalizowałem wszystkim kilka razy, mogę wreszcie podać pierwszy zarys i szczegóły odno?nie miejsca, strony technicznej itp. a także cen.

I- wszy ogólnopolski zlot maxi- skuterowy odbędzie sie nad zalewem Zegrzyńskim pod Warszaw? (ok. 40 km od centrum W-wy) w miejscowo?ci Rynia. Miejscem zlotu będzie o?rodek WDW RYNIA, który znajduje się w otoczeniu le?nym.

Oto dokładniejszy zarys miejsca:

Zlot Burgmania 2005

Bardzo duż? zalet? będzie nasze zlotowe miejsce na samym o?rodku, który zajmuje bardzo rozległ? powierzchnie. Umieszczeni będziemy jakby na uboczu i delikatnie odizolowani od reszty a jednocze?nie w odległo?ci 50 m. od wody i pomostu.

Sam o?rodek oferuje do?ć wysoki standard. Można korzystać z rejsów statkiem, przejażdżek konnych ( w siodle, bryczk?, wozem), dyskoteki a nawet sauny czy masażu :D . Oczywi?cie wszystko to wi?że się z kosztami ale o tym za chwile...

Na miejscu jest restauracja, jadalnia i kilka barków.

Je?li idzie o rekreacje mamy kajaki czy rowery wodne a nawet skutery wodne.

Samo epicentrum zlotowe (czy jak kto woli miejsce integracyjne) będzie się odbywało między trzema najbardziej komfortowymi, całorocznymi, 4 osobowymi domkami (Wille) między którymi znajduje się duży zadaszony gril z miejscami do siedzenia (duży plus w razie kiepskiej pogody).

Poza wyżej wspomnianym miejscem w odległo?ci ok. 100 m. znajduj? się domki kempingowe jak również hotel z pokojami o bardzo zróżnicowanym standardzie (klient nasz pan :D ). Wszystko zależy co i za ile chcemy mieć. S? pokoje standardowe, małżeńskie, rodzinne czy apartamenty :D . Podam tylko, że 2 pokojowe apartamenty s? w stanie uszczę?liwić najbardziej wymagaj?cych natomiast te najtańsze s? w zupełno?ci wystarczaj?ce. Standardowe pokoje mog? być z łazienk? lub umywalk?. Baza noclegowa jest naprawde zróżnicowana i bogata.

Teraz co do programu. Start zlotu będzie w pi?tek po południu kiedy to będziemy oczekiwać pierwszych przyjezdnych osób. Wieczorem nast?pi ogólnie pojęta integracja wysoko procentowa :D itp. Koniec rozmów i zabaw nocnych jest bliżej nie do okre?lenia :D .

W sobotę planujemy objazd po okolicy w licznej grupie maxi skuterowej poł?czony z możliwo?ci? zwiedzania wybranych miejsc (do ustalenia na zlocie). Po przyjeĽdzie będ? organizowane zabawy czy konkursy zwi?zane z dużymi skuterkami :) (będzie do tego wyznaczone miejsce) . Wieczorem możliwe ognisko lub inne atrakcje... Np. wyj?cie na dyskoteke. To wszystko będzie zależało od nas samych. Oczywi?cie nie możemy zapomnieć o wieczorze integracyjnym part II, po którym udamy się na zasłużony spoczynek.

W niedzielę rano pobudka (tak gdzie? ok 12 stej :D ), jakie? ?niadonio- obiado posiłek i zbieranie się za zamknięcie zlotu i pożegnanie ze wszystkimi.

Tak wygl?da to wszystko wstępnie ale plan może się zmienić w zależno?ci od nas samych i naszych oczekiwać... Tu nie ma sztywnych reguł.

Teraz o samych cenach. Ceny za dobe.

