Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogólnopolski zlot skuterowy - Polska centralna Maj


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No dobra zacheciliscie mnie zeby to przeczytac. Sa osoby niereformowalne i wiecznie takie same ale to co tam przeczytalem ....

alejaja0fl.gif

powolilo mnie na kolana, demagogia polaczona z truizmem w wykonaniu prymitywistycznym, przyznaje na wzor antylisty z antyradia palme pierwszenstwa

absolutne zero :D1200.gif

450.gif

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pablos

    16

  • dr.big

    10

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • -=Dee Jay=-

    5

Dlaczego Kamil jeżdż?cy na małym Peuegocie przyjechał do Rynii...

Ba! Nie przyjechał na nim sam. Jechali we dwoje Natalia i Kamil. A dlaczego przyjechał a wła?ciwie to przyjechali? Hmm... pomy?lmy... może byli przekoni że wypoczn? od spraw dnia codziennego, spotkaj? się ze znajomymi i przyjaciółmi i może wychyl? z nimi kufelek złocistego piwka... Pokibicuj? podczas konkurencji sprawno?ciowych (sami się zgłosili do niebrania w nich udziału) skuterowych czy też karaoke whist .

... i bawił się wspaniale razem z nami?

Nio cóż... towarzystwo doborowe to i zabawa przednia whist

W czasie przygotowań do zlotu Burgmanii pisałem naprawde bardzo jasno i wyraĽnie:

"Zlot jest zlotem Maxi- skuterowym ale je?li ktokolwiek przyjedzie na 50- ce, autobusem, samochodem czy hulajnog? to będzie się bawił tak samo ja inni"

Nie mam maxi to przyjechali?my 50-tk? a PKS'em to ?my do Stegny dojechali. Co prawda tam takiego zapisu nie było ale dostosowali?my się do warunków drogowych :D

Żeby było ?mieszniej to dokładnie tak było.

Co ja mogę tu napisać... może lepiej narysuję... !bicz

A co doł?czenia zlotów to mam mieszane uczucia. Z prostej przyczyny im więcej zlotów tym lepiej bo i terminów więcej... nie każdy termin nam pasuje a dostosować jeden zlot pod wszystkich sie nie da. Zawsze się trafi że akurat jedni maj? sesje inni nie mog? wzi?ć urlopu inni maj? koklusz (parafrazuj? pewien film whist ) a inni maj? lenia.

Odnośnik do komentarza

Witam,

o do tych band dzieciaków dlaczego trzeba po?więcić im trochę zapału i swojej pozytywnej energii - powiem tak dzi? s? może gło?ni i kłopotliwi ale wielu z nich już niedługo wkroczy w szeregi np. Burgmani

Pablos>> dla mnie zloty s? po to, żeby fajnie spędzić czas w fajnym towarzystwie. Wychowywanie młodzieży to mam na obozach, na które jeżdżę w charakterze instruktora wychowawcy. A na zlocie, a zwłaszcza Burgmanii, chcę odpocz?ć i miło spędzić czas, bez obawy że jak zalegnę pod drzewem to kto? mi po głowie przejedzie... (wła?nie z tego powodu zrezygnowałem z noclegów pod namiotem na zlotach)

Poza tym darmna to praca, jak obserwuję sobie ten "narybek":

'Yo ziom, wyczaj to, jak dam w p...zde i zjaram laczka to tej lasce foka zmięknie'

jak wyrosn? i wyjd? na ludzi, to dobrze, a jak nie, to też nie bedę palakal, a w MEN nie zamierzam sie bawic.

Odnośnik do komentarza

Sorry za lekki spam, ale popisy słowne DeeJay'a zrzuciły mnie z fotela w spazmach ?miechu whist

Podobnie jak Artix, zachecony zerkn?łem w alternatywny w?tek !OKK

widze że w?tek nie może obej?c sie bez porz?dnej zadry ...

    cytat:Wlasnie sobie przeczytalem odpowiedni watek na Burgmanii (jakos nie mam odruchow wymiotnych gdy tam wchodze - mili ludzie ) .

cenna uwaga, od dzi? za każdym razem gdy Cie spotkam powiem CI na dzieńdobry, że jako? miły człowiek jestes i nie zbiera mi sie na żyganie jak Cie widze ...

    cytat:Oni tam nadal nie lubieja malych dwusuwow

za każdym razem gdy w Twojej wypowiedzi znajduje sie fraza (trudne słowo) "Burgmania" musisz zacz?ć co? "solić" o nietolerancji dla małych skuterów ...

