Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2010


Burgerman

Rekomendowane odpowiedzi

Skutera jeszcze nie mam (może poza zabytkowym simsonem), ale kupię hondę...Dlaczego? Bo chcę mieć spokój i jakoś wielkość marki suzuki, wcale mnie nie poraża. Zaznaczę, że taki wniosek wyciągnąłem czytając tylko nasze forum..pozdrawiam cezary

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • krzys-68

    29

  • siemik

    29

  • Bobas

    20

  • Tomekgdz

    14

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
Kujawiaki tak daleko nie jeżdżą  :P

Tak tak oni tylko wkoło „komina” za granice to ----------- nie whist:blink::lol:

I pisze to ten , który jezdzi w dalekie trasy swoim !OK , Marek wstydz się :D:P:P

Odnośnik do komentarza
Kujawiaki tak daleko nie jeżdżą  :P

Tak tak oni tylko wkoło „komina” za granice to ----------- nie ;):D:D

I pisze to ten , który jezdzi w dalekie trasy swoim !OK , Marek wstydz się :P:P;)

Jeszcze szczeny wszystkim opadną jak przeczytają o nas w gazetach o wyprawie do Afryki ;)

Odnośnik do komentarza

I pisze to ten , który jezdzi w dalekie trasy swoim !OK , Marek wstydz się :D  :D  ;)

Robson gdy byś przed napisaniem tego poświecił kilka minut i poszperał w starszych tematach forum to zapewne znalazł byś przynajmniej kilkanaście wzmianek gdzie byłem skuterem.

Odnośnik do komentarza
Myślałem tak sobie !OK by znaczek Suzuki założyć sobie na Tłumik, :D bo i tak dana marka Wącha spaliny po Hondzie :D

Dam wieć WSK Prezesowi fory i nie bede uzywał wyzszego biegu niż 3

I proszę sie nie martwić o zapach i kolor spalin z Suzuki.Normy Euro4 sa spelnione w przeciwienstwie do "tego z ryjem" ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie mam problemu Suzuki czy Honda po prostu na 200 śmigam Suzuki a na 400 Hondą :(;) i słowa złego nie powiem o żadnej z tych marek

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

Tak jest Orcio , dajmy na luzik po co ludziom ciśnienie podnosic .

Gdzie kto śmiga i czym , byle bez awaryjnie i szczęśliwie zawsze wracac do domeczku .

P.S

ZACNA marka :(;):( .

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Kujawiaki tak daleko nie jeżdżą :P

Oczywiście to żart, ale może zmobilizuje kogoś do najazdu na Berlin :)

No i Adamie teraz narobiłeś , normalnie wjechałeś mi na ambicję i w związku z tym żeby ktoś mógł reprezentować Kujawy na zlocie u Niemiaszków :) , poszukuję sponsora/sponsorki na ten wyjazd , gdyż u mnie z kasą niestety krucho ostatnio :) , ale chęci i czasu mi nie brakuje :) . Zadowolę się jedynie sponsorowaniem kosztów paliwa , resztę biorę na siebie :):) .

Może obieżyświat Mareczek coś wymyśli ??? :)

Odnośnik do komentarza

Może obieżyświat Mareczek coś wymyśli ??? :P

Mareczek widzę, że cisną po tobie :)

Widzisz, że kolega Robert bierze koszty pobytu na siebie :) pozostało Tobie tylko zatankować Zacną :):)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i doigraliście się. Przez Wasze gadki-szmatki wyłączyli naliczanie postów w regionalnych. A ja tak sobie po cichutku podbijałem noty :lol::lol:

Macie kuksańca na Burgmanii :lol:

Odnośnik do komentarza
(...)Przez Wasze gadki-szmatki wyłączyli naliczanie postów w regionalnych(...)

Te "gadki" sa fajne i fajnie sie je czyta :lol: . Ale tu zgadzam sie z argumentacja "Administracji", niektore wypowiedzi nie powinny miec wplywu na zliczanie postow, bo bardziej pasuja do dzialu "serdecznosci" albo "offtopic" ;) ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale o co chodzi ;) . Mnie akurat nabijanie postów nie interesuje , ale na Burgmanię będę musiał niestety zabrać dziadka do orzechów ( orzecha ) ;):lol:;) .

P.S. Łoj , chyba sobie nie nabiłem kolejnego posta ,ale ostrożnie bo można bana dostać ;););)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale się narobiło że niby piszemy bzdurki na k/p :) To ja się pilnuję pisząc jednego posta ze słownikiem przez godzinę aby nie narobić rażących w !happybth błędów a tu takie słowa w naszym kierunku !happybth .

Żeby było jasne,nie jestem ani zły ani wstrząśnięty i ani myślę pisać mniej :) .

Odnośnik do komentarza

no hej i jak tam przygotowania do sezonu????

jeszcze dwa tygodnie i ja też startuję !happybth

to gdzie sie wybieracie w najbliższym czasie?

bo my jedziemy z Marcinem trochę w świat

...bynajmniej takie są plany !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kaśka a myślałem że tylko ja jestem zakręcony :) .

Wiadomości o ognichu są w innym nowym i co ciekawe czytelnym poście założonym przez Upiora bez wiedzy organizatora :) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...