Pokoje standardowe

- Pokój 2 osobowy z umywalk?: 70 PLN

- Pokój 3 osobowy z umywalk?: 75 PLN

Pokoje o podwyższonym standardzie

- Pokój 3 osobowy z łazienk?, RTV i tel: 120 PLN

Domki kempingowe

- 4 osobowe z łazienk?: 100 PLN

- 4 osobowe z umywalk?: 80 PLN

Domki Wille (czyli te przy których będzie grill)

- 3 poziomowy, 4 osobowy: 360 PLN

- 2 poziomowy, 3 osobowy: 300 PLN

Warto nadmienić, ze te ostatnie domki s? bardzo duże i komfortowo wyposażone. Mog? pomie?cić znacznie większ? ilo?ć osób.

Teraz o samych posiłkach.

- ?niadanie: 15 PLN

- obiad: 20 PLN

- kolacja: 15 PLN

Innych cen za extrasy nie będę podawał bo zajeło by to zbyt wiele miejsca. Napiszę tylko, że jest tego naprawdę sporo.

Teraz zarzucę w tym miejscu parę fotek, jednak z racji, że robiłem je w porze zimowej nie oddaj? one klimatu letniej pory, kiedy będzie bardziej zielono i kolorowo :D

Oto domki i miejsce gdzie będzie główne zlotowisko- grilowisko. Tuż obok naprzeciwko jest trzeci domek i park maszyn...

p22100048sh.jpg

p22100071cm.jpg

A tu wyposażenie i standard domków...

p22100021ck.jpg

... i sam grill

p22100032ww.jpg

Tutaj domki kempingowe...

p22100215xi.jpg

I miejsce gdzie będziemy mogli robić konkursy itp...

p22100240zt.jpg

Jest to tylko mały zarys cało?ci i fotek które dzi? robiłem... więcej o samym o?rodku i większej ilo?ci zdjęć znajdziecie tutaj>>>Miejsce zlotu Burgmanii... WDW Rynia

Kontakt do o?rodka i rezerwacja miejsc

Elżbieta Szymczyk (0-22) 768- 01- 66

mail: wdw@wdwrynia.pl

100 % mamy zarezerwowane domki Wille. To biorę na siebie i będę oczekiwał od chętnych na wcze?niejsze wpłaty. Co do ewentualnych pokoi w hotelu czy domkach kempingowych... Mamy mał? rezerwacj? ale niestety nie wiem na jak długo. O?rodek w tym terminie jest już do?ć mocno obłożony ale wynegocjowałem z działem rezerwacji przytrzymanie miejsc dla ewentaualnie większej liczby osób.

Co do samej opłaty zlotowej... Ta jest uzależniona od naszych preferencji i gustów.

EDIT... Oplata zlotowa pobierana przy rejestracji wynosi 50 PLN od osoby. Cena obejmuje:

- Oplata za trzy dni zlotu

- Jadlo z grila- kielbasa, koziolek i kaszanka (piatek i sobota)

- Napoje (piatek i sobota)

- Piwo (piatek i sobota)

- Koszulka lub czapka zlotowa (z logiem klubu)

- Gadzety firmowe Suzuki

- Udzial w konkursach, zabawach karaoke i paradzie maxi skuterowej.

Narazie jedno co najważniejsze dla mnie to liczba osób, które się pojawi?. Będę już wkrótce wysyłał maile i informacje do jak największej ilo?ci osób, które maj? duże skutery. Nie ukrywam, ze miło będzie je?li znajd? się sponsorzy... wtedy będziemy mogli zaoferować więcej a zlot będzie jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Na t? chwilę mamy jedn? firmę która zaoferowała się co? wrzucić do kotła :D ... t? firm? jest SUZUKI MOTOR POLSKA. Nie będę ukrywał, że każdy gest będzie mile widziany i doceniony.

To tyle z pierwszych informacji które mogę na dzi? podać.

Teraz czekam na Wasze wpisy, sugestie i poprawki.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    40

  • dr.big

    21

  • Kubo

    17

  • Artix

    15

Bede. Bardzo mily opis i przyblizenie warunkow na osrodku. Tak trzymac i miejmy nadzieje, ze znajdzie sie paru konkretnych sponsorow :D .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam,

Skuter-JEST

Chęci-S?

Kasa-Jest

Pozwolenie rodziców-Jest

Kompan(Zenek)-Raczej jest

Wiec nie ma ŻADNYCH przeciwskazań, żeby mnie TAM nie było...

