Skocz do zawartości
Forum Burgmania

TVN Turbo Jedno?lad- Program o maxi- skuterach


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Załapałem się na powtórkę o 15:30 i powiem, że trzeba się było naczekać na widok naszego prezesa prowadz?cego z dum? swego Burgmana. Ale w końcu się pojawił - nie ma to jak nasza klubowa koszulka :P I to pytanie prowadz?cego: "...jest prezesem klubu...Burgmania,=>dobrze powiedziałem<=? :)

Bardzo fajny materiał, cieszę się, że nie trwał jak inne relacje zaledwie chwilę, tylko dobrych parę minut, chwała za to "Jedno?ladowi". Burgi jak zawsze na cacy wypolerowany, więc na bank Qwaki może teraz spodziewać się tłumu chętnych w swym salonie! :)

Duże brawo za fragmenty filmu z parady podczas Zlotu w Ryni, miło zobaczyć tyle dużych maszyn z płozami w telewizji na raz! :)

Mariuszu - zdradĽ nam, je?li możesz - czy kwestia zaprezentowania Burgmana i całej Burgmanii to była inicjatywa TVN Turbo, czy też sam im to podpowiedziałe? i "narzuciłe?"? !tut

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    13

  • Kubo

    7

  • -=Dee Jay=-

    5

  • rudy_56

    5

  • Administrator

No coż... dopadłem na spokojnie kompa więc mogę co? napisać.

Program wypadł jak wypadł... każdy widział. Osobi?cie nie jestem nim specjalnie zachwycony ponieważ sporo zostało wycięte przy montażu mimo tego, że bardzo mocno naciskałem na pewne czę?ci naszej rozmowy z Olkiem aby zostały po montażu. Warto nadmienić, że nasza pogadanka była robiona z marszu i praktycznie bez żadnego przygotowania nie mówi?c już o charakteryzacji jak to sugerował Majon :) . Olek nawet marudził, że się nie ogolił tego dnia :) .

Wycięta została z rozmowy moja "gadka" o całej historii maxi- skuterów, od czego się zaczęła, w jakich latach co weszło a co przestało być produkowane i wiele innych.

Nie było też mojej wzmianki o naszych dalekich wyjazdach klubowych, m.in na Chorwację :) ... tak naprawdę połowa z naszej pogadanki została wycięta a szkoda...

Padło tu kilka stwierdzeń, że Olek Ľle prowadzi program. Nie to żebym chciał go bronić ale powiem Wam, że nie jest tak? prost? spraw? prowadzić program o wszystkich jedno?ladach, mieć o nich wszystkich super pojęcie, zawsze być cool i super wygadanym, elokwętnym i błyskotliwym. Zupełnie inaczej wygl?da to wszystko zza ekranu TV a inaczej z tamtej strony "szlkiełka".

Osobi?cie widzę jedno rozwi?zanie: Program taki jak "Jedno?lad" powinien być prowadzony przez kilka osób, które maj? pojęcie o danym typie motocykla... Kto inny powienien prowadzić czę?ć programu o cruiserach, kto inny o ?cigaczach, enduro a ?wiat maxi- skuterów to już zupełnie inna bajka... Poprostu wszystkie wymienione pojazdy łaczy jedno: jeden ?lad ale wszystko inne je w zasadzie dzieli.

Teraz to co pisał Hoffi i pytał...

Z TVN Turbo prowadziłem już kiedy? rozmowy o wspólnych programach jednak było to wszystko za kadencji prowadz?cego, fana ?cigaczy o nazwisku Dziawer (na niego też wtedy wszyscy jechali, że się nie nadaje do progamu, co osobi?cie potwierdzam). Umawiali?my się wtedy na spotkania żeby nakręcić program o Klubie i o Maxi ale zawsze co? było pod górkę... Jak oni mogli to ja nie mogłem, jak ja mogłem to oni nie mieli kamery w Warszawie. Jak wszyscy mogli to padało !tut .

