Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogólnopolski zlot skuterowy - Polska centralna Maj


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj z band? z S3M byli?my załatwiać o?rodek...

będzie ten sam co rok temu, z t? różnic? ze będzie więcej miejsc...

te same koszty kwaterunkowe, zgłoszenia przyjmowac bedziemy MY a nie o?rodek ...

termin zlotu ZAPEWNE (90%) ostatni weekend sierpnia ...

szczegóły wkrótce ...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pablos

    16

  • dr.big

    10

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • -=Dee Jay=-

    5

Małe sprostowanie dotycz?ce imprezy 10 czerwca ... odbędzie się koncert zespołu Perfect a nie jak wcze?niej napisałem Lady Pank ot taka mała nie?cisło?ć proszę o wybaczenie whist .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Od?wierzę neco w?tek gdyż termin zlotu tuż tuż.

Trochę technicznych informacji:

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego spotkania , biesiadowania i zabawy już 9.06 tj. pi?tek od godz. 16.00 - O?rodek wczasowy Boruta.

Po krótce Plan imprezy ( w miarę szczegółowy ułożony i dopasowany przez Roba.:D .

Pi?tek

po południu rozstawianie parasoli i przyjazd pierwszych uczestników. Ich rejestracja i przydział kwater (indywidualnie każdy)

Sobota

rano pobudka, ?niadanko w stołówce o?rodka,

przejazd na plac zbiórki,a dalej:

12:00 - pocz?tek rej. uczestników, na rynku przed U.M.

13:15 - start parady

14:00 - przyjazd do MOSiR

14:20 - pocz?tek konkursów

17:00 - zakończenie konkursów, obliczanie wyników, w tym czasie towarzystwo się szwęda i słucha zespołów.

ok. 18:00 - w przerwie zespołów ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

do 20: 00 czas wolny, każdy może sobie kupić żarcie sam, coby z głodu nie padł.

20:00 - 21:30 ?piewa Perfect

21:45 - wyjazd do Grotnik

22:20 - przyjazd do Grotnik, gril i muzyka

Niedziela

rano pobudka, ?niadanko.

Ewentualny wyjazd dla chętnych na 70 km rajd po okolicy z met? na Zgniłych Błotach - tu trzeba się liczyć z wydatkiem 5 zł. za parking i ewent. na jakie? żarełko czy picie.

Dalej czułe pożegnanie i odprowadzenie Uczestników zlotu do granic województwa (przesadzam-gminy :D )

Co do kosztów

Jestesmy na etapie kalkulacji i i precyzyjnie jeszcze nie będę podawał ale nie będzie to kład?ca kwota - ok. 20 PLN max.( w zamian kazdy otrzyma gar?ć gddżetów, gril,napoje, i złociste 2 kubki zacnego napitku).

Co gwarantujemy: wspaniał? zabawę :D

Noclegi:

Jak wspomniałem wyżej baza noclegowa: Boruta - o?rodek wypoczynkowy w Grotnikach

Mozna dzwonić i rezerwować .. koszty tych pokoi to około 20 PLN od osoby

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich ... szczególnie oczywi?cie liczymy na burgmaniaków ... bo jak Was by zabrakło to z kim będziemy spożywać złocisty napój.

Odległo?ć z Wawy to tylko ok.140 km więc traktujcie to jak weekendowy wypadzik na grilka !V .

Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie zapraszamy

Odnośnik do komentarza
... rano pobudka, ?niadanko... z met? na Zgniłych Błotach - tu trzeba się liczyć ...  na jakie? ... picie.

Co do kosztów

Jestmyna etaie alkulcji i preyzyjneie nie bedjeszcze powaaleniebedzi to kł?d?ca kwota ok.20 PLN ( w zamian kazdy otrzyma  :)  gar?ć gddżetów, gril,napoje, i złociste 2 kubki zacnego napitku).

...

!w00t Pablos - albo przestań pisać szyfrem, albo już lepiej wstrzymaj się z piciem do zlotu... wystraszysz cał? młodzież.

Odnośnik do komentarza

O abstynent się znalazł :)

W?ski ty lepiej trenuj bo w Grotnikach nie dasz nam rady :)

Jak masz problem ze zrozumieniem to wyja?niam:

za 20 zł dostaniesz koszulkę, kupę gadżetów, poczęstunek w sobotę wieczorem i 2 kufelki pysznego piwa (degustowałem i ręczę za nie !w00t ).

