Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2009r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Rozpoczynam nowy miesiąc. !happybth

(tylko dlaczego przejechane 100 m zacną wykreowało w Tobie taką świadomość? )

Bo na TMAXie nie zrobiłem więcej !happybth i mam jednakowe porównanie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    40

  • fundi600

    27

  • upiór

    25

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Siemik od rana szuka sklepu z ……… !happybth

Dowiedziałem się, że od czwartku jestem zaprowiantowany u kolegi Siemika !happybth dla tego on biega już po monopolowym by spełnić whist Moje zachcianki !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja byłem tylko zatankować zacną !happybth , i na krótkiej przejażdżce polansować się po mieście nowym nabytkiem . Chyba już się przyzwyczaiłem do Hondy !happybth .

Więcej nie będę słodził , bo jeszcze ktoś pomyśli że się zakochałem w SW !happybth whist

Odnośnik do komentarza
Rozpoczynam nowy miesiąc. :)

(tylko dlaczego przejechane 100 m zacną wykreowało w Tobie taką świadomość? )

Bo na TMAXie nie zrobiłem więcej  :)  i mam jednakowe porównanie.

Ty czekaj ja Ci dam 100m :D :D . Przez kilkanaście kilometrów zagryzałem wargi ze strachu patrząc w lusterko Twojego Burgmana jak Ty na T-Maxie robiłeś wężyki i slalomy. :D

A tak w ogóle to i tak stawiasz !piwko !piwko !piwko !piwko !piwko !piwko za rozpoczęcie miesiąca. !OK

Odnośnik do komentarza
Ja byłem tylko zatankować zacną !piwko , i na krótkiej przejażdżce

!piwko i juz tankować?prawda to jednak ze trzeba wozic zapasowy karnister? :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja byłem tylko zatankować zacną !piwko  , i na krótkiej przejażdżce

!piwko i juz tankować?prawda to jednak ze trzeba wozic zapasowy karnister? :D

Spoko , spoko - jezdziłem od początku posiadania na tzw. oparach , chciałem również sprawdzić sposobem Artixa ile zostało w baku , ale od czasu gdy zaczęła migać ostatnia kreska , przejechałem ok. 50km i po zatankowaniu zmieściło sie tylko 14 litrów !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
ale od czasu gdy zaczęła migać ostatnia kreska , przejechałem ok. 50km i po zatankowaniu zmieściło sie tylko 14 litrów :D

Jesteś ryzykant, janigdy nie wlałem więcej niż 12,5l awiele razy korciło mnie jechać do następnej stacji paliw

!piwko

Odnośnik do komentarza
ale od czasu gdy zaczęła migać ostatnia kreska , przejechałem ok. 50km i po zatankowaniu zmieściło sie tylko 14 litrów :blink:

Jesteś ryzykant, janigdy nie wlałem więcej niż 12,5l awiele razy korciło mnie jechać do następnej stacji paliw

:(

"jest zabawa jest ryzyko" jak mawiają kierowcy ciezarówek do tirówek :D

w odpowiedzi na pytanie czy nie boją sie chorób :blink:

Odnośnik do komentarza

Witam z wieczora , dopiero teraz mam czas i co czytam w pazdzierniku

kolega z malborka znowu obraził takie ładne skutery ech :( maxi skutery .

Drogi kolegi raz jeszcze napiszesz coś obrazliwego na zacne to inaczej pogadamy !piwko :lol::lol: !happybth !happybth !OKK . Kolega z dolnej ( z dolnych pokładów ) Polski nie dał rady i dał sobie na luzik , tak wiec drogi i serdeczny mój przyjacielu luzik , luzik bo jak nie to naślę na kolegę koleżankę Sylwię whist:P !YES whist:lol::lol: .

p.s

Dodam tylko że koleżance z malborka zacna się podoba o i tyle :P .

Odnośnik do komentarza

Robson!!! Do dzisiaj jestem w szoku, a ostrzegałem i mówiłem żebyś zawsze miał przy sobie czosnek i kołek. Wygląda że za póżno. W takiej sytuacji nie pozostaje mi nic tylko pogratulować przynależności do podejżanej grupy posiadaczy podejżanych ZACNYCH. !piwko !OKK !OKK

Pozdrawiam będąc w opozycji J.D. !happybth

P.S.1. Niech żyje Burgerman i Jego T-max !piwko

P.S.2. Niech żyje Siemik i Jego Burgolot !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Niech żyje Siemik i Jego Burgolot !V

!OKK

Coś mi się wydaje że Jacek chce nabyć coś co nas wszystkich zaskoczy a teraz przygotowuje grunt :lol: Na tą chwilę jeszcze nie potrafię rozgryźć co ma na myśli. :)

Odnośnik do komentarza

Siemik!!! Musimy się trzymać razem bo inaczej ta tajemnicza grupa wyznawców Srebrnego Wiatru nas połknie. W jedności siła więc kupą Mości Panowie! !V :):)

Podpadnięty opozycjonistaJ.D. !OKK

Odnośnik do komentarza
Siemik!!! Musimy się trzymać razem bo inaczej ta tajemnicza grupa wyznawców Srebrnego Wiatru nas połknie. W jedności siła więc kupą Mości Panowie! !V  :)  :)

Podpadnięty opozycjonistaJ.D. !OKK

No i tak trzymaj opozocjonista :) .

Proszę mi tu kolegów nie urabiać każdy dokładnie wie czego chce , prawda Bobasku .

Ty kolego tam na dole się pilnuj bo czas płynie bardzo ale to bardzo szybciutko :P , a Tmaxa jak mnie nie lubisz to se kup , tylko puzniej nie płacz że w całej Zielonej Górze wszyscy wywalają :) na zacna o i tyle :P:):) .

Porozmawiaj z Jagodą a Ona sama Ci powie jak zacna wygląda i jak laski się oglądają .

Napisze jak powiada Fundi no co ty mi teraz robisz :P .Pa pa kolego ;):P .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Siemik!!! Musimy się trzymać razem

Jacek sorki,ale kiedyś trzymałem się z "laską" i po krótkim czasie mnie rzuciła,potem znów trzymałem się z "L"i zaś to samo.Teraz nie trzymam się z żona i żyjemy razem z Sylwią szczęśliwie już trzynaście lat !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Teraz pewnie rabat dla burgmani co najmniej 50% !V

Robson do taj pory to chociaż się wyróżniałeś wśród kolegów na Hondkach patrząc na zdjęcia z galerji ośrodka, teraz będę musiał wytężać wzrok do rozpoznawania "kierowników" "skrzydełek" !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...