Teraz po zmianie osób zarz?dzaj?cych w TVN Turbo mieli?my więcej szczę?cia a pierwszy odezwał się do mnie wła?nie Olek Ostrowski (prowadz?cy aktualnie Jedno?lad oraz AntyRadio 94)... Traf tak chciał, że do?ć szybko wzieli?my się za realizację programu z pomoc? Pawła, operatora kamery i wyszło to co wyszło. Niestety jak już pisałem na wstępie, plamę dali na montażu i dużo ważnych wzmianek z rozmowy zostało ucięte. I tak dobrze, że dzięki moim naciskom było sporo o zlocie Maxi w Ryni i pokazano kilka fotek... No coż, presja zrobiła swoje :P

No nic... program wyszedł jak wyszedł. Moim zdaniem najważniejsze jest aby w ogóle co? się działo w mediach o maxi- skuterach. Osobi?cie ze swojej strony robię co mogę, żeby?my zaczeli być widzialni w mediach takich jak prasa, radio czy TV. Kolejne pomysły mam już w głowie i mogę Wam już teraz obiecać, że napewno wkrótce zobaczycie nowe programy... nie wykluczone, że w TV publicznej.

Na t? chwilę wiele leży w Waszych rękach... Ja po raz kolejny ruch wykonałem ale teraz Wasza kolej... Piszcie na pocz?tek maile do TVN Turbo Jedno?lad (redakcja.tvnturbo@tvn.pl) z głosami poparcia dla takich programów jak był dzi?. Zawalajcie ich mailami a gwarantuje Wam ze swojej strony, że kolejne programy pojawi? się a ich rozwój będzie szybko zauważalny. Osoby z "górnych półek" TV musz? wiedzieć, ze takie programy maj? duż? ogl?dalno?ć a tym samym s? potrzebne. Bez Waszej pomocy będzie mi poprostu dużo trudniej się przebić, tak więc weĽcie moj? pro?bę bardzo poważnie. Wiele zależy od Was a ja jako jednostka bez poparcia mam ograniczony zakres możliwo?ci chociaż robiłem, robię i będę robił co w mojej mocy aby ruch skuterowy stale się rozrastał.

Odnośnik do komentarza

Też ogl?dali?my w gonie rodzinnym !tut (CAPPO + DAREK z plecaczkami).

Prezes nie zapomniał wpomnieć, że BURMANIA to nietylko BURGI ale i inne maxi. Brawo!! za skorygowanie prowadz?cego.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe, Mariusz, wypadłe? znacznie lepiej od prowadz?cego, który moim zdaniem jest nieco "spięty" (ogl?dam wszystkie odcinki). Znacznie lepszy od prowadz?cego jest wyluzowany "małolat" od motoX :).

Podobało mi się zwłaszcza to, że podkre?liłe? "pluralizm" klubowy :)

Wzmianka o zlocie w Rynii też zasługuje na słowa uznania :P

Ogólnie program jest całkiem spoko, jak na co? co ma mówić o całym ?wiecie moto jedno?ladów w Polsce. Szkoda jedynie, że to tylko pół godziny na tydzień ->

to jest porażka. O innych goownach media potrafi? rozprawiać całymi dniami

a o tym co ważne tylko pół godziny ... !tut

BTW:

Dziawer smuci teraz w Agorze... :)

chociaż, SM ostatnio coraz więcej i o skuterach i o motocyklach z automatem wzmiankuje...:)

pzdr

Odnośnik do komentarza

niektore TVN'enowskie programy s? poprostu tendencyjne ...

jedno?lad swoj? form? przypomina Automaniaka prowadzonego przez Wojciechowsk? i Wisławskiego ...

obydwa trwaja pół godziny - przez które gówno zostanie powiedziane, zero konkretów, lizna każdego tamatu i zostawi? ... beznadzieja ...

prowadz?cy - i tu i tu .. kipa ... p. Wisławski o ile jest utytułowanym pilotem - w tym też powinien się spełniac, bo przesi?kł juz tym pilotowaniem ... nawet podaj?c dane auta mowi jakby przkazywał info o trasie ...