Mariusz miejsce BARDZO Mi się podoba musze to przyznać... Co do Willi, to rozumiem, ze już masz wszytskie porezerwowane przez znajomków?? jesli nie, to daj znać czy choć jedna jest wolna, bo może namówiłbym ludzi z CK na przyjazd, to wtedy wzieliby?my willę 1 na NAs i byłoby Ok.

Rozumiem, ze ceny to za nocleg, wiec na cały czas zlotu musimy liczyć cena domku x2, co PODOBA mi się patrz?c na to co o?rodek oferuje...

A więc nie pozostaje Nam nic, tylko czekać na może jeszcze jakie? newsy, dotycz?ce zlociku, BARDZO Miło, ze Suzuki zaproponowało sponsoring, w końcu to zlot skuterów Suzuki( nie tylko przecierz :D ), ale najwięcej napewno będzie Burgmanów, więc REKLAMA dla Nich....

Piekna Idea, zasięg jest MAXYMALNY, jak zwykle widze możemy poszczycić się uczestnik(iem??)/kami :D z unii Europejskiej hehehe więc jest to zlot nie ogólnopolski, a na skalę |wiatow? :D .

Ogólnie SUPER, ze jest i czekamy do czerwca...

Pozdrowionka, Kuba :D

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_87

Witam.

Chciałbym przyjechać, zobaczymy za kilka tygoidni/miesi?cy jak się sprawy potocz?. Mam tylko jedno pytanie: czy mniejszcze maxiskutery (runerek 180) będ? mile widziane na zlocie, czy raczej zlot przeznaczony jest dla burgerów?

Odnośnik do komentarza
Gość phantomek

Po I-sze to dzieki za maila informuj?cego o tym w?tku :D

a po drugie, to jeżeli nic wazniejszego tzn jakies siły wyższe mi w tym nie przeszkodz? to ja z plecakiem czyli aNdRe zameldujemy sie na zlocie :D

Jak co? to jeszce bede pisal :D Tylko najgorsze to jest to że termin zlotu pokrywa sie z wy?cigami w lublinie, wiec nie wiem jak qwaki :D

pozdrawiam

phantomek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na 99% będe. 1% pozostawiam na zjawiska, na które nie będe miał wpływu (jak niektórym wiadomo służba nie drużba). Ale przyjade choćby na godzinke, choćby tam i spowrotem. Postaram się z plecaczkiem ale nie wiem jeszcze kiedy wypadnie Jej obrona mgr.

Skutery wodne - mniam mniam , bżmi nieĽle - nigdy jeszcze tego nie próbowałem :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zlot jest pod patronatem Burgmanii co nie znaczy ze inne skutery niz Suzuki Burgman nie beda mile widziane. To jest zlot maxi skuterowy, co tez nie oznacza ze jak ktos przyjedzie 50-tka to nie zostanie wpuszczony. Oczywiscie ze bedzie wpuszczony. Jedynie konkurencje beda przewidziane pod maxi skutery, bo tak sie sklada ze kredensem ciezko wygrac np wolna jazde z 50-tka :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja się piszę :D oczywi?cie.

Proszę o rezerwację dwójeczki dla mnie i plecaczka.

Chyba że sprzedam skuter a jeszcze nie kupię nowego lub większego bo Bułgaria nas wzywa:)

Odnośnik do komentarza

:D JA ... :D no.... ten - tego :D pewnie też będe = a raczej będe na pewno (Ypka już by chciała .... :D )

....................................................całusy........................................................

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam,

Już nawi?załem troszkę rozmów i chciałem zarezerwować(je?li jeszcze jest wolna) Willę 3 poziomow?, dla 4 osób(w której będzie spało kilka osób więcej).

Je?li mariusz nie dostałe? wiadomosci na gg, to napisz Mi...

prosze o wypisanie co trzeba zrobić, aby zaklepać Willę. tzn. ile kasiorki i gdzie przelać wstępnie :D .

Panowie i panie niezła imprezka się szykuje, dlatego dobrze mieszkać w CENTRUM :D .

