Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2010


Burgerman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
Dobrze że jeżdzić moge od razu.

Z pierwszych obserwacji:moc jest straszna,trzeba sie przysposobić znowu do biegowca :lol: ale odglos pracy 4-cylindrowca jest idealny <_<

Załóżmy że masz racje.Jednak aby potwierdzić twoje spostrzeżenia kilka,kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt osób będzie musiało potwierdzić to krótką przejażdżką.w związku z tym iż chętnych na test jak mniemam będzie troszkę,proponuję Ci wziąć jakiegoś ROMETka na okres co najmniej jednego sezonu :lol:

Dobrze że masz dużą posiadłość pole biwakowe dla chętnych będzie "jak znalazł" !YES

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • krzys-68

    29

  • siemik

    29

  • Bobas

    20

  • Tomekgdz

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Gratuluję zakupu jak mniemam kupiłeś Bandita 1250 to już nie zła moc 98 KM piękny dżwięk silnika :) W moich planach była 600 potem Virago ale ostatecznie wyszło na skuter o niebo praktyczniejszy :)

Odnośnik do komentarza
To i ja oficjalnie moge sie pochwalić,sprzet mam w nareszcie w garażu :) ,jeszcze tylko kilka lat spłat i...Dobrze że jeżdzić moge od razu.

Z pierwszych obserwacji:moc jest straszna,trzeba sie przysposobić znowu do biegowca :) ale odglos pracy 4-cylindrowca jest idealny :)

podobnie jak w osobówce v6 tak w moto 4 cylinderki  :)

Szkoda krzys-68 jeszcze nigdy się nie spotkaliśmy, nic nie wypiliśmy w realu nie gadaliśmy na tematy skuterowe a ty skuterka maxi się wyzbyłeś i Bandita nabyłeś zapewne za moment będziesz pisał w innym klubie. Chciałbym żebyś nas mile wspominał. pa.gif

Odnośnik do komentarza

No właśnie......., że tak powiem :)

A kiedyś przyjdzie taki moment, że i Krzyś-68 nas zaskoczy i przyjedzie na spotkanko :) ( chyba, że Ci kobita blokadę na koło założy ).

Był taki moment, że żona chciała spalić moją maszynę. Na szczęście jej przeszło, bo zagroziłem spaleniem jej samochodu :)

Odnośnik do komentarza

cicho,małzonka na Bandita wsiadla( fakt że jeszcze wowczas był pasami solidnie spiety)

Stwierdziła że ktoś w rodzinie musi być zdrowy bo dzieci jeszcze rosną !scooter

Poza tym na majowe otwarcie sezonu byłem !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Fajnie że jednak co niektórzy mogą jeszcze przechylić małą szklaneczkę !happybth ;) .W związku z powyższym iż jest kilka osób co jednak nie mogą dźwignąć szklaneczki,ja teraz za te osoby wypiję zdrówko.

Odnośnik do komentarza

Cisza jakby makiem zasiał ;)

Wszyscy przygotowują się pewnie do nadchodzącej wiosny.

Podobno już jutro ma być 10 stopni !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Aby marazm nie zastąpił pięknych uczyć do !OK z powodu przedłużającej się zimy powiem. TAK - Czekam na co najmniej + 10 stopni i wtedy wyczyszczę-wyliże a na pewno przejadę się ;) po uliczce TEŚCIOWEJ .Brakuje mi już "obsługi" codziennej mojej ukochanej - maszynki do robienia kilometrowej przyjemności rodzinnej ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Siemka ;) Jak nie urok , to s*****a , tzn. przemarsz wojska.

Już się przygotowałem do sezonu , już czekałem na nowy aku z reklamacji , a tu ni z gruchy ni z pietruchy jakiś wirus mnie dopadł :( paskudny , ledwie zipię ;) .

Ale mam nadzieję , że wraz z pierwszymi podrygami wiosny minie wszystko :) , czego wszystkim życzę !OK ;)

Odnośnik do komentarza

robson - za mało !OK na imrezie i na skutki nie trzeba było długo czekać ! dezunfekcja organizmu przy takiej pogodzie to obowiązek ;)

Pozdrawiam życzę słoneczka i co najmniej +10'

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
robson - za mało  ;) na imrezie i na skutki nie trzeba było długo czekać ! dezunfekcja organizmu przy takiej pogodzie to obowiązek  ;)

Pozdrawiam  życzę słoneczka i co najmniej +10'

;):) !V !V :(

Odnośnik do komentarza

Jutro odpalam maszynę i jadę przed siebie ;):D

Muszę wziąć tylko nawigację, bo będę jechał baaaaaaaaaaardzo daleko :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka Właśnie termometr pokazał 10,5 stopnia i jak mówiłem :D wymyłem,nowe oparcia boczne zamontowałem i zrobiłem rundkę po uliczce teściowej ;) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

OOO Upiór się uaktywnił :o Czyżbyś Witia odśnieżył w końcu swoje "włościa" z tego pięknego puszystego śniegu !TAZ .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...