Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogólnopolski zlot skuterowy - Polska centralna Maj


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pablos

    16

  • dr.big

    10

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • -=Dee Jay=-

    5

  • Klubowicze

Pablos... je?li chcesz aby zlot był, tak jak opisujesz "z pomp?" i aby miał taki rozmach to musisz w to zaangażować spor? ilo?ć osób.

Bez pompy (czytaj ogni sztucznych) zlotów się teraz nie robi ;) . Trzeba być trendy !YES

Odnośnik do komentarza

Pablos... je?li chcesz aby zlot był, tak jak opisujesz "z pomp?" i aby miał taki rozmach to musisz w to zaangażować spor? ilo?ć osób.

Bez pompy (czytaj ogni sztucznych) zlotów się teraz nie robi :( . Trzeba być trendy :(

A spotkania regionalne bez zespołu ;) czy też serca na ?cianie to też już nie spotkanie :(

Co dzień => poprzeczka podnosi się do góry !V

Już zaczynam się obawiać tych zlotów w 2006 :P:P:( !YES

Odnośnik do komentarza

I dlatego Maximus twoja pomoc będzie nietyle potrzebna co konieczna i nieoceniona,wszak jeste? specem od wszelakich "BUM BUM".

Widzę Mariuszu, że oprócz zlotu który jest w temacie cała wiara maxi wywiera coraz większe naciski na Twoj? Organizację Burgmanii 2006 - bo jak nazwać to innaczej kiedy wszyscy chętnie zgłaszaj? się do pomocy .... Ty masz jednak ogromne szczę?cie mieć tak? Załogę i przyjaciół zarazem.

Pozdrawiam.

PS. Powiem Wam nie s?dziłem, że ten temat okaże się tak "gor?cy" a "gor?cy" tym bardziej .... na żadnym z portali nikt poza samymi ew. uczestnikami się nie wypowiedział nie mówi?c już ludziach zarz?dzaj?cych czy jak ich tam zwać ...

Czyli wnioski .... hmm narazie przemilczę ale widzę, że można bardziej na Was polegać i tu szukać pomocy.

Odnośnik do komentarza
A spotkania regionalne bez zespołu  ;) czy też serca na ?cianie to też już nie spotkanie :(

Baaardzo było regionalne to Chełmno. Ludziki byli tylko z okolic od Nowego S?cza do 3-miasta.... !YES

Odnośnik do komentarza
Mysle ze pomocnikow do organizowania zlotu Burgmani wcale nie trzeba szukac i zmuszac, a raczej opedzac sie od nich  :P To chyba najmniejszy problem w WaWa Zone. Mysle ze role juz przy pierwszym zlocie zostaly rozdane i tak tez pewnie zostanie a doszlo w tym roku mase nowych osob, ktore jesli poswieca choc jeden dzien to przy tej ilosci osob bedzie to az zbyt wiele. W kazdym razie na dzien dzisiejszy mam juz opracowana trase parady nowym sladem (jak to mowia drogowcy) wiec nudy nie bedzie. Drukarki czekaja w pogotowiu a i pare nowych pomyslow sie legnie. Wiec Mariusz do dziela, a Pablosowi w miare moich mozliwosci pomoge, ale nie ale nie moge obiecac ze zaangazuje sie tak emocjonalnie jak przy zlocie Burgmani. Poprostu brak czasu.

My z Kasi? na pewno z chęci? przył?czymy się do pomocy. Im więcej osób w zlot się zaangażuje tym bardziej będzie udany, a i Ojciec Dyrektor !YES będzie miał trochę mniej pracy (może się przed zlotem nawet na spokojnie wy?pi :lol: ).

Więc je?li będzie tylko zlot Burgmani w przyszłym roku to pomożemy, jest tylko jedno ale, jak odbędzie się 03.06.2006 to wtedy nie damy rady, mamy z Kasi? tak? własn? "mał?" imprezke na której koniecznie musimy być, a przesun?ć się jej nie da :angry: .