Nie wiem co Cie ugryzło, ale ostatnimi czasy co chwile jak czytam cos Twojego to żal zwieracze ?ciska ...

Dla Twoich wiadomo?ci jak przyjedzie do nas jaki? kretyn, nawet na maxi-skterze także dostanie kopa w ... zadek ..

czę?ć naszych klubowiczów cały czas porusza sie skuterami małymi, dwusuwowymi i nikt im z tego powodu wyrzutów nie robi ... i robić nie będzie ... jak juz wspomnialem u nas nie ma tolerancji na głupote ... i to wszystko ..

    cytat:Kazdy zreszta chyba kto szkoly skonczyl a jeszcze sie do konca nie ustabilizowal mial taka swoja 'Burgmanie' (...)

    Trzeba utworzyc trzeci klub - brakujace ogniwo : 'Dla Starszych Skuterzystow' (DSS ?) (...)

    Kazdy zlot naturalnie dzielil sie na sekcje - sekcje 'palenia gumy', sekcje 'milosnikow napojow', czy sekcje 'trzezwych dyskutantow'

wrzucaj?c to do jednego kotła ... TAK, stwórz sobie trzeci klub, ustabilizowanych jednostek, ze specjaln? zlotow? sekcj? pie .. "sol?cych" bzdury !!!!!

czytać sie tego nie da, jakie niektórzy maj? zatwardzenie

Uhahałem się whist

Odnośnik do komentarza
Gość Marcin Z.

witam serdecznie, tak naprawde poraz pierwszy na tym forum ;)

jestem podobnego zdania aby nie laczyc zlotow, osobiscie bylem na zlocie w rynii przyjechalem wtedy swoja 50 i jakos zle sie nie czulem, dyskryminowany tez chyba nie bylem ... tak przynajmniej mi sie wydaje !OKK ... uwazam ze bedzie bardzo ciezko pogodzic temperamenty "50" i "maxi" :( ....

mam nadzieje, ze trup, ktory zakupilem kilkanasie dni temu pozwoli mi dosc czynnie uczestniczyc w zyciu burgamnii ....

Odnośnik do komentarza

I to jest odpowiednie podejscie: bylem, widzialem -> moge sie wypowiedziec.

A nie jakies: slyszalem, pisali, mowili -> pierdo*enie glupot na temat "legendarnej B" ;)

Odnośnik do komentarza
A nie jakies: slyszalem, pisali, mowili -> pierdo*enie glupot na temat "legendarnej B" ;)

Hehe może to znaczy że jeste?my postrzegani jako naprawdę silne ?rodowisko i co poniektórzy zazdroszcz? nam tego jak bardzo potrafimy się zintegrować , zaprzyjaĽnić i dogadać we własnym gronie?

Ja rozumiem krytykę (( hehe "trudne słowo" konstruktywn? oczywi?cie ) ale czasami zastanawiaj?ce jest jak bardzo niektórzy próbuj? jeĽdzić po nas jak po łysej kobyle przy byle okazji :P

Ci?gle sobie nie mogę przypomnieć co nasz klub tak na prawdę zrobił złego?

Pobili?my kogo?, spalili?my komu? skuter :(

Wyrażamy swoje opinie i ci?gle kto? dorabia sobie ideologie.

Trochę to ?mieszne i dziecinne ale i przerażaj?ce - wychodzi z tego że zawsze będ? istnieć ludzie których rozrywk? będzie wsadzanie ręki między szprychy i podsycanie ognia co by nie zgasł.

Mimo wszystkiego co można usłyszeć i przeczytać o nas ( czayli też o mnie ) to i tak zawsze wyci?gnę rękę i z przyjemno?ci? napiję się piwa nawet z największym dyletantem byle by potrafił się przemóc i sam wyci?gnie też rękę

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Hehe może to znaczy że jeste?my postrzegani jako naprawdę silne ?rodowisko i co poniektórzy zazdroszcz? nam tego jak bardzo potrafimy się zintegrować , zaprzyjaĽnić i dogadać we własnym gronie?

Ja rozumiem krytykę (( hehe "trudne słowo" konstruktywn? oczywi?cie ) ale czasami zastanawiaj?ce jest jak bardzo niektórzy próbuj? jeĽdzić po nas jak po łysej kobyle przy byle okazji whist

Ci?gle sobie nie mogę przypomnieć co nasz klub tak na prawdę zrobił złego?

Pobili?my kogo?, spalili?my komu? skuter !TAZ

Wyrażamy swoje opinie i ci?gle kto? dorabia sobie ideologie.

