Skocz do zawartości
Forum Burgmania

DOSKONALENIE JAZDY


krzytro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam Brać skuterową.W porozumieniu i za zgodą Ojca Dyrektora (nie wiem tylko czy w dobrym miejscu) zakładam ten temat.Tak więc,wszyscy (mam nadzieję) pamiętają krótką lekcję na Burgmanii 2014.W zależności od ilości chętnych ,zajęcia mogą odbyć się w trzech terminach 9 ,10 maja,16,17 maja lub dla bardziej wytrwałych i zdeterminowanych 11 lipca na torze w Radomiu (cały dzień) i tylko dla nas.Impreza jest dość kosztowna ale myślę że warto dla swojego bezpieczeństwa zainwestować w swoje umiejętności.Zajęcia będzie prowadził Marek Godlewski ze szkoły http://www.pro-motor.pl/.

Zajęcia będą w grupach 3 lub 4 osobowych-te zajęcia będą odbywały się w Warszawie na Bemowie

Koszt zajęć w grupach trzy osobowych to 150 zł za trzy godziny szkolenia

koszt zajęć w grupach cztero osobowych to 200 zł za cztery godziny szkolenia

koszt szkolenia całodniowego na torze w Radomiu to między 300 a 400 zł w zależności od ilości osób

Mała prośba na wstępie,w tym wątku nie piszemy postów typu -za drogo,nie mam tyle czasu,kiepska pogoda.Tylko konkretne osoby zainteresowane!!!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Larwa

    19

  • Trenex

    14

  • krzytro

    13

  • DaniL

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Nie wiem czy dobrze zrozumialem terminy i uklad szkolenia.

Jestem wstepnie zainteresowany 10 maja na Bemowie.

Odnośnik do komentarza

Całkiem sensowne.

Pytanie: Czy jest możliwość podzielenia szkolenia na dwie części czyli na jazdę solo i wraz z pasażerem?

EDYT:

Napisałeś że są trzy terminy: 9 ,10 maja,16,17 maja i Radom 11 lipca - czyli te w Wawie są dwu dniowe? Czy podział jest na grupy i w zależności od godzin to część zajęć ma być 9 a część 10?

Odnośnik do komentarza

Świetny pomysł, prywatnie szukałem takiej możliwości.

Jestem zainteresowany całym dniem, grupa dowolna, ale jak nie będzie chętnych może być wersja skrócona.

Termin jaki by mi odpowiadał to 16-17.05.

Będę śledzić temat,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Całkiem sensowne.

Pytanie: Czy jest możliwość podzielenia szkolenia na dwie części czyli na jazdę solo i wraz z pasażerem?

EDYT:

Napisałeś że są trzy terminy: 9 ,10 maja,16,17 maja i Radom 11 lipca - czyli te w Wawie są dwu dniowe? Czy podział jest na grupy i w zależności od godzin to część zajęć ma być 9 a część 10?

O szczegóły pytaj Piotrka albo Marka,telefony masz w linku

a co do ilości szkoleń? to zależy od ilości uczestników

albo 3+3+3 lub 4+4

Odnośnik do komentarza

O szczegóły pytaj Piotrka albo Marka,telefony masz w linku

a co do ilości szkoleń? to zależy od ilości uczestników

albo 3+3+3 lub 4+4

Dzięki,

Nie chciałem wyskakiwać przed szereg. Zadzwonię i dopytam się.

Odnośnik do komentarza

Czy umieszczenie informacji, że jestem zainteresowany szkoleniem jest równoznaczne ze zgłoszeniem na nie? Czy każdy indywidualnie powinien zadzwonić do pro-motora i się zapisać?

Odnośnik do komentarza

Nie udało mi się dowiedzieć czy to są warsztaty jedno czy dwudniowe.tak, więc jeśli są to jednodniowe to poproszę o zapis na 9 maja na godziny poranne. Jeśli nie to na 16 i 17 maja (dowolnie).

A tak ogólnie to dzięki za calą akcję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Więc tak.proszę trzy osoby na sobotę i trzy na Niedzielę.można też przyjechać popatrzeć.ale nie przeszkadzać.Piszę tu o terminie 9 i 10 maja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...