P.S.

Najlepiej jak będ? dwa oddzielne zloty im więcej imprez tym lepiej, a jak kto? nie będzie w stanie wybrać się na jedn? zawsze pozostaje jaka? inna alternatywa.

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
(...)Więc je?li będzie tylko zlot Burgmani w przyszłym roku to pomożemy, jest tylko jedno ale, jak odbędzie się 03.06.2006 to wtedy nie damy rady, mamy z Kasi? tak? własn? "mał?" imprezke na której koniecznie musimy być, a przesun?ć się jej nie da :lol: .(...)

Hehehehhe jak to przeczytałem, to my?lałem, że nie wytrzymam... 03 Czerwca... Lato, piękny okres na... Do tego jeszcze SOBOTA... Chyba szykuje się "malutka" imprezka :P:):):) ...

Ciochin Ciochin ładnie tutaj lawirujesz :angry: ....

Co do zlotów, to ja tak samo oscyluję za 2 imprezkami... Z pomoc? z mojej strony może być ciężko w obu przypadkach... Jednak gdyby kto? CO| wymy?lił dla mnie, to w miarę możliwo?ci pomogę...

Pablos !YES za pomysł, bardzo Mi się podoba...

Spęd Burgmanii to chyba zacznie być stały element w kalendarzu Maxi Skuterzystów...Trzeba tylko do tego d?żyć...

Pozdrowienia z Trzebini, Kuba !V

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Więc je?li będzie tylko zlot Burgmani w przyszłym roku to pomożemy, jest tylko jedno ale, jak odbędzie się 03.06.2006 to wtedy nie damy rady, mamy z Kasi? tak? własn? "mał?" imprezke na której koniecznie musimy być, a przesun?ć się jej nie da !YES .

Ja już o tym 3 czerwca to słyszę od której? osoby, która delikatnie sugeruje mi żeby zlotu w tym terminie nie robić :lol:

Spokojnie... wyczuwam pismo nosem i ten termin pozostaje wolnym od zlotów maxi- skuterowych. :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Delikatnie od?wieżę temat bo pewne wycinki z naszej rozmowy wydaj? się być idealne pod wszawy artykuł, który ukazał się pare dni temu w sieci.

Co do tych band dzieciaków dlaczego trzeba po?więcić im trochę zapału i swojej pozytywnej energii - powiem tak dzi? s? może gło?ni i kłopotliwi ale wielu z nich już niedługo wkroczy w szeregi np. Burgmani i co będzie jak zaprzyjaĽnicie się z nim bo jest warto?ciowym człowiekiem a on Wam opowie jak to jeszcze kilka miesięcy wcze?niej był odpychany i niechciany będzie wtedy naprawdę głupio. Nie tędy droga wydaje mi się ... należy ganić złe zachowania w możliwy dostępny sposób ale też zauważać te dobre.... połowa z Was jeszcze nie tak dawno jeĽdziła na czym? mniejszym i jako? o tym zapominaj? że nie od pocz?tku byli w burgmanii.

Tak, masz rację... ja też zaczynałem ale za każdym razem, kiedy próbowałem jako raczkuj?cy motocyklista wej?ć w jakie? ?rodowisko to nie wymagałem aby starsi mnie wychowywali tylko starałem się wykazać, pokazać z jak najlepszej strony, zrobić co? żebym był postrzegany jako osoba nowa i młoda ale warto?ciowa. Po tym co piszesz wnoszę, że twoim zdaniem powinienem do każdego młodego człowieka, który jeĽdzi na 50- tce podchodzić, rozmawiać z nim i bawić się w psychologa sprawdzaj?c czy jest warto?ciowy i czy dobrze rokuje na przyszło?ć.

Wprawdzie już odpowiedziałem co my?lę na ten temat ale niech ten artykuł będzie poparciem mojej tezy...

