Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spoty w W-M


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Białystok jako stolica podlaskiego,czyli między innymi Suwałk,a jak kolega boochos napisał,że Suwałki są przyległym regionem W-M,też pozdrawia ( strasznie to zakręcone,ale niech tak zostanie :) ) . na razie się przyglądaj,ale jak śniegi się roztopią,koniec przyglądania,pora na czyny,wszystkiego się dowiesz w swoim czasie ... :D

Odnośnik do komentarza

Białystok jako stolica podlaskiego,czyli między innymi Suwałk...

pierwsze słyszę, że Białystok to stolica Suwałk... A tak na marginesie, to Suwałki żądają obwodnicy!

Odnośnik do komentarza

Widzę, że sami swoi :D. Urodziłem się w Ełku, całe życie jeździłem na wakacje do dziadków w Suwałkach (często nad Wigry), a przed przeprowadzką do Olsztyna mieszkałem dość długo w Białymstoku, gdzie mam rodziców i braci. Jaki ten świat malutki...

Odnośnik do komentarza

pierwsze słyszę, że Białystok to stolica Suwałk...

(...)

Zmień prochy bo się wykończysz chłopie........... :D

Z racji, że nie lubię impertynencji w stosunkach pomiędzy kolegami, pragnę wyjaśnić, że z administracyjnego punktu widzenia, Jaro rzeczywiście miał rację - Białystok to stolica województwa podlaskiego, a więc pośrednio również Suwałk. Moja wcześniejsza wypowiedź zaś wzięła się z tzw."patriotyzmu lokalnego" i nie uznawania przynależności Suwalszczyzny do Podlasia, ba wręcz odwrotnie, cytując za wikipedią:

W zasadzie granice Suwalszczyzny odpowiadają granicom utworzonej w 1867 r. guberni suwalskiej, bowiem wtedy zaczęto tę współczesną nazwę powszechnie stosować. Tak rozumiana Suwalszczyzna obejmuje swym zasięgiem tereny północno-wschodniej Polski (część województwa podlaskiego położona na północ od Biebrzy), znacznie większą część należącą do Republiki Litewskiej (na zachód i południe od Niemna) i najmniejszą część położoną na zachód od Niemna znajdującą się na Białorusi (ponad 450 km² w rejonie Sopoćkin).

Jak więc widać - Suwalszczyzna zaczyna się na północ od Biebrzy dopiero, właśnie dlatego nie uznaję ostatniej reformy administracyjnej. Ale w sądzie wygrałby Jaro_4setka...

Odnośnik do komentarza

Nawet w Suwałkach rejestracje macie BS czyli białostockie....Ale czy to coś zmienia...Powiem jeszcze, że kiedyś Giżycko miało rejestracje SUW czyli Suwałki były stolicą

P.s. Jednocześnie proszę Was o nie zaśmiecanie wątku o naszych spotkaniach.Dyskusję o wyższości "jajka nad kurą" przenosimy do tematu styczniowego

Odnośnik do komentarza

Ale ja wam zazdroszcze może kiedyś i mnie zaprosicie. Świetne zdjęcia na których widać fajną zabawę i atmosferę

Na jednym z zdjęć z wycieczki do wilna rozpoznałem Augustów.

Mam pytanie czy w kręgu zainteresowań kolegów leżą motonoce w Augustowie .

Odnośnik do komentarza

Powitać kolegę z sąsiedniego powiatu. Na nasze spoty nikomu specjalnych zaproszeń nie wysyłamy :)

Zazwyczaj odbywa się to na zasadzie listy chętnych która zamieszczana jest na powyższym forum i tyle

Nie jesteśmy Hermetycznie zamkniętą ,,ELITĄ,, , tylko grupą ludzi których łączy pasja do 2oo. Reasumując proponuję bacznie obserwować forum a w szczególności nasz region gdyż teraz częściej będziemy się spotykali.

Serdecznie zapraszam nooo i mam nadzieję do rychłego zobaczenia!!

Pozdrawiam Bartheez...............

Odnośnik do komentarza

Bartheez tak pięknie ujął to w słowa, że nic innego nie przychodzi mi, Makiemu i Jarowi4setce do głów. Do zobaczenia na spotach regionalnych.

Odnośnik do komentarza

Serdecznie dziękuje za miłe słowa. Żywie nadzieję że uda nam się wspólnie polatać i dzięki temu poznam ludzi mających podobne zainteresowania. Ciężko z wolnym czasem wiadomo rodzina i praca ale na pewno wsadze żonę na motocykl i nie raz się spotkamy pozdrawiam.

Eryk .

Odnośnik do komentarza

Lechu - jakieś sugestie??? Zapodaj jakiś pomysł, wszak dawno się już nie widzieliśmy... No i maszyny nowe trzeba by w oponki popukać, nawzajem. :clapping:

Czekaj, niech przypomnę sobie, kto to nie chciał dwa razy na spota przyjechać...??? :msn-wink::)

Odnośnik do komentarza

sorka za OT , boochos czyżbyś zmienił tel??

jeżeli dzwoniłeś niedawno,to Szymon w pracy,też dzwoniłem i nie odbiera... numer tel.jest bez zmian...
Odnośnik do komentarza

jeżeli dzwoniłeś niedawno,to Szymon w pracy,też dzwoniłem i nie odbiera... numer tel.jest bez zmian...

nie odbiera bo interkomu zapomniał :D JARO....JARO......JAROOO :)

Odnośnik do komentarza

Leszek - rano muszę być w pracy ale dzień długi więc można by gdzieś pojechać. Może zamiast tradycyjnego już Augustowa zrobić jakieś Mikołajki?

Inne pomysły oczywiście mile widziane.

Odnośnik do komentarza

Nie wszystko można mieć Szymon. Myślałem, że może coś na waszym spotkaniu zakwitło. Ja i tak, to tu, to tam. Gdyby nie kontuzja Magdy, to te parę dni spędziłbym w drodze. A tak zamiast kasku nosi kołnierz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...