Martyna - mówi sie że ładna dziewczyna ... jednak to wszystko, troche zbyt wielkie mniemanie o sobie ma i sprawia wrażenie niedoinformowanej ...

Olek >> mam nadziejze ze dobrze powiedzialem<< tez udaje cfaniaka i wielkiego mastah, a jego horyzonty jedno?aldowe ograniczone s? jak pole widzenia konia z klapkami na oczach ...

jedyny program który dotyczy bezpo?rednio nas, jak i sporej cze?ci społeczeństwa ... a jest tak biedny że głowa boli ...

porównajcie jedno?lad z testosteronem ... widać gdzie pompowana jest kasa ...

a merytorycznie ten program to dno i traktuje o tematach poruszanych wszedzie ... czyli pieprzenie po raz kolejny o samochodach .. a tak na prawde nic tam nie ma ...

prowadz?cy Grzegorz Miecugo - zółw telewizyjny, "eeee... yyyyy... hmmmm...", wtóruje mu Meller - sepleni?cy młotek ... (nie mam nic do sepleni?cych - ale ten jest młotek) i trzeci - nie pamietam nazwiska ... ale on jakis poziom jeszcze ma ...

pisac do turbo trzeba zeby zmienili podejscie do tego co prezentuj? i niech dobieraj? do tego prowadzenia odp osoby i formy programu ...

czemu TOP Gear odnosi taki sukces ?? ....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bo TopGear ma Jeremiego (wyrazisty kolo a nie mydłek) i co najważniejsze, nie pieprzy o goownach tylko o ZABAWIE z jazdy... (kiedys widziałem kabaretowe porównanie TG z czymkolwiek w Rajchu, pokazali ważenie tarcz hamulcowych...:)))

Martyna... hmm... de gustibus non... czy jako? tam... dla mnie porażka (produkt ->bigMac - przereklamowane i niezdrowe)

Micug Meller - > pełna zgoda co do "osobowo?ci" - jak z martyn?... :)

BTW:

Tera, bedzie co? z "Misia" (dla młodszych -> taki film był...:))

"...Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam, prezes naszego klubu..." :P

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja...

Paweł dałe? ciała na całej linii...nawet się nie przyznawaj,że naprawdę niewiedziałe? :) ...

Co do materialiku...|ci?gnałem sobie go dzi? rano(dzięki za linka) i ogl?dn?łem...

Przyznam szczerze, iż jestem POD WRAŻENIEM... Mimo, że długo nie było(raptem 6min.) to ogl?dało się BARDZO przyjemnie, a nawet pu?ciłem sobie to ponownie i byłem równie zadowolony jak za pierwszym razem...

My?lę, że fajnie by było, jakby co jaki? czas zapodali jakis skuter do programu i dali Go Mariuszowi, czy komu? z grupy do opisania na antenie, bo My zrobimy to z sercem i uznaniem, a nie z przymusu...

Co do odzewu mailowego do TVN'u, to postarałem się i zaraz po obejrzeniu filmiku napisałem ?redniej wielko?ci poemacik, jak zwykle zreszt?(wiecie jakiej wielko?ci :) )...

My?lę, że powinni być pod Jego wrażeniem i być może co? to da...

Tymczasem wszystkich Was gor?co pozdrawiam i do zobaczyska kiedy?...Kuba :P

Odnośnik do komentarza
Hehe, Mariusz, wypadłe? znacznie lepiej od prowadz?cego, który moim zdaniem jest nieco "spięty" (ogl?dam wszystkie odcinki). Znacznie lepszy od prowadz?cego jest wyluzowany "małolat" od motoX :).