Dorastaj?ca młodzież i skuter 50 ccm

Pablos... czy już teraz wiesz z czym nie chcemy być kojarzeni? :lol:

Odnośnik do komentarza

Mariusz i wła?nie o to chodzi. Nie możemy mieć żalu do młodzierzy że np. lubi? palić gumę i zachwuj? się trochę inaczej od nas. Każdy przez to musi przej?ć. Wszystkiego trzeba spróbować. Ja też choć mam dopiero 17 lat już to przeszedłem i jazda na kole już mnie nie rajcuje. Narazie młodzi mog? się obrarzać że co? dorosłym nie pasuje ale w końcu sami dojd? do tego że było to naprawdę niestosowne.

No i sami pomy?lcie czy wy na pocz?ku nie byli?cie tacy jak oni, czy nie korciło was żeby ze ?wiateł ruszyć z manetk? odkręcon? na max ??? ;);)B)

Ale oczywi?cie też uważam że nie powinni?my być kojarzeni z szalej?c? młodzierz? na 50' bo nawet w skuteryĽmie powinny i s? podziały. :)

Odnośnik do komentarza
Mariusz i wła?nie o to chodzi. Nie możemy mieć żalu do młodzierzy że np. lubi? palić gumę i zachwuj? się trochę inaczej od nas. Każdy przez to musi przej?ć. Wszystkiego trzeba spróbować. Ja też choć mam dopiero 17 lat już to przeszedłem i jazda na kole już mnie nie rajcuje. Narazie młodzi mog? się obrarzać że co? dorosłym nie pasuje ale w końcu sami dojd? do tego że było to naprawdę niestosowne.

No i sami pomy?lcie czy wy na pocz?ku nie byli?cie tacy jak oni, czy nie korciło was żeby ze ?wiateł ruszyć z manetk? odkręcon? na max ??? :)B):)

Ale oczywi?cie też uważam że nie powinni?my być kojarzeni z szalej?c? młodzierz? na 50' bo nawet w skuteryĽmie powinny i s? podziały. B)

Witam

I tu sie z Toba kolego nie zgodze nie kazdy :) nigdy nie palilem gumy,zadnego fisiowania.

Co do zachowan to mysle ze to organizatorzy spotkan i zlotow piwinni zadbac o to by lozzzapy nie szalaly w parkach maszyn i na terenach zlotow i spotkan.Powinny byc wyznaczone miejsca do fisiowania tak jak bylo to np.w Firleju.To musi byc jeden z wazniejszych punktow w regulaminie kazdego zlotu.Zakaz fisiowania na terenie gdzie mozna narazic na utrate zdrowia innych zlotowiczow lub uszkodzic ich dobytek.A jezeli dziuniek sie nie dostosuje to na taczki i kurierem do domciu ;) .

Temat rzeka i jeszcze krojenie ;) noca hmm.To juz przechodzi ludzkie pojecie.

Jezeli organizator zapewni ochrone w parku maszyn to moze zaparkuje w poblizu lozzzapow ;) a jezeli nie to bede spal na atlanticu B) .Nie wyobrazam sobie takich imprez.

Tu naprawde nie chodzi o roznice wieku i to czy ktos ma krok w kolanach tylko o rodzaj oleju i jego ilosc w lepetynie.

pozdro

majon

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie już odpowiedziałem co my?lę na ten temat ale niech ten artykuł będzie poparciem mojej tezy...

Dorastaj?ca młodzież i skuter 50 ccm

Pablos... czy już teraz wiesz z czym nie chcemy być kojarzeni?  ;)

Mariuszu zgadzam się z Tob? co do joty, mnie to też wcale a wcale się nie podoba mam trochę inne podej?cie do każdego jedno?ladu maoże z racji wieku, może z ilo?ci przebytych kilometrów katamaranem a jest ich wiele i wiele widziałem na drogach.

