Skocz do zawartości
Forum Burgmania

TVN Turbo Jedno?lad- Program o maxi- skuterach


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się z Mariuszem zgodzę. Każdy moto ma swoje przenaczenie. I np. Electa nie jest do jazdy na kole. Ten motocykl ma zachwycać swoim wygl?dem, dĽwiękiem silnika a nie osi?gami. A to że P. Dziawer nie potrafi docenić głównych walorów tego HD tylko staje na koło jest pokazaniem jego braku profesjonalizmu. :P

Poza tym popieram inicjatywę żeby każdy rodzaj motocykla testował któ? kto się na tym naprawdę zna :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    13

  • Kubo

    7

  • -=Dee Jay=-

    5

  • rudy_56

    5

Po scenerii dookoła s?dzę że jest to jaki? salon motocykowy. Widać to na pocz?tku kiedy prowadz?cy siedzi na małym burgu a z lewej widać inne moto (jaki? przecinak). Po drugie w lakierze małego burga widać odbijaj?ce się ?wiatło z dużych okien. Po trzecie w jednej scenie widać wisz?ce kurtki motocylowe z prawej strony. Poza tym podłoga jest czysto przemysłowa.

Ja s?dze że to jaki? salon. ;):lol:

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie jest to salon Suzuki na ul. Prymasa Tysi?clecia nieopodal dawnego Route 66.

No to zgadujemy ... tylko czy jest jaka? nagroda przewidziana... choćby u?cisk ręki prezesa :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Je?li jest aż takie zainteresowanie miejscem realizacji naszego programu to napiszę tylko, że było to w salonie motocyklowym jednego z dealerów Suzuki w Warszawie.

My?lałem, że Mariusz trzyma Burgiego w salonie... w domu

Może nie w salonie w domu ale napewno jest bezpieczny i nic mu złego nie grozi :lol:

Odnośnik do komentarza
My?lałem, że Mariusz trzyma Burgiego w salonie... w domu

Może nie w salonie w domu ale napewno jest bezpieczny i nic mu złego nie grozi :lol:

Ja tam trzymam jedn? Lambrettę w domu w głównym holu....więc tak napisałem... ;)

Odnośnik do komentarza

Witam

Fajne interview. Przydałby się taki cykliczny progamik skuterowy (chociaż 15 minut w tygodniu). Perzentacja 650-tki super zwłaszcza dla takich gosci jak ja, którzy na żywca nigdy jej nie widzieli:-).

Życze dalszych sukcesów na wizji. Z czasm może jakie? Holywood...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Całe ?rodowisko HD w Polsce ?miało się wtedy z niego do rozpuku ! Ba... znalazłem nawet wypowiedĽ na amerykańskim forum dyskusyjnym z wła?nie t? fotk? ze SM i wy?miewczymi tekstami na temat Polaków !  W sumie to nawet trudno było co? tam napisać, żeby nasz naród bronic  Faktycznie- ta fotka powalała  Obciach w pełnym zakresie 

Dlatego napisałem, że Dziawer niech testuje ale motocykle "sport" i "naked"... wszystkie inne niech omija z daleka !

I bardzo dobrze że się ?miali, bo zapewne to zdjęcie miało dać taki efekt. Przecież chyba każdy doskonale wie że HD służy do czego? innego niz freestyle i z pewno?ci? Dziawer nie testował go pod takim k?tem a na kółko stan?ł sobie dla żartu. Skoro jednak oburzyło to "przyjaciół" zza oceanu to znak że s? mało tolerancyjni - je?li chodzi o ich jeżdż?c? legendę i nie znaj? się na żartach. A je?li, Mariuszu, chodzi o Twoje osobiste zatarczki z Panem D., to nie ?miem się w tym temacie wypowiadać ani nikogo bronić. A tak w ogóle to PEACE dla wszystkich...