Trochę to ?mieszne i dziecinne ale i przerażaj?ce -  wychodzi z tego że zawsze będ? istnieć ludzie których rozrywk? będzie wsadzanie ręki między szprychy i podsycanie ognia co by nie zgasł.

Tak Szaary masz rację ... większo?ć narodu polskiego to "Typ" wszystko na nie albo na be a jak kto? nie ze mn? to przeciwko mnie , a jak Ja nie będę mógł przyjechać to wszystkim obrzydzę niech też po domach siedz? , a jak Ja czego? nie lubię to innych też muszę zniechęcić ... i tak cały czas ... brak obiektywizmu , trzeĽwego my?lenia brak własnej samooceny i wychowania.

Nie jestem przeciw ani za dzieciakami , uważam że jest wiele warto?ciowych ludzi, i czasem warto ich poznać, sam cierpię z tego powodu że do Ryni nie dojechałem choć i Marzaw , Siodel(alias Maciej Nocny),Witek i wielu innych kumpli zawitało do Was na zlot (niestety kupowałem tego parcha - Malaguti Madisona)i bawili się suuuper, potem była Rynia ... brak kasy bo oczywi?cie remontowałem parcha i na czas go nie zrobili i dobrze bo by nie dojechał i miałbym problem extra.

Te nauki nie pójd? w las !TAZ.

Ale coż nie ma tego złego ... przyszły sezon .... pełen full imprezowy(skuterowo).

Dziwi mnie tylko, że co poniektórzy cierpi? już teraz....nie będę mógł jechać więc i im spapram imprezę.

Osobi?cie uwielbiam ogl?dać zdjęcia i czytać relację z wypadów np. Burgmania Travel - ukłon w ich stronę i słowa uznania ... to się nazywa miło?ć do skuterów i zacięcie poł?czone z odwag? a do tego pomysłowo?ć.

Proponuję brzydko powiem olewać i przemilczeć głupawe posty zadziornych flustratów.

Z przykro?ci? muszę to stwierdzić portal ... "zaprzyjaĽniony" nie wspomagany przez ludzi z pomysłami i jak?? klas? umiera co tak się dzieje hmm. dobrze czy niedobrze oceńcie sami.

Ja już tam nie mogę znaleĽć niczego ciekawego dla siebie choć zainteresowania mam szerokie.

Sorry za ot .... ale widzę że czas nadszedł nieco skwitować zaistniał? tam sytuację.

Dajmy spokój z bzdurami... bawmy się i czekajmy z utęsknieniem wiosny.

Pozdrawiam all (oprócz flustratów i wykolejeńcow)

!TAZ

Odnośnik do komentarza

Póki co czekamy ?z te mrozy odpuszcz? choć postęp .. w rozmowach nast?pił.

Propozycje s? dwie.

Jako, że w tym roku ma być Firlej w wakacje lub po... w zwi?zku z powyższym będzie to zlot na tzw. otwarcie sezonu.

1. proponowane miejsce nad Jeziorem Zdworskim w miejscowo?ci Koszelówka niedalek? Gostynina i Płocka (ładne zalesione tereny, jezioro, dużo o?rodków wczasowych)

2. proponowane miejsce to Grotniki k/Aleksandrowa Łódzkiego ( odbył się tam zlot we wrze?niu 2005 organizowany przez Roba.B. - bardzo zreszt? udany, ciekawe miejsce, ładny o?rodek, i przedewszystkim niedrogo jak na taki standart.)

Mieli?my podj?ć pewne decyzje podczas imprezy u Qwakiego lecz zima Nas wtedy mocno nawiedziła i nici ze spotkania !w00t .

My?lę że te niesprzyjaj?ce warunki pogodowe niepotrwaj? już długo ... i będziemy mogli się zabrać do roboty i przygotowań.

Oby jeszcze sponsorzy nie nawalili.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość MICHAŁ CHEMIK

witam witam

Jeżeli planujecie zlocik w okolicach Płocka a konkretnie w Zdworzu służe pomoc? w miarę możliwo?ci...

Jest pare fajnych o?rodkow zamknietych gdzie spokojnie można zostawić swoje maszyny,zrobić ognisko i sie pobawić :) .Dodatkowo większo?ć z nich ma własne zej?cia nad jezioro wiec nigdzie nie jest daleko

My?lę że trzeba sie ?pieszyć ponieważ w wiekszo?ci z nich s? sale bankietowe a co za tym idzie s? tam organizowane wesela i może być lipa z terminami.