Ludzi których staram się skupiać wokół siebie to ludzie odpowiedzialni i ze "zdrowym" podej?ciem do życia.

Zawsze co prawda w stadzie pojawia się czarna owca -któr? szybko należy odizolować.

My?lę, że i tobie odpowiadało by znaczy tolerował By? towarzystwo młodszych ale tylko przy odpowiednim ich zachowaniu i dostosowaniu się do panuj?cych w burgmani reguł.

Jest to temat rzeka jak sam wiesz ... ?wiata nie naprawimy ale możemy pozwolić mu kręcić się w odpowiedni? stronę ii odpowiednim rytmie w takim do jakiego przywykli?my.

Pozdrawiam

PS. Jak już wreszcie osiedlicie się na stałe w jakim? nowym Route 66 wpadnę i pogadamy o tym i tamtym.

Wydaje mi się że wreszcie nadszedł taki moment ;).

Sorry za OT.

A tak ps. dotyczy palenia gumy ... posiadam zdjęcia z parady na otwarciu sezonu 2005 - na Bemowie kiedy jeden z Burgmaniaków palił gumę .. chyba wiecie o kogo chodzi .... B)

Czasem podarujmy sobie odrobinę szaleństwa.

Co do ochrony w parku maszyn... dobrze zrobił to Rob.B w Grotnikach ... totalny zakaz fisiowania... parking ogrodzony i dyżury pilnuj?cych.

Wszystko da się zrobić , potrzebne tylko zgranie organizatorów i wyrozumiało?ć reszty.

Odnośnik do komentarza

A tak ps. dotyczy palenia gumy ... posiadam zdjęcia z parady na otwarciu sezonu 2005 - na Bemowie kiedy jeden z Burgmaniaków palił gumę .. chyba wiecie o kogo chodzi ....  B)

Zabrzmiało to troche tak jakby? posiadał na kogo? tajne kwity .... ;)B)

Oj nieładnie , nieładnie drogi klubowiczu Burgmanii (khe, khe , khe :) ) , palić gume w publicznych miejscach .... a feee .... ;);)

Odnośnik do komentarza

heh nawet znajdzie się ?wiadek wspominanego palenia gumy ;)

to może tak nieskromnie i z lekk? nutk? dekadencji zaproponuje aby powrócić do głównego nurtu w?tku ...

;)

Odnośnik do komentarza

Eh, tam zaraz swiadek ;) . Nawet na stronie Burgmanii jest kilka zdjec, na ktorych palona jest guma ;) . Jesli ktos chce to czemu nie? Zreszta wydaje mi sie, ze nie chodzi tu o "palenie" czy "wyglupy", ale o cos wiecej...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Hahaha, frustrat znowu sie przywalil do "kawalka plastiku za 50 euro"    ???

Frustrat i do tego żałosny :)whist;)

Majonku... easy... ten człowiek ma swój ?wiat ;)

Koniec tematu panowie bo znowu będę musiał zmieniać tytuł w?tku na np: "wus albo Przewus frustratom". :)

:);):)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bracie... no co ty whist

Chodziło mi o pewnego sfochowanego frustrata na pewnym innym forum, który wylewa swe żale... ;)

Niestety linka nie chcę tutaj podawać ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

powiem Wam, że ja tam nawet nie patrzyłem od DAWNA...Dopiero jak napisali?cie, że znów CO| się dzieje, to zapragn?łem zobaczyć co znów za problemy się kształtuj?... Ale od tej chwili znów zaprzestaje tam zagl?dać... Patrzcie...Będziemy mieli ?więty spokój...Bez nerwów itp. Mamy swoje podej?cie do sprawy... Kolega X ma swoje(no comment) i kilować system...

Co do zlotu, to ja jak najbardziej się STAWIAM... Burgman K2/3 KuboTravel musi się pokazać ?wiatu :D ...

Pozdrówka, Kuba :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...