Podobnie bylo z BMW RT, zdjecie na kole jak zawsze "nietrafione" w przypadku 100 procentowego turystyka. Dziawer po prostu nauczyl jezdzic sie na kole i musi to zaprezentowac, taki to juz typ czlowieka :lol: . A smiali sie tez na niemieckim forum BMW... W koncu smiech to zdrowie i nie wysmiewaja moto, tylko chyba jezdzca :) . Sporta, nakeda czy enduro(supermoto) moze stawiac do woli, ale najwidocznej ma cos do udowodnienia i robi z siebie niekiedy pajaca :) ... I to na lamach miesiecznika walczacego o "pole position" w polskim swiatku moto.

PS. Szkoda ze nie mam TvnTurbo :) ...

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues

Dopiero wczoraj o 22.30 obejrzałem po raz pierwszy ten, tak obszernie komentowany przez Was program i mam kilka spostrzeżeń na temat tego co zobaczyłem i co usłyszałem.

Rozumiem, że wielu z Was rozpiera duma, że w końcu udało się zaznaczyć obecno?ć dyskryminowanych skuterów w telewizji. Ja też się cieszę, że nareszcie można zobaczyć w telewizji program o skuterach, ale :

1. Pierwsze wrażenie wcale nie było pozytywne, między innymi dlatego, że być może oczekiwałem iż cały program będzie po?więcony skuterom. Okazało się, że do programu wklejono jakie? kawałki z przed kilku miesięcy - miedzy innymi o systemie Bluetooth Motoroli w kasku itp. a program o skuterach był jedynie ostatnim, kilkuminutowym ( być może 8-io, 10-cio minutowym) fragmentem 30-to minutowej cało?ci.

2. Przez tych kilka minut, nikt nie wyczerpie tematu tak obszernego jakim s? skutery, czy nawet tylko wycinka tematu, w tym wypadku maxi-skutery. W mojej opinii, temat został ledwie dotknięty - nie mogło być inaczej, skoro wszystko trwało zaledwie kilka minut.

3. Kto? napisał, że "prowadz?cy" był spięty. Nie zgadzam się z takim stwierdzeniem. Ani "prowadz?cy", ani Mariusz nie wygl?dali na spiętych, rozmowa toczyła się jak najbardziej naturalnie i swobodnie.

Ewentualn? tremę przypisałbym raczej Mariuszowi niż gospodarzowi tego programu ze względu na to, że to wła?nie Mariusz prawdopodobnie pierwszy raz występował przed kamer?. Duży plus dla Niego za to, że nie było tego widać i jeszcze większy plus za to, że obaj nie czytali z kartek, tylko prowadzili normaln? dyskusję. To ?wiadczy o bardzo dobrej znajomo?ci tematu i moim zdaniem tutaj Mariusz wypadł bardzo dobrze.

3. Niestety, ze względu na znaczne ograniczenie czasowe tej czę?ci programu, odniosłem wrażenie, że rozmowa toczyła się "o wszystkim i jednocze?nie o niczym". Obok informacji o zlocie w Ryni, było kilka pytań podstawowych dotycz?cych Burgmana, między innymi na temat jego osi?gów i potem nast?pił koniec.

Formuła tego programu sprawiła, że byłem po prostu zawiedziony.

Jednak cieszy mnie fakt, że nareszcie co? się ruszyło w telewizji w sprawach typowo skuterowych. Wprawdzie jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale....

Uważam, że dobrym wyj?ciem byłoby po?więcenie całych 30-tu minut na tematy skuterowe - tak jak np. istniej?ce programy dotycz?ce wyłacznie oldtimerów.

