Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2009r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

Kto znowu dał się namówic Upiorowi?  ;)

Dzisiaj jestem uziemiony, !vampire  T-max na przeglądzie, wróci do mnie dopiero w poniedziałek.

Na Malbork !USA :lol:;) !scooter .

No Radek pojechałeś kolego hi hi ;) . Mam rozumieć że kolega jest gotowy do spotkania :P !OKK !w00t . Hi hi zabrali Mu :blink: na przegląd no tak co racja to racja a tu taka pogoda :P . Jak powiadał swego czasu nie żeby tam śmigał w niedzielę :lol::lol: !YES . Radziu serdecznie pozdrawiam Olgę również i cały Malbork ;) .

P.S

Zacna górą whist !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    40

  • fundi600

    27

  • upiór

    25

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Przestańta juz gadać o tej zacnej, tylko się do roboty weźta i zbierajta kasę na letni wyjazd :lol: !scooter !vampire :blink:;)whist !w00t

Już na samą myśl papa mi się cieszy !USA !OKK !OKK !YES :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też powróciłem do domku i zacną troszku musiałem wypucować

Co do wyjazdu letniego to coś ktoś mówił???

Ja chce do Czarnej Perły na lody !scooter

Odnośnik do komentarza

Jutro śmigam na 4 00 do Bydzi i tam zapadną pierwsze decyzję odnośnie lata .

A teraz coś dla Jacka nie żeby tam do niego jechać , ale czemu nie !YES !OKK !scooter !vampire :blink::lol:;) !w00t !USA !OKK .

Odnośnik do komentarza
Przestańta juz gadać o tej zacnej, tylko się do roboty weźta i zbierajta kasę na letni wyjazd !OKK !scooter !vampire :blink::lol:;) !w00t

Krzys problem w tym że nie problem z $$$ a z czasem !OKK

jak masz czas nie masz $$$ !USA

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale się dzisiaj działo ;) Niestety dopiero wróciłem z pracy a jutro na dwunastą,muszę odrobić trzy dni z ubiegłego tygodnia !w00t .Zazdroszczę udanej przejażdżki :blink:

Może by tak koledzy wpadli na śniadanko do Malborka?Do godz.10.30 w Macdonaldzie są dobre kanapeczki śniadaniowe !USA Ja oczywiście na rogatkach czekał bym na turystów z kujaw. !vampire :lol: !scooter

Pozdrawiam-Pozytywnie Zakręconych

Odnośnik do komentarza
Jutro śmigam na 4 00 do Bydzi i tam zapadną pierwsze decyzję odnośnie lata .

A teraz coś dla Jacka nie żeby tam do niego jechać , ale czemu nie  ;)  :lol:  !scooter  !vampire  :blink:  ;)  ;)  !w00t  !USA  !OKK .

Jak będą chociaż wstępne ustalenia dajcie jakieś info, żeby urlop klepac.

Tylko trasę zaplanujcie w miarę długą cobym mógł rozpędzic się swoją Yamahą :lol:

Malbork też pozdrawia kolegów od zacnych i nie tylko. !OKK !YES whist

P.S Siemik w poniedziałek będę miał naklejki na motomikołaje 2009, chcesz może też plakat z motomikołajów 2008. Twoja facjata pewnie też na nim będzie, :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

P.S Siemik w poniedziałek będę miał naklejki na motomikołaje 2009, chcesz może też plakat z motomikołajów 2008. Twoja facjata pewnie też na nim będzie, !vampire

Pytanie.Oczywiście że chce !scooter

Odnośnik do komentarza
Przestańta juz gadać o tej zacnej, tylko się do roboty weźta i zbierajta kasę na letni wyjazd ;)  !scooter  :)  !NOT  :(  ;)  :)

Krzys problem w tym że nie problem z $$$ a z czasem :D

jak masz czas nie masz $$$ :(

A ja cholera ani czasu, ani pieniędzy,ani skutera nie mam :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wielkie dzięki Upiorkowi za odwiedziny. posiedzielim pogadalim ale niestety nic !scooter

Co do dzisiejszego dnia to będe jechał za Swiecie, kolega przywiózł pare moto ze Szwajcarii i jadę zobaczyć te sprzęty. Bobas co byś chciał można zagadać

Odnośnik do komentarza
No a ja dzisiaj pośmigałem !happybth !tut Pogoda u mnie !OK !OK .

No jesteśmy dumni z Ciebie !OK :)

Bobas nie martw się ... jak to zwykliśmy mówić po złym przychodzi DOBRE ;) I tej wersji będziemy sie trzymać

Odnośnik do komentarza

Witam z rana :P , dzięki za spotkanie kolegom z Bydzi no i za ciacha mniam i kawę :) .

Zawsze jest szacun za spotkanie tylko szkoda że nie na !scooter . Pogoda jak widać nie nastraja na śmiganie :( . No ale co nie którzy pośmigali !tut . Rob ta pogoda planowana była nad Bydzią :P . Michu co racja to racja po złym przychodzi dobre :D , tak wiec Bobasku głowa do góry :D .Wieczorem jak będziesz zasypiał to zamknij oczki i po wspominaj śmiganie po Czechach :D:D , a od razu powróci pogoda ducha i uśmiech na twarzy i banan rzecz jasna :D !tut .

P.S

Widzicie Koledzy jak Rob się rozpisał , szacun kolego i pozdrawiam !tut .

Odnośnik do komentarza
Nad Pałukami dziś pogoda ok do śmigania, 12 stopni, bezdeszczowo tylko korzystać z okazji i

!scooter a teraz to i czas na :D

Rob jak tam wyglądasz z czasem? może pośmigamy w tym tygodniu? :D:D:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...