Skocz do zawartości
Forum Burgmania

TVN Turbo Jedno?lad- Program o maxi- skuterach


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
moim zdaniem byloby lepiej, jakby pokazali film burga, a nie foty.... mialem wrazenie, jakbym ogladal najgorsza regionalna tv, ktora oszczedza na wszytkim, a chce cos ze swiata pokazac... :blink:

A jak można pokazać co? czego jeszcze nikt nie nakręcił? :lol:

To co zostało pokazane to materiał udostępniony przez SMP a jak narazie nic więcej nie ma o nowym An 400 K7.

Nawet je?li kto? by miał jaki? film to były by to nagrania wystawowe z Mediolanu gdzie dopiero co pokazano nowego An' tka... tak więc Twój zarzut jest trochę bez sensu. Filmu "w ruchu" z An 400 K7 narazie nikt nie nakręcił bo i skutera nigdzie nie ma.

Niedługo powinna być pierwsza pokazowa prezentacja An 400 K7 w Polsce gdzie będę z kamer? i aparatem.

Jak tylko będe miał materiał to napewno zobaczycie go i Wy...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    13

  • Kubo

    7

  • -=Dee Jay=-

    5

  • rudy_56

    5

Ale Mariusz co to za problem pojechac na targi i nakrecic cokolwiek... taka telewizja wielka moze sie chyba szarpnac i wyslac ekipe na targi motocyklowe gdzie mieli by mnostwo materialu na rozne okazje. Nowe motocykle, skutery, ubrania itp...

Nie widze zadnego wytlumaczenia... a jak nic nie maja to niech sobie wogole daruja takie materialy...

Odnośnik do komentarza

jednak wolałbym zeby nigdzie na żadne targi nie jeĽdzili ...

potem przez 3 tygodnie będ? o tym pieprzyc, zamiast zabrac sie za porz?dne materiały ...

juz raz tak było ... 3 bite non-stop jakas wystawa czy zawody ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ale Mariusz co to za problem pojechac na targi i nakrecic cokolwiek... taka telewizja wielka moze sie chyba szarpnac i wyslac ekipe na targi motocyklowe gdzie mieli by mnostwo materialu na rozne okazje. Nowe motocykle, skutery, ubrania itp...

Nie widze zadnego wytlumaczenia... a jak nic nie maja to niech sobie wogole daruja takie materialy...

Scottie... masz rację ale ja nic tutaj nie poradzę.

Osobi?cie też się temu dziwię bo jak ja bym prowadził taki program to zależałoby mi na jak największej ilo?ci ciekawostek żeby przyci?gn?ć ludzi przed ekrany... No cóż... je?li idzie o takie rozmowy to zostawie je na kiedy indziej w realu... mam na ten temat swoj? teorię.

Odnośnik do komentarza

Osobiscie wole wlasnie jakies programy na zywo... Poogladac Ojca Dyrektora na burgim, czy jakis reportaz ze zlotu maxi w TV to radosc wielka ;) . A takie "kamerowanie" targow i wystaw to troche nudnawe :blink: ... Zreszta czym tu sie podniecac, predzej czy pozniej kazdy zobaczy tego K7 :lol: .

Mam juz problem zeby co zime obejsc te 3 hale w Berlinie ;) , a co dopiero wlec sie do Mediolanu. Jedynie Warszawa ze swoimi Targami jest OK, ale tam spotykam w koncu znajoma wiare ;) . No i jest zawsze ciekawa imprezka zimowa :lol: ...

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues

Pewnie pomy?licie, że ze mnie wieczny malkontent, ale po obejrzeniu ostatniego Jedno?ladu po?więconego skuterom znowy poczułem niedosyt...napiszę więcej, byłem wkurzony, że program wprowadził w bł?d telewidzów, opowiadaj?c o Burgmanie 400 w wersji A.D. 2007, gdy w tym samym czasie pokazywano 650-kę.

Zdjęcia, owszem - studyjne, pokazały co nieco, ale w momencie, kiedy Pan Aleksander opwiadał o Bergmanie 400, na ekranie widziałem Mariusza na 650-ce.

Panowie z TVN-u ! Tak się nie robi !

To było zwykłe lenistwo oraz ?wiadome wprowadzanie nie?wiadomych telewidzów w bł?d !

A wystarczyło tylko dodać, np. że "Film, który Państwo obejrzeli, pokazywał wersję 650, ponieważ, wersja 400 A.D. 2007 jest jeszcze niedostępna".

P.S. Moim faworytem jest/był program na niemieckim DSF-ie pt. "Motobike", ale dawno go nie ogl?dałem, bo mój operator kablówki w jego miejsce wrzucił Polsat Sport.