W okolicach jest jeszcze pare innych ciekawych miejsc wiec jak tam nie wypali służe pomoc? i jak co? to poszukam czego? ciekawego

Pozdrawiam Michał :)

Odnośnik do komentarza

Ciekaw? propozycję otrzymałem z o?rodka wczasowego nad wła?nie jeziorem Zdworskim-cena przystępna, przy tych wszystkich założeniach cena z dwoma noclegami zamknęła by się w okolicy 60-70 zł ,wliczony pieczony prosiak ognisko z kiełbaskami napoje i po 2 kufelki złocistego napitku ( to napewno .. co więcej zależy od wytargowanej ceny).

Wybieram się tam jak tylko mróz przestanie doskwierać ustalić szczegóły.

Jest natomiast ogromny problem ze sponsorami ... takich na których można liczyć jest tylko dwóch trochę mało aby imprez mogła się odbyć.

Poza tym wiele osób oferowało swoj? pomoc ... lecz czym bliżej tym z Nimi coraz gorzej !V .

Poinformuję Was na pocz?tku kwietnia czy uda się załatwić wszystko i czy impreza ma miejsce zaistnieć w kalendarzu imprez.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cze?ć !

Pablos ja napewno będę. Masz jakie? fotki tego o?rodka?? Jeżeli co? to zawszę mogę byc wcze?niej i pomóc. Od domu będę miał jakie? 70km.

Odnośnik do komentarza

No i stało się klamka zapadła ...

Na wyprawie Krzyżackiej doszli?my z Robem.B do wniosku zlot czy nie zlot ale spotkanie duże musi być...

Więc ...

Zapraszamy wszystkich na oficjalne otwarcie sezonu skuterowego i letniego do Grotnik a dokładnie do o?rodka Boruta k/ Aleksandrowa Łódzkiego, które odbędzie się w dnich 9-11 czerwca 2006.

Będzie to taki mały przedsmak tego co będzie się działo w Ryni.

Dokładny opis imprezy ( czę?ci artystyczno kulinarnej podam za parę dni) ale jedno co będzie napewno to możliwo?ć uczestnictwa w koncercie zespołu Lady Pank i innych... będ? zabawy na powietrzu przy użyciu mechanicznych koni rozmowy wieczorne Polaków przy :( .... tak więc Ci co maj? urlopów w tym roku niedobór nie kombinuj? zwolnienia, urlopy bezpłatne itp.

Tak się fajnie z Wami wszystkimi biesiaduje że trzeba wykorzystać każd? możliw? okazję :( .

PS. szczegóły techniczne już za parę dni ... mam nadzieję, że Rob.B uchyli r?bka tajemnicy.

To nie jest duży zlot a raczej większy spot .... i tak to należałoby traktować choć liczymy na większ? frekfencję niż rok temu w grotnikach :( .

Pozdrawiam

EDIT: 3-go maja godz. 13.10

Link do O?rodka - bazy noclegowej: "BORUTA"

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja piszę już zawczasu...

Data jest dla mnie wyj?tkowo niefortunna. Będzie to tydzień przed zlotem w Ryni gdzie roboty będę miał full więc moja obecno?ć w Grotnikach jest praktycznie nierealna.

Odnośnik do komentarza

Mariusz ale możesz choć na ten koncert wpa?ć przecież to rzut kamieniem .... tylko 150 km tak około.

Będzie okazja żeby rozdać prace społeczne ... co by pomogli Ci w Ryni.

Traktuj to też trochę jak spotkanie organizacyjne.

Pozdrawiam

PS. no nie da się póĽniej ani wcze?niej siła wyższa... a trzeba skorzystać bo może to być impreza cykliczna wpisana w kalendarium ...

Odnośnik do komentarza

No niestety, tydzien przed Rynia -> raczej nierealne zebym dwa razy gonil w centralna Polske. Szkoda, bo imprez w tym roku nie bedzie ze duzo :( .

PS. Chociaz teoretycznie, jesli wszystko sie dobrze ulozy biore pod uwage jeden wyjazd na dwie imprezy. Ale na razie to nic pewnego...

Odnośnik do komentarza
  Szkoda, bo imprez w tym roku nie bedzie ze duzo whist .

ilo?ć raczej będzie podobna whist

wczoraj załatwili?my o?rodek na zlot Stegnowy whist

a we wrze?niu Firlej ... będzie dobrze whist

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
wczoraj załatwili?my o?rodek na zlot Stegnowy whist

Mumia... możesz rozwin?ć swoj? my?l.

Nijak nie ma od kogo dowiedzieć się co ze zlotem trójmiejskim na wzór zeszłorocznej Stegny. Żadnych konkretów itp.

O?rodek o?rodkiem ale czy może kto? podać jakie? szczegóły...?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...