Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temacik z uwagi na fakt iż rozpoczyna się sezon, a mam informację że budzą się starzy użytkownicy forum z moich okolic.

Więc kto tylko zagląda na forum pisać, jestem otwarty na wszelkie propozycję, pośmigania, czy ewentualnie wspólnych wypadów, krótkich i tych dłuższych, męczących i tych mniej męczących, ujawniać się a nie... ei24kanapa.gif

Odnośnik do komentarza

Siema Bogdan, pewnie że są chętni, to znaczy jest jeden...

Myślę że około 14 tej na Tamie we Włocławku, gdzieś się kuulniemy. !scooter !scooter

W razie innych propozycji dzwoń !!!

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym !scooter ale jestem !wchair i dopóki nie zrobię helenki to lipa i się wściekam !TAZ ale niestety !sciana życzę udanej !scooter !scooter !scooter

Arkadiusz miałem mi podać namiary na gościa z częściami !scooter

Odnośnik do komentarza

Tomek, zapomniałem no i wiszę Ci !piwko

Ale już Ci wysłałem na GG jego numer, Bogdan mi go udostępnił !OKK

To jest miejscowość Dobrodzień.

Ps. Jak zrobisz sprzęt to daj znać, coś pomyślimy by się pokulać, jakoś się dopasujemy. !OKK

Powiem Ci, że w tym Twoim garażu to przy wjeździe nadpala się sprzęgło, a przy wyjeździe klocki hamulcowe, no i byś klimę założył jakąś, albo inaczej przed wjazdem na górę, będę zakładał krótkie spodenki 4_1_72.gif

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

wiem że tam jest swoista sauna ale jedynie co to mogę zaproponować grzańca \ !OKK dzwoniłem do gościa ale nic nie ma do helixa niestety całe szczęście że mam dawce i nie mam pośpiechu ale potrzebuje pneumatyka do odkręcenia nakretki z dzwonu dzwonu i może w tym tygodniu bede na chodzie !scooter

Odnośnik do komentarza

To się ujawniam... !scooter

Mam już SW600 i chętnie też bym gdzieś, kiedyś śmignął z kolegami z Płocka i okolic.

Jeszcze muszę załatwić sprawy rejestracji, itd... ale w Ciechanowie...może dam radę do końca tygodnia.

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

To się ujawniam... !scooter

Mam już SW600 i chętnie też bym gdzieś, kiedyś śmignął z kolegami z Płocka i okolic.

Mój telefon jest na mapie Burgmani, ale dla ułatwienia 506-850-934.

Tak, że jestem otwarty na wszelkie propozycję.

Odnośnik do komentarza

!scooter !scooter !scooter !scooter !scooter helcia naprawiona już nie jestem !wchair teraz tylko pogoda jest potrzebna arkadiusz wybieramy sie z michałem do torunia co ty na to

Odnośnik do komentarza

Ale kiedy się wybieracie ? Co prawda ostatnio jestem zalatany i do Torunia nie dam rady, zdzwonimy się jutro.

Ale wiem na pewno, że ja wybieram się na spota w czwartek do Warszawy, więc możesz Helcię przewietrzyć. :rolleyes::lol:whist

Odnośnik do komentarza

nie dam rady w czwartek mam zesłanie na kąpielisko na sobótkę i pracuje do 18 ale po 18 jestem wolny a w pracy będę !scooter Helcią

O której ruszasz do Wawy !scooter

Arek pamietasz o synchronizacji t maxa u Bogdana !yawn

Odnośnik do komentarza

Tomek, ja do W-wy wyjeżdżam wcześniej bo już koło 12-13 bo mam do załatwienia parę spraw i będę troszkę jeździł po Warszawie, ale nie widzę problemu byśmy razem wracali z Warszawy, ewentualnie się zdzwonimy itd. Ja będę miał włączone BT w kasku więc możesz dzwonić nie ma problemu. Generalnie jestem na spocie !!!

Jeśli chodzi o synchronizację tmaxa to napisz do niego PM, myślę, że nie będzie problemu, i jakoś się umówicie na tą operację ;):):(

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

!tut cześć wiadomość do wszystkich od 7 lipca do 10 w gdańsku jest zlot żaglowców proponuje się zorganizować i !scooter !scooter !scooter !scooter w kilku pomykać do gdańska tylko proszę we mnie nie rzucać !pomidor uważam że pomysł jest dobry dlatego rzucam hasło już dziś bo jakoś nam ostatnio pomykanie w okolicach nie wychodzi zainteresowanym podaje swój numer 513142535 do lipca zostało kilka dni także każdy może przetrawić temat

Odnośnik do komentarza

Witam.

Planuje dziś nakręcić pare kilometrów na !scooter w okolicach Płocka,Gostynina, Włocławka no może Kutna. Ktoś chętny ?

Bogdan, no w niedzielę nie dałem rady, ale dziś jestem zwarty i gotowy, ja od godziny 17:00 siedzę na !scooter więc chętnych zapraszam, Tomek mam nadzieję, że będziesz i bez płakania mi tu, że mokro po deszczu itd. że kierownica się zacina ... !pomidor

O reszcie pogadamy jak będziemy śmigać.

Pozdrawiam.

Michał możemy tą Twoją kierownicę sprawdzić co i jak,

a w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości dowód zostaje u mnie :ph34r::blink::lol:

Odnośnik do komentarza

Dziś z Arkadiuszem nakręciliśmy ładnych parę kilometrów w okolicach Płocka i Gostynina, pogoda dopisała, zielone robactwo z nad Wisły również !guns.

Podziękowania dla Michała za ciepłe i zimne napoje i ogólnie za gościne.

Do następnego.

Odnośnik do komentarza

, zielone robactwo z nad Wisły również !guns.

Tak, tak Bogdan w końcu będziesz mógł porządnie wymyć burka :) :) :)

limmp1 jak bym zrobił zdjęcie tej Twojej sąsiadce to robimy u Ciebie spoty co dwa dni i więcej chętnych by było !OK

Oczywiście żart i podziękowanie za kawkę i ciacho !!!

Oby więcej, podstawa to się spotkać, pogadać o maxi itd.

Odnośnik do komentarza

siemka Arkadiusz polatamy w tym tygodniu jak pogoda ok w kilka skutów jestem na działce może Klimka wyciągniemy z nałogu na obozie ,Darek ma silvera na działce pomysl !tut !OKK !scooter

Arek rzuc tą robotę są wakacje !winkiss

Arek ale ta sąsiadka głowę wysoko nosi czyli wyżej s...a niż dup....e ma !placz1 no ale nigdy nie mów nigdy dawaj polatamy odezwij sie,polecimy do klimka bo on już !wchair i na obozie !placz1

Odnośnik do komentarza

Arek jak bedzie pogoda bez deszczu to nie ma problemu złapiemy się w okolicach pracy tojej lub gdzie pasowac bedzie i pojedziemy do klimka go powkurzamy niech pracuje a my ruszymy na !piwko w cudzysłowiu no bo skuterki i promile jak bedziesz rozmawiał z bogusiem niech wezmie wakumetr do t maxa :D

Odnośnik do komentarza

Tak pojeździliśmy, ale i tak nie spełniłem się w całości !placz1

Myślałem o trasie Płock-Włocławek-N.Duninów-Płock a wyszło troszkę inaczej.

Ale ważne że choć troszkę się pokręciliśmy po Płocku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...