Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2009r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

Damian, masz rację.

Na pewno będzie to Burgman, ale jeszcze nie wiem kiedy B)

Zacna to super maszyna, ale dla mnie niestety za mała.

Bardzo chciałbym, żeby był srebrny B)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    40

  • fundi600

    27

  • upiór

    25

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Jako prezes od zacnej marki podpisuję się pod tym i popieram kolegę Bobasa .

Ten kolega z nad nogatu cosik się czepia skrzydełka ;) .

P.S

Na pewno Sylwia gitare Mu zawraca , a On biedny śni o zacnaj ;);):o . a na forum boi się przyznać :( , hi hi .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proszę wybaczcie mi.Nawet nie myślałem o obrazie "skrzydełek".

Fakt jest taki że nie ma znaczenia kto czym jeździ ale kim jest,jednak zawsze mile widziany jest :):D

Wracając do czepiania się,to trzeba troszkę wyciągnąć kolegów zza telewizora i zmusić do,chociaż nie wielkiej konwersacji na forum.

Smutne miny,brak chęci do dialogu to wszystko jest spowodowane przygnębiająca pogodą jaka jest w naszym regionie.

Dziś dzwoniłem do znajomej do Białki Tatrzańskiej i powiedziała że z rana zaczął padać u nich śnieg i jest piękna pogoda.W takich warunkach też nie chciało by mi się pisać na forum,przynajmniej przez kilka dni puki nie nacieszył bym się pierwszą zimą z rodzinką !tut .

Hi.Hi. Ale się rozpisałem !tut Jednak muszę iść spać bo jutro na szóstą do pracy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Damian, masz rację.

Na pewno będzie to Burgman, ale jeszcze nie wiem kiedy whist

Zacna to super maszyna, ale dla mnie niestety za mała.

Bardzo chciałbym, żeby był srebrny :P

"kolor rzecz nabyta" !OKK

teraz takie wałki do malowania są metalikami są :(

tylko raz-zagadaja i zanim sie obejrzysz bedziesz miał "jedyny słuszny kolor" !scooter

Odnośnik do komentarza

Ot i napisał !w00t !OK .

To jest temat trafiony ;) . nie ma znaczenia kto jakim śmiga :P , tylko to jakim jest kolegą i tyle .

Ale zacna to zacna :D:P:P:P hi hi , dobranoc :P;) .

A jeszcze jak silver to normalnie , dobra dobra spadam !w00t :P hi hi .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z tego co mi wiadomo to Bobas ujeżdża Sym Maxsym 600,wiem z dobrego źródła ze nie chciał narazić się tym ze "skrzydełkami" a najwygodniej jest mu na 'Królu".-Sym- ma troszkę togo i troszkę "zacnej" więc temat musiał kulturalnie i bez ciśnieniowo załagodzić :) .

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od pogody :) a jakie są propozycje :)

Michał jak pamiętasz kolegę Darka :) tego ze Stegny, co był hondą 1100 to właśnie jutro ;) ma być w Grudziądzu :)

Proponował odwiedziny tak, że co będzie zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam wszystkich

Michu sobote i niedziele mam wolną możemy gdzieś pośmigać :) , pogoda ma być ładna, może do Robsona??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Robsonek chłopoku żyjesz ty aby? :)

Nie ma czasu, jeździ Silverem :) i nie może się nacieszyć :)

No Adamie , trochę prawdy w tym jest :) , jeżdżę do pracy choć pogoda nie nastraja za bardzo :) , ale wolę tak niż komunikacją zbiorową ;) .

Tak poza tematem - jakaś rwa kulszowa mnie dopadła , czy coś :) , ale to chyba nie od jazdy zacną ;) , nap......a mnie nielicho , a może to już starość :):)

Odnośnik do komentarza

Tak poza tematem - jakaś rwa kulszowa mnie dopadła , czy coś ;) , ale to chyba nie od jazdy zacną :) , nap......a mnie nielicho , a może to już starość  :)  :)

Yamaha była bardziej przyjazna dla Twojego kręgosłupa :)

Teraz niech cię Upiorek masuje i wygrzewa to on namawiał Ciebie na zacną :);)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie nie koledzy , to nie kręgosłup tylko poniżej :) , chyba się wybiorę do jakiegoś konowała , może coś zaradzi . A nad wyższym oparciem do zacnej trzeba będzie pomyśleć - to w Majce sprawdziło się b. dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Witam wszystkich

Michu sobote i niedziele mam wolną możemy gdzieś pośmigać ;) , pogoda ma być ładna, może do Robsona??

Jakby co to w sobotę jestem w domu , w niedziele niestety pracuję :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robercik będziem myśleć co z tą sobotą zrobić. Pomyśl ilu nas przyjmiesz na chacie :);)

ps.używaj opcji dostępnych w postach hi hi hi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robson nas w chacie nie chce ale spotkamy się z nim na szlaku.

A tak w ogóle to w regionie pojawiła się nowa Honda SW. Ciekawe tylko jaki kolor tej zacnej??

Odnośnik do komentarza

nie martw sie,ja zmieniłem koła na zimowe we wszystkich 4 autach ktore mam pod opieką i nie mam siły na nic poza ;)

Coraz wolniej mi te zmiany wychodzą-całosć 4h-chyba koła coraz większe i cieższe są :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Robson nas w chacie nie chce ale spotkamy się z nim na szlaku.

A tak w ogóle to w regionie pojawiła się nowa Honda SW. Ciekawe tylko jaki kolor tej zacnej??

Śrubowkręt Włodek jak zwykle wkręca , czekałem na Was w chacie , ale nie wiadomo dlaczego chcieliście spotkać się na neutralnym gruncie ;) . Ale przyznajcie , że miejsce prawie idealne w połowie drogi m-dzy naszymi miastami , także nikt nie musiał nadkładać drogi .

Pogadaliśmy troszku , wychyliliśmy po kawce i J.D. i z powrotem do domu.

Jeśli pogoda będzie taka jak dziś , można powtórzyć spotkanko , tylko może w większym gronie :) , do następnego :D:D;):)

Odnośnik do komentarza

Robsonek

Melduję się w domku -ślicznotka wyczyszczona i poszła spać. ;)

Jak zwykle było super , było miło po dłudim czasie się spotkać

tak jak mówisz następnym razem może się uda w szerszym gronie !scooter !vampire :blink::lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...