Podobało mi się zwłaszcza to, że podkre?liłe? "pluralizm" klubowy :)

Wzmianka o zlocie w Rynii też zasługuje na słowa uznania :)

Ogólnie program jest całkiem spoko, jak na co? co ma mówić o całym ?wiecie moto jedno?ladów w Polsce. Szkoda jedynie, że to tylko pół godziny na tydzień ->

to jest porażka. O innych goownach media potrafi? rozprawiać całymi dniami

a o tym co ważne tylko pół godziny ... :P

BTW:

Dziawer smuci teraz w Agorze... :)

chociaż, SM ostatnio coraz więcej i o skuterach i o motocyklach z automatem wzmiankuje...:)

pzdr

Dziawer smuci teraz w Agorze...

Nie wiem dlaczego czepiacie się Dziawera. Czy dlatego że kiedy? w |M ironicznie zakończył swój test Burgmana 650 pisz?c :"...tylko co by powiedzieli koledzy gdyby? na zlot motocykli przyjechał...skuterem...?".Mnie wtedy też to zirytowało ale uważam że zna sie na motocyklach i obiektywnie testuje je na łamach |M. Ja przynajmniej czytam te artykuły z przyjemno?ci?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nieda się tego już odtworzyć, bo pisałem to na Ich stornie używaj?c "napisz do Nas"...

Ale powiem tylko, że tekst miał jak Go pisałem w Wordzie 2 strony :):P:):) ...

Chyba jak Go go?cie otworzyli to najpierw :) , a potem zaczęli czytac i pewno jak mnie kiedy? zobacz?(oby nie), to wtedy nic Im nie pozostanie jak mnie :) ...

Pozdrówka,Kuba :)

Odnośnik do komentarza
Nie wiem dlaczego czepiacie się Dziawera. Czy dlatego że kiedy? w |M ironicznie zakończył swój test Burgmana 650 pisz?c :"...tylko co by powiedzieli koledzy gdyby? na zlot motocykli przyjechał...skuterem...?".Mnie wtedy też to zirytowało ale uważam że zna sie na motocyklach i obiektywnie testuje je na łamach |M. Ja przynajmniej czytam te artykuły z przyjemno?ci?

No teraz to jest prawie nasz suwalski człowiek, chociaż ja odobi?cie miałem narazie do czynienia tylko z młodszym.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nie wiem dlaczego czepiacie się Dziawera. Czy dlatego że kiedy? w |M ironicznie zakończył swój test Burgmana 650 pisz?c :"...tylko co by powiedzieli koledzy gdyby? na zlot motocykli przyjechał...skuterem...?".

Między innymi dlatego ale to tylko wierzchołek góry lodowej... osobi?cie mam inne powody o których publicznie nie będę pisał.

Człowiek może i się zna ale na plastikach i nakedach przeznaczonych do freestyle' u. Motocykle turystyczne a tym bardziej maxi- skutery s? mu tak samo obce jak mi akwarystyka czy występy baletowe.

Mistrzostwem ?wiata był kiedy? test w SM, kiedy kolega Dziawer testował HD Elektre... pojazd typowo turystyczny, przeznaczony do spokojnej, dostojnej jazdy w trasie, z kuframi bocznymi i ogromnym centralnym. Na samym pocz?tku testu (i chyba na okładce) było zdjęcie jak testuj?cy jedzie "na kole" Elektr? :P:):)

Całe ?rodowisko HD w Polsce ?miało się wtedy z niego do rozpuku ! Ba... znalazłem nawet wypowiedĽ na amerykańskim forum dyskusyjnym z wła?nie t? fotk? ze SM i wy?miewczymi tekstami na temat Polaków ! :) W sumie to nawet trudno było co? tam napisać, żeby nasz naród bronic :) Faktycznie- ta fotka powalała :) Obciach w pełnym zakresie :)

Dlatego napisałem, że Dziawer niech testuje ale motocykle "sport" i "naked"... wszystkie inne niech omija z daleka !

Odnośnik do komentarza

Kasia mi nagrała bo byłem w pracy i nie mogłem ogl?dać premiery. Mam, mam na VHS`ie. Puszczam sobie teraz w wolnej chwili.