A tak w ogóle to nie gadaj tylko wpadaj, czas na rewanż za Krzyżaki :)

Pozdrowionka

RobB. :)

Odnośnik do komentarza

Oj W?ski czepiasz się ... technika zawiodła i tyle ... tak to jest jak masz klawiaturę na baterie i ci padn? .... piszesz i zjada literki ...

więc tłumaczę :

Co do kosztów

Jestesmy na etapie kalkulacji i i precyzyjnie jeszcze nie będę podawał ale nie będzie to kład?ca kwota - ok. 20 PLN max.( w zamian kazdy otrzyma gar?ć gddżetów, gril,napoje, i złociste 2 kubki zacnego napitku).

a dodam że już jeste?my po kalkulacji:

21 zł - osobodoba czyli wyrko w o?rodku

20 zł - padlinka i kiełbaska z grila , 2 pifka, i worek prezencików, koszulka zlotowa ... + mnóstwo zabawy to chyba niewiele.

W?ski specjalnie dla Ciebie przygotowali?my konkurencje siłowe !w00t

Pozdrawiam

PS. Prosimy dzwonić i rezerwować miejsca w o?rodku http://grotniki.hg.pl

Odnośnik do komentarza

Oj W?ski czepiasz się ... technika zawiodła i tyle ... tak to jest jak masz klawiaturę na baterie i ci padn? .... piszesz i zjada literki ...

Ble, ble, ble, technika zawiodła ... już ja wiem jaka to technika ! :P

W?ski specjalnie dla Ciebie przygotowali?my konkurencje siłowe :D

Ale z Was zło?liwcy... !w00t najw?tlejszy przecież jestem z całej Burgmanii ! Może tak konkurencje szachowe ...? Albo przynajmniej wprowadĽcie kategorie wiekowo-wagowe !

pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w Grotnikach.

Odnośnik do komentarza

.wooregrub hcynaibarezrpop jeinwizdjan ujark z sogok canzop melaichc ezswaz ,repuS

sedecznie zapraszamy

!OKK !tut :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kurde!

Mówiłem Yakuzziemu żeby nie pił polskiej wódki :lol: bo to nie sake i daje po głowie, ale cóż... On wszystkiego chce spróbować :lol:

Patrzę na anatar(no to po lewej) i vidzę trzech Qwakich??? Czy mi się zdaje???

No dobra... trzeĽwiejemy bo niedługo czas wyruszyć w drogę....

Odnośnik do komentarza

Wła?nie wła?nie odliczanie do dwóch następuj?cych po sobie zlotów trwa... 14 dni do Grotnik pozostało.

Nim na dobre przetrzeĽwiejemy a już trzeba będzie walczyć w Ryni :lol: .

Serdecznie jeszcze raz zapraszam.

Potwierdzę jednocze?nie listę sponsorów i darczyńców :lol: :

1. Henkel Polska

2. Liberty Motors

3. Motositi

4. Midland Oil

5. Miasto Aleksandrów Łódzki

i wielu innych o których być może zapomniałem ... lista podana powyżej jest całkowicie przypadkowa i kolejno?ć nie ma żadnego ukrytego celu.

Dla wszystkich przyjezdnych czekaj? prezenty a dla uczestnicz?cych w konkursach sprawno?ciowych liczne nagrody.

Opłata zlotowa ustalona została na kwotę 21 PLN - w tym oprócz wspaniałej zabawy, prezentów,koszulki zlotowej, kiełbaska, karkóweczka i pifko (całe dwa kufelki) free.

Cena łóżka w o?rodku to 21,00 PLN dzwońcie i rezerwujcie ...link do o?rodka gdzie? powyżej.

Pozdrawiamy

Grupa UĆ, Warszawski Klub Skuterowy, Sponsorzy i Miasto Aleksandrów Łódzki.

Odnośnik do komentarza

Do 11.00 będziemy w o?rodku a od około 11.30 wszyscy przemieszcz? się na rynek w Aleksandrowie Łódzkim sk?d rusza parada.

Pozdrawiam i serdecznie witamy Rafałka13c

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...