Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgmania.net w nowej odsłonie... czyli idzie NOWE :)


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Takie małe spostrzeżenie, może by włączyć ograniczenie czasowe pisania postów 60 sekund, bo się nie raz można zaklikać i wchodzą dwa posty jeden pod drugim, po co robić komuś próżną robotę :)

Ogólnie nowe forum bajerrrr . (powoli ogarniam)

Ps. Jeśli się da oczywiście.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    17

  • Joasia70

    7

  • Kisiel

    6

  • kmodzele

    6

  • Klubowicze

Witam

Mam problem z wklejaniem linków do stron lub skopiowanej innej treści(nie działa klawisz wklej i to nie zawsze)

Przedtem nie miałem takich problemów.

Edit

Nie aktualne

Metodą prób i błędów jakoś się połapałem.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, pewnie jest to juz gdzies wyjasnione, ale czuje sie troche "slepy" - przestalem dostawac maile z forum o odpowiedziach w subskrybowanych watkach...

Sprawdzilem swoj profil - mail jest OK.

O co chodzi?

PS:

hmm, zwiekszylem liczbe powiadomien w sekcji "Ustawienia powiadomien". Mam nadzieje, ze o to chodzi.

Dziwi mnie jednak to, ze wczesniejsze subskrypcje nie zostaly zachowane.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Komunikat:

W związku z pracami technicznymi strona główna może być czasowo niedostępna.

Nie ma to wpływu na nasze forum, które powinno działać bez większych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, pewnie jest to juz gdzies wyjasnione, ale czuje sie troche "slepy" - przestalem dostawac maile z forum o odpowiedziach w subskrybowanych watkach...

Sprawdzilem swoj profil - mail jest OK.

O co chodzi?

PS:

hmm, zwiekszylem liczbe powiadomien w sekcji "Ustawienia powiadomien". Mam nadzieje, ze o to chodzi.

Dziwi mnie jednak to, ze wczesniejsze subskrypcje nie zostaly zachowane.

Mam identyczny problem - stare są nadal wyświetlane jako "śledzone", ale nie przychodzą maile, ale nowe, które teraz sobie ustawiam do śledzenia - chodzą poprawnie.

Odnośnik do komentarza

Mam identyczny problem - stare są nadal wyświetlane jako "śledzone", ale nie przychodzą maile, ale nowe, które teraz sobie ustawiam do śledzenia - chodzą poprawnie.

Przyłaczam ie do wypowiedzi.... Poprzednie wątki sa zaznaczone jako śledzone a nie przychodzą powiadomienia.... Już myślałem, ze nikt nic nie pisze w tych tematach

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pokasujcie te powiadomienia i ustawcie jeszcze raz, innej opcji nie widzę. Sprawdźcie metody powiadomień - coś się mogło rozjechać.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Już za chwileczkę, już za momencik... :)

Odnośnik do komentarza

Fajnie, integra pogodzi wszystkich :-)

Co do rozkładu reszty głównej strony, to jak zwykle mi się nie podoba. Bo ja nie lubię zmian i mi się zasadniczo nie podbają. Wolę to, do czego się przyzwyczaiłem. Ale pomiajjąc moje subiektywne odczucia, wygląda wszystko zgrabnie. Kawał DOBREJ roboty! Brawo i dziękuję.

Forumoiwcz.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Może być :) .Tylko ten kierownik na Integrze mnie się nie podobuje;)

Grzesiu, odpicuj brykę i wpadnij w czwartek. Zrobimy nowe fotki to się może na swojej załapiesz...:(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W sumie zgrabnie to wyszło :)

ps.1

Przez chwilę przez moją pecynę przeleciał motyw, że może by jeszcze dodać coś na stronę główną :Jumpy: , wszak jest TO nieodzowny element naszych spotów,....................ale nie nie, wśród tych skuterów i opisów "solony" by nie pasował :(

ps.2

A teraz sam siebie ukarzę, tak na początek 10%, za głupie żarty :wink32:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podoba mi się, fajnie że udało się wstawić stare newsy. W katalogu skuterów powinno być moim zdaniem alfabetycznie. Trzeba od nowa połazić po stronie i się przyzwyczaić.

Brakuje mi skutera jako kursora, wiem że był kontrowersyjny i nawet komentowany w prasie motocyklowej ale ja przywykłem.

Dobra robota!!! :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

1. w zakładce "Imprezy" jak się chce wejść w relacje z imprez "przerzuca" na stronę startową

2. starych komentarzy nie udało się wstawić ?

3. w zakładce "wyprawy" nie przy wszystkich tematach są zdjęcia, jak się już wejdzie w temat to zdjęcia juz są

no a tak wogóle to szacun za włożoną pracę :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Powiało świeżością ... - kawał dobrej roboty :Jumpy: .

Brawo, Szacunek dla Twórców, Wszystkich zaangażowanych w realizację nowego projektu.

Dzisiaj poklikam, poczytam i oswoję się z nowym image :(

:) podoba mi się

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...