Nie wiem, czy ten program nadal istnieje, ale wiem jedno: po obejrzeniu tego programu, wiedziałem znacznie więcej o danym motocyklu/skuterze niż po obejrzeniu kilku "Jedno?ladów".

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Elwood...Taka mała uwaga...Napiałe? to wszystko tak, jakby? był pierwszy... Przecierz ja już te uwagi wykazałem w po?cie wcze?niej...

Nie czytałe? wcze?niejszych postów z lenistwa, czy czytałe?, ale po prowtu tak dziwnie uj?łe? te uwagi?

Pozdr.Kuba ;);)

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues

Chłopie.... ja po prostu opisałem to, co zobaczyłem w TV. I tyle. Nie patrzyłem na posty z poprzednich stron.

Pierwszy ? Co to ma znaczyć, pierwszy? Wy?cig szczurów ????????????????

Na przyszło?ć, zalecam wstrzymanie się z komentowaniem moich postów w ten sposób, tzn.,moje rzekome "lenistwo", "dziwne ujęcie uwag", dobrze?

Wówczas będę mógł się powstrzymać od moich komentarzy na temat Twojej znajomo?ci ortografii, któr? PRZECIERZ opanowałe? w stopniu niemal doskonałym....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmmm Elwood całkowicie nie rozumiem twojego oburzenia się...

Napisałem wszystko grzecznie, bez żadnych nerwów, ani naskakiwania na Ciebie...

Pozatym do Ciebie wyrażałem się grzecznie i bez cwaniactwa...

To, że jeste? starszy nie oznacza, że możesz sobie poprzez nerwy pisać do kogo? kogo nieznasz "chłopie"... Chłopie to sobie wiesz do kogo w nerwach...

Pozatym wogóle nie rozumiem oco Ci chodzi? Nie czepiałem się niczego, GRZECZNIE zapytałem, czy czytałes poprzednie posty(a jak widac NIECZYTAŁE|)...Oczekiwałem odpowiedzi NORMALNEJ i na poziomie, a Ty wyskoczyłe? z tekstem, który hmmm pokazał na co Cię stać...

Pozatym jak chcesz uczestniczytć w jakiej? dyskusji, to wiesz...Najpierw przydałoby się być na czasie i przeczytać to, co wczesniej ludzie powypisywali...

Bo póĽniej wyskakuj? różne posty, które s? prawie że kopi? kogo? innego a to jest BEZSENSU...

Nie przeszkadza Mi to zupełnie, że napisałe? prawie to samo co ja... PRZESZKADZA Mi i to BARDZO sposób w jaki zwracasz się pod wpływem nerwów do ludzi, których nie znasz i TO mnie zdenerwowało... Może nie mam 30 lat, ale gówniarzem nie jestem i jestem Tutaj dłużej niż Ty, uczestnicze w zlotach...Nie jestem chamski dla ludzi, nie mam w?ród skuterzystów wrogów... Więc prosze Cię nie rób tego więcej...

A co do mojej ortografii... Czasem błędy zdarzaj? się wszystkim...Czasem nacisnę zamiast jakiego? klawisza, klawisz obok...Czasem nienapiszę polskich znaków... Ale BEZ PRZESADY, ja Ci nie szukam wpadek ani złamań regulaminu forum...

Daj sobie po prostu spokój z takimi odpowiedziami i tyle, bo przesadziłe?...(dalsz? rozmowę na ten temat uznaje za bezsensown?, jak co? chcesz to na PW)

Pozdrawiam, Kuba ;)

-->Rada na przyszło?ć, któr? zawsze daj? Mi znajomi "Masz problem?Napisz do Bravo girl..." ;)

EDIT: Kuba, masz racje, tym razem się zdenerwowałem...Za pierwszym razem nie... Ale nie jest to sprawa,za któr? trzeba podawać rękę,bo przynajmniej ja nic nie mam do Elwood'a ;)

Odnośnik do komentarza

Łoj... Kubo... tym razem chyba Ciebie deczko poniosło....

Dajta se ł?pę na zgodę, a na najbliższym zlocie dajcie sobie ciut w szyję i będzie git.

Jak ja nie lubię takich wojen o pietruszkę...

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie zamierzam robić za rozjemcę ale proszę Was od tej chwili o klikanie na PM (PW)... Dziękuje za uwagę.

Wracaj?c do tematu to niestety zarówno Kubo jak i Elwood_blues maj? rację co do prezentacji...

To że akurat my wiemy który model jest An 400 K2, K3, K5, K7 i czym się różni? od An 650 to nie znaczy, że 90 % osób, które ogl?dały ten program będ? w stanie rozróżnić o co chodzi i wyjdzie z tego kiszka ;) .

Najbardziej boleje, że nikt w czasie montażu się nad tym nie zastanawiał ;) .

Tak jakby chodziło tylko o "sztukę" czyli o wemitowanie kolejnego programu...