Pozdrowionko, Kuba :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Widzę, że wszyscy chc? zlotu i ciesz? się (co jest bardzo miłe :D ) ale nikt nie piszę co by chciał podczas samego zlotu na miejscu, w jakiej postaci ani co mu się nie podoba. Pamiętajcie, że będzie to nasz pierwszy zlot, więc ważne s? dla mnie również wasze sugestie odno?nie tego co "be" i tego co "cacy". Chcę aby ten zlot był dostosowany do jak największej ilo?ci osób (wiadomo, że cięzko będzie każdemu dogodzić :D ), więc piszcie, piszcie, piszcie. Pozatym osobi?cie najbardziej się ucieszę kiedy integracja będzie na jak najwyższym poziomie :D . To będzie najwyższym i nadrzędnym celem I- wszego Ogólnopolskiego Zlotu Maxi Skuterowego w Ryni pod W-w?.

Co do rezerwacji dla Krakusów :D

Extra, że przyjedziecie i miło nam będzie Was widzieć. Wstepn? rezerwacje na domek już macie. Szczegóły podam Ci Kubo za jakie? dwa tygodnie co i jak. Zostaje jeszcze jeden wolny duży domek no i kilka mniejszych (tańszych) jak rówież ok. 10 pokoi w hotelu. Tak jest na dzi?.

Poza grup? krakowsk? liczę bardzo na grupę Lublin czy 3miasto. Oczywi?cie Poznań, Legnica czy Przemy?l jest także na mojej li?cie :D . O takich grupach jak Wawa Zone nie będę przecież wspominał... :D

Ps. Cały czas czekam na deklaracje odno?nie ilo?ci osób (pewniaków) na które możemy liczyć. Będzie to miało wpływ na charakter i profil imprezy.

Odnośnik do komentarza

Mi osobiscie zalezaloby na pożadnym grupowym wyjeĽdzie paradowym ... widok na zlotach gdzie wszystkie skuty jechaly duż? ługa kolumn? byl imponuj?cy ... co dopiero potężna kolumna potęznych skuterów :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Widzę, że wszyscy chc? zlotu i ciesz? się (co jest bardzo miłe :D ) ale nikt nie piszę co by chciał podczas samego zlotu na miejscu, w jakiej postaci ani co mu się nie podoba. Pamiętajcie, że będzie to nasz pierwszy zlot, więc ważne s? dla mnie również wasze sugestie odno?nie tego co "be" i tego co "cacy".

Co ja bym chciał podczas zlotu?? Hmm .... dużo słonka, żeby wskoczyć do wody w zalewie, piwo, grill i jakis przejazd skuteram , co? w stylu parady albo rajdu. A najważniejsza i tak będzie atmosfera, która podejrzewam będzie zaje... znaczy superowa.

Odnośnik do komentarza

Jesli dostepne beda te platne atrakcje o ktorych mozna poczytac na stronie osrodka, to nie bede sie nudzil i chyba kazdy znajdzie cos dla siebie. W sumie wystarczy ramowy program zlotu, bo w koncu wiekszosc ludzi jest dorosla i potrafi sie soba zajac :D .

Po pierwsze, zorganizowany przejazd, rajd czy parada, obojetnie co, wazne zeby przejazd byl grupowy.

Po drugie moze jakies zlotowe snacki, tzn jakas kielbasa do grillowania lub cos w tym kierunku(zalezne chyba od sponsora?).

Dodatkowo, jesli sponsorzy sie postaraja(mysle tu moze o SUZUKI :D ), moze jakies miejsce gdzie rozlewane byloby piwko? Nie musi byc calkiem za darmo, moze byc tylko dosponsorowane...

Dodatkowo niezle byloby miec kilka bannerow Suzuki i bannerow burgmanowych dla podkreslenia charakteru imprezy.

Muzyka, koniecznie.

No i najwazniejsze, wiekszosc osrodkow ma w czerwcu jeszcze calkiem niezly rozpierdziel, tzn. nie ma jeszcze sprzetu plywajacego, sa w trakcie malowania lawek i grabienia zeschlych lisci, a inne atrakcje sa tez niedostepne. Czasami moze sie zdazyc ze jeszcze nie "rozwina" pomostu :D na jeziorze. Jesli tu wszystko bedzie juz dostepne, to nie widze zadnego problemu.

