Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2009r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    40

  • fundi600

    27

  • upiór

    25

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie idzie globalne ocieplenie w weekend ma być 15 st. c nic tylko śmigać !OK !guns a nie od rana !piwko

zawsze tak jest jak opony na zimowe zmienie ;)

na szczescie potem przychodzi zima a patrząc na mojego psiaka to raczej ciepło nie bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.No i grypa dopadła rodzinkę.Sylwia leży rozłożona na "łopatkach" ale przez chorubsko !OKK Ania również,tylko ja trzymam się jeszcze bo biorę dłuższy czas przeciw ciała na grypę w postaci !sciana i uwierzcie to naprawdę działa.

Z podziękowaniem dla "PREZESA" !w00t za naukę !TAZ .

Odnośnik do komentarza

Ło matko to zaraza jakaś czy co ;) .

Pisali o zacnej żle i co !w00t !TAZ .

Grześ niech cały Nogad wraca do zdrówka oj rodzinka , ma się na myśli :( .

Ta pogoda jest teraz taka do bani wracajcie do zdrówka kochani !sciana .

Kowalewo jest z Wami :) .

Pozdrowionka dla całego ma się rozumieć tego no jak to było , a Malborka !OKK :blink: .

Odnośnik do komentarza
Siemka.No i grypa dopadła rodzinkę.Sylwia leży rozłożona na "łopatkach" ale przez chorubsko  :) Ania również,tylko ja trzymam się jeszcze bo biorę dłuższy czas przeciw ciała na grypę w postaci  !TAZ i uwierzcie to naprawdę działa.

Z podziękowaniem dla "PREZESA" :) za naukę  :( .

Ja w tym roku kosztowałem Tajskich masaży. To dopiero daje przeciwciała !OKK przeciw grypie i przeziębieniu - Polecam :blink: .

Poza tym jazda na Maxi przy +5 stopniach też nieźle konserwuje, a po jeździe np. góralski grzaniec :P:P:P

Gdybyś miał służbę poza kolejnością to służę pomocą przy ogrzewaniu stóp Sylwii ;);)

Grzegorz, plakat i nalepki na motomikołaje dostaniesz jak przejdziecie pełną kwarantannę - cobyś mi juniorów nie zaraził.

Jutro wraca do mnie moja !sciana Yamaszka, kurcze już stęskniłem sie za nią. !w00t

Olka wściekła :( i zazdrosna jak widzi jak tęsknię za Maxi.

Mają zamontowac alarm i wyjście z akumulatora do ładowarki ze wskaźnikiem naładowania akumulatora. Widzieliście zdjęcia Worlana gdzie w nowym T-maxie jest akumulator.

Trzymajcie się ciepło i nie dawajcie się choróbskom. ;)

Pozdrawiam wszystkich kujawiaków i tego z pod Kowalewa z osobna.

Odnośnik do komentarza

Pogoda nie jest zła na !sciana a ja mam w końcu wolny dzień więc pale maszynę i w drogę . Oglądałem dziś zdjęcia z Mierzeji tylko pozazdrościć udanej imprezy !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orcio gdzieś Ty był jak Cię nie było? Muszę Cię ostrzec abyś nie jechał w kierunku Kwidzyna ,bo dość duża mgła i mokro na drodze.

Udanej przejażdżki.

Odnośnik do komentarza
Michał chętnie, ale najwcześniej w weekend, bo nocne jazdy w tygodniu raczej mnie nie bawią :)

Upiorku ja zawsze zimą jestem aktywniejszy a poza tym !guns Pozdrawiam

Nie ma problemu jak będzie pogoda !OK to pośmigamy , mam nadzieje ,że wszyscy z regionu dołączą !V !NOT :):):):) !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie ma problemu dajcie znać a pośmigamy razem !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter albo !piwko !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza
Orcio gdzieś Ty był jak Cię nie było? Muszę Cię ostrzec abyś nie jechał w kierunku

Kwidzyna ,bo dość duża mgła i mokro na drodze.

Praca , szkoła i jeszcze do tego kończe remont w domu wiec łapie każdą pogode żeby nie zapomnieć jaka to przyjemność jazda !scooter
Odnośnik do komentarza
Orcio gdzieś Ty był jak Cię nie było? Muszę Cię ostrzec abyś nie jechał w kierunku

Kwidzyna ,bo dość duża mgła i mokro na drodze.

Praca , szkoła i jeszcze do tego kończe remont w domu wiec łapie każdą pogode żeby nie zapomnieć jaka to przyjemność jazda !happybth

No i nastepny na dzielna przejażdżkę !happybth !happybth !piwko

Odnośnik do komentarza

gdzieś czytalem że to organizator spotkań zawsze taki biznes robi ze na nowe maxi starcza B) ale żeby na naszywkach też taka marza była B)

Zaraz siemik napisze ile w plecy czasu ( bo pieniedzy nie policzył) jest :lol: i ja mu uwierzę,kilka razy mialem "przyjemność" organizowania takich imprez i nie zazdroszczę tym kolejnym odważnym B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I tu się mylisz.Organizowanie imprez sprawia mi dużą przyjemność szczególnie gdy uczestnicy są zadowoleni.Co do czasu i pieniędzy B) Ważne że już po, można sobie kupić np.kufer z bagażnikiem i światłem stopu B)B) Na nowe MAXI raczej nie starczyło :lol: .

Odnośnik do komentarza
B) Ważne że już po, można sobie kupić np.kufer z bagażnikiem i światłem stopu B)B) Na nowe MAXI raczej nie starczyło B) .

Grzesiu, to fakt, że za dużo nie zarobiłeś.

Ja na głupich naszywkach mam na komplet nowych opon i szybę turystyczną :lol:

Odnośnik do komentarza
I tu się mylisz.Organizowanie imprez sprawia mi dużą przyjemność szczególnie gdy uczestnicy są zadowoleni.Co do czasu i pieniędzy B) Ważne że już po, można sobie kupić np.kufer z bagażnikiem i światłem stopu B)B) Na nowe MAXI raczej nie starczyło :( .

:lol:;)B)

ale z wydatkami poczekaj,przyjda rachunki telefoniczne :D ,pewnie jako bonus od mikolaja B)

Odnośnik do komentarza
;) Ważne że już po, można sobie kupić np.kufer z bagażnikiem i światłem stopu  B)  B) Na nowe MAXI raczej nie starczyło  :D .

Grzesiu, to fakt, że za dużo nie zarobiłeś.

Ja na głupich naszywkach mam na komplet nowych opon i szybę turystyczną :lol:

Już się czuję skrojony na naszywce. B)

Dobrze, że nie zamówiłem kamizelki. B)

Odnośnik do komentarza

Zaraz siemik napisze ile w plecy czasu ( bo pieniedzy nie policzył) jest :( i ja mu uwierzę,kilka razy mialem "przyjemność" organizowania takich imprez i nie zazdroszczę tym kolejnym odważnym :D

--------------------------------* ;)

ale z wydatkami poczekaj,przyjda rachunki telefoniczne ;) ,pewnie jako bonus od mikolaja  :(

----------------------------------------------* ;)

P.S. Nabijam sobie licznik postów ;);):(;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...