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues

A jednak odpowiem....

I kto tutaj jest nerwowy....teraz to Ty przesadziłe?...i to sporo. Po co te żale ?

Nie oburzyłem się, jak piszesz, tylko stanowczo odpowiedziałem, a to duża różnica.

Nie ma w moim po?cie ani grama zdenerwowania, nikogo nie obraziłem, słowo "chłopie" używam w stosunku do prawie każdej osoby i nie ma ono charakteru obraĽliwego.

Ty natomiast wytaczasz cał? artylerię z "chamstwem", "gówniarstwem", ilo?ci? postów na forum, uczestnictwetm w zlotach - PO CO? DLACZEGO ?

Jeste? przewrażliwiony na swoim punkcie. A co do Twojej ortografii, no to sorry, ale pomylić "ż" z "rz" to nie można ot, tak sobie.

Nie lubię kłótni o byle gówno, więc jeżeli poczułe? się urażony moim poprzednim postem to wypowiadam słowo : PRZEPRASZAM.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No pięknie Prezes w tv a wy sie za łby chytacie

Żeby mi to ostatni raz było !!! ;)

ps.niedługo wiosenka

pozdrawiam pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Elwood...Dobra kończe to już...Sorry za nerwy z mojej strony...CO do słowa chłopie, to normalnie nic nie mam do mówienia do ludzi "chłopie" akurat w tej sytuacji stwierdziłem, że było to nerwowe z Twojej strony,st?d moje skomentowanie tej sytuacji...(być może rzeczywi?cie niepotrzebne ;) )...

Ale dobra dobra..."I wtem zapanował spokój" ;) ....

Paweł fajny sobie fundn?łe? avatarek,obrazuje ludziom jak wygl?dasz( ;) ) B) ...

A Mariusz dobrze prawi...Sam miałem własnie tak? sytuację...Nieraz pokazywałem znajomym zdjęcia AN650, mówi?c że ten sprzęt jest moim marzeniem...Na co 90% z nich pytało "ale czym On się różni od Twojego?"...

Dla Nasz wszystkich różnica jest oczywista...ALe niewiem czy Ci ludzie np. nie widz? różnicy pomiędzy seicentem a puntem?

My nigdy by?my tych skuterów nie pomylili...ALE nie wszyscy sie tak tym intereusj? i nie wszyscy sa tak "błyskotliwi", że różnicę zauważ?...Także wła?nie to "wtr?cenie" kawałka materiału z Mariuszem i Jego sztuk?, mogło troszke ludziom namieszać...Ale co tam... Był "Burgman Artix" to może byc też i "Bergman" czy też AN400 K7 Mariusza...|wiat wszystko łyknie, jak się Im wci?nie B) ...

Ale istnieje też druga mozliwo?ć...Mianowicie, że Mariusz się co? nieco? przył?czył do decyzji pokazania Go w kolejnym programie ;) Sława zmienia ludzi B) hehehe(joke) ;) .

Pozdro dla Was wszystkich B) ...Kubson ;)

Odnośnik do komentarza

co za OT panowie - no prawie lepszy niż mój - oj przepraszam Kozaczke ;)

Kuba - ciotki dostałe? czy jak ???

Elwood - nie brnij. ;)

Drogowiec - chyba musimy przej?ć na zawodowstwo i zaszczepić to w innych. B)

czy ja mogę poprosić o aktualne linki do filmów z programu? ;)

Mariusz - zaż?daj tzw. kolaudacji materiału ;) i autoryzacji wypowiedzi.

uwierz mi że po takim texcie większo?ć "redaktorków" zaczyna się przykładać do swojego dzieła (bo często trafia materiał na kontrole na odpowiednie biurko) a i w tym momencie masz wpływ na całokształt Swoich wypowiedzi i puszczanych obrazów.

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues

PEACE, topór wojenny zakopany. ;) No i bardzo dobrze. Bardzo lubię ludzi, a szczególnie bliscy s? mi wszyscy skuteromaniacy.

Jak napisał Drogowiec, na jakim? zlocie na pewno wypijemy.

Chciałem tylko dodać, że czasem w rozmowie używam słowa "stary' albo "stareńki" i też nie zamierzam nikogo tym słowem obrażać.

pozdrawiam.

A wracaj?c do tematu, pt. "Jedno?lad" i skutery, to my?lę, że błędy w programie trzeba im wytykać natychmiast - wówczas istnieje szansa na to, że zrobi? kiedy? porz?dny program.

Odnośnik do komentarza

Panowie ....

A czy nikt nie zwrócił uwagi , że Olek Ostrowski miał odrosty..... ;)

to dopiero kicha - mam teraz traume za każdym razem jak Go słysze w antyradiu to widze te okropne odrosty ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...