Jak cos jeszcze mi wpadnie, to dopisze...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak juz wczesniej napisalem, osrodek bardzo mi sie podoba i nawet juz chyba w nim bylem, wiec tu nie mam specjalnych zyczen. Napewno chcial bym konkurs wolnej jazdy, wreszcie bede mial szanse zmierzyc sie swoim kredensem z inna podobnych gabarytow maszyna, a nie malym bzykiem ktory moze stac w miejscu :D bo wazy 60 kg :D Milo by bylo zorganizowac wspolna parade, bo rajd na orientacje to ostatnio zrobilem sobie po Berlinie i marnie mi wyszlo :D Domyslam sie np RobB wolal by wlasnie rajd na orientacje wiec tu mam nadzieje zadziala demokracja i wiekszosc zadecyduje co woli. Jesli by parada doszla do skutku to mam nadzieje ze nie bedziemy sie pchac do Warszawy bo tam utkniemy, zakorkujemy miasto etc. raczej widzial bym ja w okolicy. Moge nad planem przejazdu pomyslec. Chetnie tez widzial bym konkurencje typowa z egzaminu na prawo jazdy :D osemka, ruszanie pod gore, slalom. Maxi skuterem zrobienie osemki jest dosyc trudne ale nie nie mozliwe, sam sie o tym przekonalem ze sie da. A mysle ze taki egzamin na prawo jazdy kategorii "Burg" byl by mniej stesujacy niz prawdziwy egzamin na kat.A, tym bardziej ze czesc juz dawno go zdawala a czesc dopiero co :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

O?rodek bardzo fajnie się zapowiada a sam zlot na pewno będzie jak to mówi pewien krakus :P wyr?bisty hehe :D

Jestem na 99% z plecaczkiem :huh:

Mariusz pytanie czy ceny które podałe? s? za osobę czy za pokój/domek?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mi osobiscie zalezaloby na pożadnym grupowym wyjeĽdzie paradowym ... widok na zlotach gdzie wszystkie skuty jechaly duż? ługa kolumn? byl imponuj?cy ... co dopiero potężna kolumna potęznych skuterów

To jest pewne na 100%. Będzie parada i objazdówka po okolicy.

Witam,dawno mnie nie było,ale Mariusz obudził mnie z zimowego snu,jestem pewniak.pozdrawiam

No naraszcie Sławku... Budzę Cię, budze a ty jak niedzwiedĽ. Obaj z Kefirem powinni?cie założyć team "spi?cych dĽwiedzi" :P

Co ja bym chciał podczas zlotu?? Hmm .... dużo słonka, żeby wskoczyć do wody w zalewie, piwo, grill i jakis przejazd skuteram , co? w stylu parady albo rajdu. A najważniejsza i tak będzie atmosfera, która podejrzewam będzie zaje... znaczy superowa.

Qwaki zawsze dawał wikaremu na tace, więc i ja dam. Może się uda i pogoda będzie super :D . Piwo i grill 100% zapewniony. Parada j/w. Atmosfera...? No nie może być zła !! :P

Jasne że przyjadę/przyjedziemy.

Jakby nie patrzeć to poproszę o domek z łazienk? i TV.

Extra Robie... :P Bardzo miło będzie Cię widzieć. Oczywi?cie cał? ekipę UĆ także.

Tym sposobem domki Wille się skończyły :huh: . Rezerwuje go oczywi?cie dla grupy UĆ.

Po pierwsze, zorganizowany przejazd, rajd czy parada, obojetnie co, wazne zeby przejazd byl grupowy.

Po drugie moze jakies zlotowe snacki, tzn jakas kielbasa do grillowania lub cos w tym kierunku(zalezne chyba od sponsora?)

Dodatkowo niezle byloby miec kilka bannerow Suzuki i bannerow burgmanowych dla podkreslenia charakteru imprezy.

Muzyka, koniecznie.