I tutaj jest szansa dla Mariusza - skoro pierwszy krok został wykonany, to może warto i?ć za ciosem i spróbować stworzyć w telewizji co? dla fanów skuterów. Moim zdaniem byłby to strzał w dziesi?tkę. Na Twoim miejscu Mariuszu, kułbym żelazo póki gor?ce. Być może uda Ci się zainteresować ludzi z TVN Turbo ( np. Pana Olka, jeżeli jego głos liczy się w firmie ITI) tematem skuterów w Jedno?ladzie, który mógłby? prowadzić, czego Ci serdecznie życzę.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hmmm Elwood... w sumie to do?ć ciekawa jest twoja interpretacja tego co zostało pokazane jednak jest kilka "ale"...

Może zacznę od tego, że nie był to mój pierwszy raz przed kamer? TV ale raptem drugi. Masz rację, że byłem trochę spięty ale nie było to spowodowane trem? tylko tym, że analizowałem w ułamkach sekund to o czym rozmawiamy, starałem się w kolejnym ułamku sekundy opracować odpowiedĽ a w kolejnym ułamku zastanawiać się co mówić, czego nie bo czas mieli?my mocno ograniczony ale to już sam zauważyłe?. Pozatym nasza pogadanka szła "z marszu". Faktycznie nie mieli?my żadnych kartek z pytaniami czy odpowiedziami i w zasadzie nawet nie wiedziałem jakie pytania będ? padały (no może poza tymi o zlocie). Pisałem już o tym ale napiszę raz jeszcze... Najbardziej jestem niezadowolony z tego, że wiele w programi zostało wycięte. Niestety było to do?ć ważne ale tak to jest jak trzeba w 7 minut opowiedzieć co? o czym można by opowiadać godzinami :lol: .

W sumie to nawet nie dziwię Ci się że byłe? zawiedziony tym, że nasza pogadanka trwała zbyt krótko bo moim zdaniem powinna trwać min. 15 min ale z drugiej strony... nie odrazu Gdańsk zbudowano :) . Tak samo jak ty uważam i ja... najważniejsze, że co? się zaczyna o tym mówić a nie ukrywam, że to dzięki nam wszystkim. Pokaż mi Elwood kogokolwiek innego w ?wiatku skuterowym kto robi tyle co my? Nie mam tu na my?li siebie ale cały nasz Klub. Napewno ja ze swojej strony staram się robić tyle ile w mojej mocy żeby?my byli widzialni.

I tutaj jest szansa dla Mariusza - skoro pierwszy krok został wykonany, to może warto i?ć za ciosem i spróbować stworzyć w telewizji co? dla fanów skuterów. Moim zdaniem byłby to strzał w dziesi?tkę. Na Twoim miejscu Mariuszu, kułbym żelazo póki gor?ce. Być może uda Ci się zainteresować ludzi z TVN Turbo ( np. Pana Olka, jeżeli jego głos liczy się w firmie ITI) tematem skuterów w Jedno?ladzie, który mógłby? prowadzić, czego Ci serdecznie życzę.

Wiesz Elwood... Ani ze mnie gwiazdor ani aktor :) . Zawsze starałem się unikać kontaktów z kamer? TV bo poprostu tak? już mam naturę. Medialny też nigdy nie potrzebowałem być ale skoro stworzyłem Klub Burgmania to muszę już i?ć za ciosem i starać się aby się rozwijał i był rozpoznawalny a niestety najbardziej będzie to możliwe wła?nie dzięki TV czy radiu (w tym drugim już też była o nas audycja).

W najbliższy poniedziałek mam spotkanie z kim? z TV i będziemy rozmawiać o kolejnych programach. Mam już kilka pomysłów na ewentaulne przyszłe programy ale czas pokaże co i ile uda się nam zrealizować. Je?li komu? wydaje się, że to wszystko jest takie proste to chciałbym niniejszym wyprowadzić go z błędu.

Po pierwsze- nakręcenie takiego programu to godziny przygotowań i kolejne realizacji.

