Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jakiej marki skuter na dzień dzisiejszy byś kupił.


pilot

Jakiej marki skuter pow.400 cm kupił byś dzisiaj ?  

373 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    3

  • szorstki

    3

  • KriSSo

    3

  • Marcino1

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 22.08.2014 o 21:54, zygmek68 napisał:

Bardzo sie ciesze z tego co mam(maxsym). Lecz nie ukrywam ze mam tez marzenia, i w glebi duszy mysle o burgmanie 650. I nie odstraszaja mnie opinie o awaryjnosci. Jedyny problem to ze nie stac mnie na nowego, a juz nigdy nie kupie 200 uzywki, chyba ze od osoby do ktorej mam zaufanie.

Na dzień dzisiejszy nie kupiłbym Maxsyma ponieważ już go mam. Na pewno nie kupiłbym skutera o mniejszej pojemności,ze względu na fakt że używam go tylko do turystyki.I cały czas ma te marzenia.

Odnośnik do komentarza

Utrzymywanie tego rodzaju ankiety w stanie aktywności ponad 2 lata jest wadliwe. Części głosujących zdanie się zmieniło przez ten czas i nie wskazuje ona ani aktualnego stanu marzeń, ani aktualnej oferty motocyklowej. Takie pytanie można zadawać powiedzmy przez kwartał i ankietę trza zamknąć. Można ponowić pytanie, ale nie wolno mieszać odpowiedzi z kilku kolejnych lat. Bo wtedy nie pokazuje niczego sensownego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...