No i najwazniejsze, wiekszosc osrodkow ma w czerwcu jeszcze calkiem niezly rozpierdziel, tzn. nie ma jeszcze sprzetu plywajacego, sa w trakcie malowania lawek i grabienia zeschlych lisci, a inne atrakcje sa tez niedostepne. Czasami moze sie zdazyc ze jeszcze nie "rozwina" pomostu  na jeziorze. Jesli tu wszystko bedzie juz dostepne, to nie widze zadnego problemu.

Parada będzie tak j./w. i będzie to napewno "grupen" :D .

Typowe żarcie zlotowe też będzie. Kiełba czy karkówka. Jakby było komu? mało to na o?rdoku jest kilka barków i restauracja. Jedzenia napewno nie zabraknie dla głodomorów :D .

Banery, ta?my i inne atrakcje ma zapewnić Suzuki. Może uda się załatwić na miejsce zlotu jakie? pojazdy testowe? 650, 400 i 150 K5?? To jeszcze dogrywam.

Co do sprzętu na o?rodku... Generalnie widać, że WDW Rynia jest do?c dbaj?cym o ład i porz?dek. Jak to będzie z tym sprzętem pływaj?cym to nie wiem ale liczę, że wszystko będzie w pełni dostępne. Pozatym warto pamiętać, że w o?rodku tym s? non- stop konferencje i inne spotkania. W marcu i maju jest tam już naprawdę sporo ludzi którym musz? zapewniać atrakcje. My?lę, że czerwiec będzie okresem kiedy powinni być już na pełnych obrotach.

Napewno chcial bym konkurs wolnej jazdy, wreszcie bede mial szanse zmierzyc sie swoim kredensem z inna podobnych gabartow maszyna, a nie malym bzykiem ktory moze stac w miejscu  bo wazy 60 kg[...]

Jesli by parada doszla do skutku to mam nadzieje ze nie bedziemy sie pchac do Warszawy bo tam utkniemy, zakorkujemy miasto etc. raczej widzial bym ja w okolicy. Moge nad planem przejazdu pomyslec. Chetnie tez widzial bym konkurencje typowa z egzaminu na prawo jazdy  osemka, ruszanie pod gore, slalom. Maxi skuterem zrobienie osemki jest dosyc trudne ale nie nie mozliwe, sam sie o tym przekonalem ze sie da. A mysle ze taki egzamin na prawo jazdy kategorii "Burg" byl by mniej stesujacy niz prawdziwy egzamin na kat.A

Konkursy jak już pisałem będ?. Wolna jazda i ósemka... no problem. Zrobi się.

Co do samej parady to też już pisałem... będzie i napewno nie będziemy jechali do centrum W-wy. Będzie to objazdówka po okolicy. Pewnie zapora na Dębe, Serock a może nawet jaka? przeprawa promowa. Tu liczę Art na Twoj? pomoc. Może wspólnie co? wymy?limy. Mam już pewn? wizje.

Mariusz pytanie czy ceny które podałe? s? za osobę czy za pokój/domek?

No Szaary... proszę Cię... Pewnie, że s? to ceny za pokoje i domki. NIE ZA OSOBĘ. Je?li by tak było to byłby to najdroższy o?rodek w Mazowieckim :D

Wszystkie ceny które podałem s? cenami za pokój, domek. Można oczywi?cie nagi?ć, że do domku 4 osobowego wejdzie więcej osób i będzie tam spało ale zalecam rozs?dek i umiar :D . Faktem jest, ze domki Wille s? w stanie pomie?cić nawet i 8 osób bez problemu.

Melduje sie 2 + 1 i oczywi?cie moge zostać takze sponsorem

A tak poważnie Mario to mógłby? co? załatwić z twoj? kochan? firm?. Niech Bill Gates też co? kopsnie na impreze Maxi- skuterow? w Polsce. Banery i reklamy zapewnione.

Pozatym wszystkim będzie najprawdopodobniej kino nocne gdzie będ? wy?wietlane filmy i zdjęcia zwi?zane z imprezami, wyjazdami i wszytkim co może być dla nas atrakcyjne.

No cóż... Nadal czekam na następne osoby, które zapadły w sen zimowy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...