Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2010


Burgerman

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Robson słusznie zauważył dlaczego piszemy jeszcze w lutym.

Tak więc wszem i wobec komunikuję, że rozpoczynam marzec, a w marcu wiadomo rozpoczyna się wiosna, a wiosną rozpoczyna się sezon maxi.

Kolegom od biegowców gratuluję Bandita i Viaderka, niech kulają się bezawaryjnie i bezpiecznie.

Budzimy się ze snu zimowegoooooooooooooooooooo :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • krzys-68

    29

  • siemik

    29

  • Bobas

    20

  • Tomekgdz

    14

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

No właśnie luty minął a tu dalej twardo trzymają się tego miesiąca,sam też zresztą pisałem :rolleyes: A to wszystko przez Bobasa i jago nowinki :( .

Odnośnik do komentarza

Grzesiu gratulacje z okazji 500 posta. I już masz powód żeby :( !happybth !OK .

Wróciłeś już ze skuterów :rolleyes: śnieżnych?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki za podpuchę :( .Powodów do postawienia w tym miesiącu troszeczkę mam ale nie chce się ujawniać bo bym nie podołał :rolleyes: !happybth .

Szczerze mówiąc nawet nie zwróciłem uwagi na liczbę postów.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i byłem w Malborku wycieczka była super !happybth , dzięki Grzesiu za pomoc i dla Sylwi oczywiście za poczęstunek. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Siemka :) No wreszcie "ktoś" rozpoczął marzec - Radek dzięki ;)

Dziś już niewiele brakowało żebym wypuścił się do roboty :) , ale coś mi się niebo nie podobało, no i słusznie bo wracał bym w z......j śnieżycy , ale miałbym ubaw jadąc po zamarzającym śniegu ;) . W zeszłym roku o mniej więcej tej samej porze pojechałem Majką w piękny słoneczny poranek , a wracałem już jak było ok. -3 stopnie i padał śnieg. Normalnie zajmuje mi to jakieś 20 minut , a wtedy ponad godzinę :):) !OKK z nogami nie na płozach , a na ziemi i ze średnią prędkością 30km/h :o:) . Na razie nie ma szans na normalną jazdę :D !OKK :(

Odnośnik do komentarza

Proponuję Robercie, żeby do nóg przymocowac narty, bo szkoda podeszwy w butach, a do tego lepsza sterowalnośc w czasie jazdy, no i oczywiście nie wyglądałbyś dziwnie.

Kto widział w śniegu jeździc !happybth maxiskuterem !piwko !OKK , a skuterem śnieżnym w śniegu to przecież normalka. !YES A po kilku sezonach takiej jazdy to i byś Justynę Kowalczyk śmignął na 20 km stylem klasycznym !YES

Pozdrawia oczekujący wiosny.

P.S dzisiaj w nocy mieliśmy pierwszą wiosenną burzę. Trzy razy błysnęło, pierdyknęło i.............................................. sypnęło śniegiem.

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Panowie , to są ostatnie podrygi ,,burej su...." .....chyba B)

a tak było suchutko .....

ale co tam jeszcze parę dni i B):):):D !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Teraz już więcej tych słonecznych dni będzie. Można wyjechać B)

Odnośnik do komentarza

A kulig :( .

Nie po to Szamanowi dolę odpaliłem !OK :( , że by teraz wiosna nastała ;) . No dobra żartowałem :(;) .

Odnośnik do komentarza
A kulig !happybth .

Nie po to Szamanowi dolę odpaliłem ;) !happybth , że by teraz wiosna nastała !happybth .

!scooter Igrasz z losem !happybth

Odnośnik do komentarza

jak ktoś keidyś powiedział:już pozamiatane !happybth

Alarm i jakiś mają dopiero w poniedzialek zamontować,wiec odbiór we wtorek ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie Radek zima :P:) .

Jeszcze do połowy marca ma się pokazac , a po połowie wraca tam z kont przyszła :):) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka Nie wiem jak u was ale w Malborku teraz zaczął padać jakiś nie wielki śnieg, mam nadzieję ze się rozhuśta przez noc i spadnie chociaż z dziesięć cm. :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Siemka Nie wiem jak u was ale w Malborku teraz zaczął padać jakiś nie wielki śnieg, mam nadzieję ze się rozhuśta przez noc i spadnie chociaż z dziesięć cm. :P

No i tymi słowami Grześ sobie przerąbałeś :):) , jak się spełnią to......

Odnośnik do komentarza
Siemka Nie wiem jak u was ale w Malborku teraz zaczął padać jakiś nie wielki śnieg, mam nadzieję ze się rozhuśta przez noc i spadnie chociaż z dziesięć cm. !happybth

Witam, Siemik no i wykrakałeś. W Bydgoszczy w nocy napadało sporo śniegu, a w okolicach Piły ok. 20 cm.....Może jednak pogoda na kulig Wam dopisze. !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza

Siemik tak trzymać, jak tak dalej pójdzie to na biwaku nie będą potrzebne namioty tylko ulepimy iglo. !piwko !OKK !tut

P.S. Powstrzymajcie Upiora w tych alko-kontaktach z Szamanem!!!

!happybth !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Będzie kulig !happybth będą !happybth będzie ognicho i !happybth w pięknym zaśnieżonym krajobrazie leśnym !piwko .Jeszcze tylko siedem dni.

Odnośnik do komentarza

Normalnie szok

Dzisiaj biało,rano troszkę się zdziwiłem ,kupa śniegu.....

Siemik no , no kulig może wypalić

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Będzie kulig :D będą !wchair będzie ognicho i :D w pięknym zaśnieżonym krajobrazie leśnym :D .Jeszcze tylko siedem dni.

No i chłopaku wykrakałeś - prorok jakiś , czy cóś !OKK , ale nie bój nic bo od przyszłego tygodnia to się zmieni :P , po śniegu nie będzie śladu i zaczynam(y) jazdę !OK !happybth .Jeśli będzie inaczej to Grześ jesteś na dywaniku u komendanta ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No i tymi słowami Grześ sobie przerąbałeś !OK :D , jak się spełnią to......

No i o co Ci chodzi zima ma być do 14 marca i basta. :D

Odnośnik do komentarza

Jestem teraz w olsztynie i jestem mocno zdziwiony, tutaj nie ma śniegu!!!

Także cały śnieg poszedł w kierunku kujaw i borów tucholskich.... !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...