Po drugie- czy kto? z Was spotkał się aby jakikolwiek program "jedno?lad" był przez całe 30 min tylko o jednym rodzaju motocykla? Nie ma na to szans. My?lę, że je?li uda się nam uzyskać co tydzień 5- 6 min programu o skuterach to będzie szczyt marzeń. Nie ważne ile będziemy mieli czasu na antenie... ważne aby?my go mieli cyklicznie, co tydzień. Narazie realizacja programów jest mocno ograniczona przez porę roku ale jak się zrobi cieplej... Zobaczymy, zobaczymy :)

Na t? chwilę tak jak pisałem, wiele zależy od Was, bo nic tak nie nakręca szefów TV jak duże zainteresowanie danym programem. Dlatego pisałem na forum że je?li chcecie więcej takich programów jak ostatnio to żeby?cie wysyłali maile do TVN Turbo. No dobra... To kto z Was wysłał? :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jaaaaaaaaa :lol::):)

Hahaha i to takiego, ze HEJHO.... My?lę, czy już skończyli Go czytać... Hehe a tak serio to wyraziłem w Nim wszystkie swoje odczucia... Wszystkie propozycje jakie wymysliłem... I ogólnie rózne rzeczy... Mogę wysłać drugi taki poemacik z innego konta @ hehehe ;-) chyba by Ich to przeraziło :) ...

Mariusz BARDZO fajnie, że się tym zajmujesz... Jakby potrzebowali kogo? zakręconego do prowadzenia progsu w TV to Kubo zawsze na posterunku... Ale dla mnie program musiałby trwać kilka godzin, jesli miałbym sie wysławiać do końca...

Pozdrówkas, Kubiszon :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W najbliższ? sobotę w "Jedno?ladzie" będzie mała prezentacja nowego An 400 K7.

Opis będzie oparty o slajdy firmowe Suzuki.

Odrazu napiszę na wstępie, że ja nie będę niczego prezentował ale program napewno warto obejrzeć... zreszt? jak zawsze gdy jest mowa o maxi whist

Je?li już jeste?my przy temacie Burgmana 400 K7 to już niedługo będę miał okazję zobaczyć pojazd na żywo. Pierwsze fotki w realu powinny być już wkrótce na stronie.

Ps. Je?li idzie o TVN Turbo Jedno?lad to za jaki? czas będ? kolejne ciekawe programy o maxi- skuterach ale musicie się uzbroić w cierpliwo?ć.

Odnośnik do komentarza

Witam, Mariusz ja oczywi?cie również wysłałem emaila z potwierdzeniem, że taki program jest potrzebny, :) wręcz niezbędny :) !!! Mam tylko nadzieję, że wszyscy z forum tak uczyni? zarówno użytkownicy Maxi jak i mniejszych poj. a jest nas wielu :lol: wtedy redakcja TVN nie będzie miała wyj?cia jak tylko przychylić się do naszych postów, pozdrawiam Daro :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No dobra... Już wiem jakich komentarzy można się spodziewać po prezentacji urz?dzenia Burgmana 400 K7 przez Olka w dzisiejszym Jedno?ladzie TVN Turbo :lol:

O?wiadczam, że wcze?niej jej nie ogl?dałem :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

HEja...

Własnie ogl?dn?łem Jednoslad z następnym kawałkiem o skuterach(premiera, cały tydzień możecie ogl?dn?c powtórki)...

Powiem Wam, że pierwsz? rzecza jaka doprowadzała Mnie przez cały czas do WIELKICH nerwów, to fakt, że prowadz?cy cały czas w materiale mówił "bErgman"...Normalnie niemogłem tego scierpieć...Bior?c pod uwagę, ze poprzednio w obecno?ci Mariusza nie popełniał TAKIEGO beznadziejnego błędu...

Czym to spowodowane? Może niewielk? chęci? do prezentacji tego modelu? Może niedoinformowaniem? NIEWIEM i nie wnikam... Tego go?cia ogólnie lubie z tego jak w jedno?ladzie jest pokazywany, jednak w TEJ konkretnej sytuacji dał po dupie...