No ładnie nam prezesie wypadłe?, ale u?miałem się bardzo jak jak pojawił się podpis pod postaci? który normalnie zawiera imię, nazwisko i funkcję czy też firmę w której to ta postać pracuje. W twoim przypadku pojawiło się- Mariusz Burgi, klub Burgmania. Zmieniłe? nazwisko?

P.S. Artix- dla Ciebie wyróżnienie za rolę drugoplanow?.

Odnośnik do komentarza
Całe ?rodowisko HD w Polsce ?miało się wtedy z niego do rozpuku ! Ba... znalazłem nawet wypowiedĽ na amerykańskim forum dyskusyjnym z wła?nie t? fotk? ze SM i wy?miewczymi tekstami na temat Polaków !  W sumie to nawet trudno było co? tam napisać, żeby nasz naród bronic  Faktycznie- ta fotka powalała  Obciach w pełnym zakresie 

Dlatego napisałem, że Dziawer niech testuje ale motocykle "sport" i "naked"... wszystkie inne niech omija z daleka !

I bardzo dobrze że się ?miali, bo zapewne to zdjęcie miało dać taki efekt. Przecież chyba każdy doskonale wie że HD służy do czego? innego niz freestyle i z pewno?ci? Dziawer nie testował go pod takim k?tem a na kółko stan?ł sobie dla żartu. Skoro jednak oburzyło to "przyjaciół" zza oceanu to znak że s? mało tolerancyjni - je?li chodzi o ich jeżdż?c? legendę i nie znaj? się na żartach. A je?li, Mariuszu, chodzi o Twoje osobiste zatarczki z Panem D., to nie ?miem się w tym temacie wypowiadać ani nikogo bronić. A tak w ogóle to PEACE dla wszystkich...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
I bardzo dobrze że się ?miali, bo zapewne to zdjęcie miało dać taki efekt. Przecież chyba każdy doskonale wie że HD służy do czego? innego niz freestyle i z pewno?ci? Dziawer nie testował go pod  takim k?tem a na kółko stan?ł sobie dla żartu. Skoro jednak oburzyło to "przyjaciół" zza oceanu to znak że s? mało tolerancyjni - je?li chodzi o ich jeżdż?c? legendę i nie znaj? się na żartach. A je?li, Mariuszu, chodzi o Twoje osobiste zatarczki z Panem D., to nie ?miem się w tym temacie wypowiadać  ani nikogo bronić.

Osobi?cie uważam co innego... jak dla mnie to był obciach.

WyobraĽ sobie, że osoba testuj?ca maxi- skuter robi sesje zdjęciow? na torze crossowym podczas wyskoku w powietrzu a testuj?cy typowego crossa na kostkach robi fotki w czasie przejazdu turystycznego z przypiętymi sakwami :P ... może się mylę ale dla mnie wygl?da to mało profesjonalnie i bez sensu.

Pozatym swoje zdanie opieram nie tylko na tym co ja my?lę ale na tym co my?l? o nim ludzie postronni z branży. Na dodatek czytuje w wolnych chwilach różne fora motocyklowe a tam to już jad? po nim jak po burej kobyle :) .

A je?li, Mariuszu, chodzi o Twoje osobiste zatarczki z Panem D., to nie ?miem się w tym temacie wypowiadać  ani nikogo bronić.

Ja nigdzie nie napisałem, że mieli?my czy też mamy jakie? "zatarczki".

Poprostu nadajemy na innych falach i tyle...

Odnośnik do komentarza
Dlatego napisałem, że Dziawer niech testuje ale motocykle "sport" i "naked"... wszystkie inne niech omija z daleka !

Obiektywnie rzecz bior?c to zdanie jest bardzo słuszne... Dodałbym jednak jeszcze SUPERMOTO - patrz grudniowy |M :P

Odnośnik do komentarza

PRZEPRASZAM ALE DWUKROTNIE NAPISAŁEM PRAWIE IDENTYCZNY POST GDYŻ MY|LAŁEM ŻE PIERWSZEGO NIE WYSŁAŁEM. ALE OBCIACH :):P

Skasowałem dubla.

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...