Kolejnym bezsensem dla mnie był fakt, że nagle ni w pięć ni w dziesięć podczas prezentacji AN400K7 wpitolili zdjęcia i filmiki z prezentacj? B650 Mariusza... BEZSENS po raz kolejny... Ludzie nie siedz?cy w temacie mogli pomysleć, zę to ten sam skuter...(nie jest tak?) A wiem to st?d, że nawet niektórzy Moi znajomi nie widz? zbytnie różnicy pomiędzy Moim burgiem a B650... NIESTETY takie s? fakty...

W sumie nic więcej nie poakzali już...Wiadomo, fajnie że wogóle CO| się zaczyna dziać... Jednak takie DETALE powinni jeszcze upilnować, zeby nie było chały...

Pozdrawiam, Kuba :lol:

EDIT: Mariusz widzę, ze byłe? trochę szybszy, ale ja po prostu się rozpisałem :lol:

Pozdro 4U

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Też ogl?dałem i zgadza sie z uwagami KUBO, ale rozumiem że Mariusz został stałym modelem programu Jednoslad i teraz jak wspomn? o maxi skuterach to zawsze pokaż? Mariusza na An650 :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues

Nie ogl?dałem jeszcze ostatniej premiery jedno?ladu, ale rozbawił mnie do łez ten BERGMAN.

Podobno na zachodzie (czyt. angielskojęzyczni) mówi? jeszcze na ten skuter: BARGMAN lub BARGMEN.

U nas przyjęło się, że mówimy tak, jak jest napisane, a więc : BURGMAN i tak powinno zostać.

W Polsce mówimy np. układ ABS , a nie EJBIES, przykładów jest znacznie więcej.

Ale s? również inne wydumki, np. skrót VVTI ( system zmiennych faz rozrz?du wynaleziony przez Toyotę ) większo?ć ludzi stosuje wersję angielskojęzyczn?, czyli WIWITIAJ.

Ogólnie jest wesoło.

Odnośnik do komentarza

No tak, ale mowimy tez: bipi(BP) lub cidi(CD), dzipies(GPS), tiwi(TV) itp, co zawsze rozsmiesza mnie do lez :lol: ...

Ale juz biemdoubleju nie chce mowic nikt ;) . Ani tiajer :lol: ...

@KUBO: Nie od razu Krakow wybudowano :D ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bergman, Burgman nie ważne...

Ja tam wychwyciłem dwa inne błędy...

Porówanie do Burgmana sze?ćsetki (mała pomyłka) i stwierdzenie, że nowy 14 litrowy zbiornik paliwa w Burgmanie 400 K7 powinien wystarczyć na przejechanie nawet 200 km... :lol: ... Wynikało by z tego, że nowa czterysetka będzie spalała 7 l/ 100 km :lol:

Prawda jest diametralnie inna... Suzuki obiecuje, że nowy zbiornik będzie starczał w trasie na blisko 400 km !

No cóż... przejęzyczyć się zawsze można :D

Odnośnik do komentarza

To tylko niestety pokazuje ze jak narazie jest to dla nich temat raczej w formie ciekawostki a nie czegos co jest naprawde popularne i jak najbardziej powazne...

Pokazali co wiedzieli, myslalem ze choc strzela jakas fotke z mediolanu, moge im nawet podeslac z dwie :lol:

a tu taka lipa...

Odnośnik do komentarza
stwierdzenie, że nowy 14 litrowy zbiornik paliwa w Burgmanie 400 K7 powinien wystarczyć na przejechanie nawet 200 km... ;) ... Wynikało by z tego, że nowa czterysetka będzie spalała 7 l/ 100 km :lol:

P

szczegol.... :blink:

moim zdaniem byloby lepiej, jakby pokazali film burga, a nie foty.... mialem wrazenie, jakbym ogladal najgorsza regionalna tv, ktora oszczedza na wszytkim, a chce cos ze swiata pokazac... :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...