Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jakiej marki skuter na dzień dzisiejszy byś kupił.


pilot

Jakiej marki skuter pow.400 cm kupił byś dzisiaj ?  

373 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Oddałem głos na suzuki. Jezdżę juz drugim i bezawaryjnie. Poczekam jak udoskonal? B650 i wtedy - zakup. Burgmany mi się poprostu podobaj?.

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    3

  • szorstki

    3

  • KriSSo

    3

  • Marcino1

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Głos oddałem zdecydowanie na KYMCO.

Jeżdzę Xcitingiem bezawaryjnie, bez żadnych niespodzianek, bez dolewania oleju itp. trzy sezony. Rewelecyjny skuter, do?ć bogato wyposażony, na którego przy zakupie nie trzeba wydawać kosmicznych kwot pieniężnych. I jest to chyba bardzo ważny argument !bicz .

Bezawaryjnie, przyjemnie i co ważne tanio -i dlatego następny też będzie (tzn. je?li będzie) KYMCO !...

tylko... taaak, no wła?nie... kryzys i mnie dopadł i sięgam już wła?nie dna finansowego :( , które powoli zmusza mnie do sprzedawania "czego się da".

Jeszcze tylko jedna rzecz (łódka) na li?cie i następny jest Xciting :( . Hmm... pocieszam się, że od dna to już tylko można się odbić i wypłyn?ć na powierzchnię !bicz -oby :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja my?lę, że obiektywniej byłoby zrobić sondę pt: "jakiej innej marki skuter niż posiadasz kupiłby? na dzień dzisiejszy" :lol: .

Je?li chodzi o mnie to skuter, który aktualnie bym kupił pojawi się w 2010 lub 2011 roku i produkowany będzie w Berlinie !bicz

Odnośnik do komentarza
(...)Je?li chodzi o mnie to skuter, który aktualnie bym kupił pojawi się w 2010 lub 2011 roku i produkowany będzie w Berlinie  :(

O kurcze, to musze sie ostro zabierac do roboty, do 2010 r. niewiele czasu zostalo :lol: !bicz !bicz ...

PS. Pare czesci juz mam "nazbierane" :( .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dasz radę... :)

Niebiesko białe ?migło też się wystruga... !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja głosowałem za Yamah?. Jak BMW zrobi maxi w rozs?dnej cenie to chętnie rozważę. Chodzi mi też po głowie co? pomiędzy moto a maxi - Aprilia Mana GT.

Odnośnik do komentarza

Mimo, że pasek dokucza mi od nowo?ci, cała reszta mnie nie zawodzi i zawsze można na "zacn? markę" liczyć. Nie boję się ruszać w trasę !happybth

Honda Black Wing :) Oczywi?cie Chińska !tut

Odnośnik do komentarza
Ja głosowałem za Yamah?. (...) Chodzi mi też po głowie co? pomiędzy moto a maxi - Aprilia Mana GT.

No wreszcie kto? w temacie :)

Mana jest cudownie egzotyczna, a przez to bliska mojemu sercu.

W zestawieniu nie ma Aprili - FOCH! !happybth

Oddam głos na T-maxa

Odnośnik do komentarza

Głosowałem na Gilerę-GP800. Wiem, wiem, zaraz wszyscy powiedz?, że to taki sprzęt, który udaje, że jest skuterem i w ogóle jest ble, ale mnie się podoba stylistycznie i ta moc silnika... Ale jakby Honda wypu?ciła co? z większym silniczkiem i kołami, to bym brał oczywi?cie Hondę. Interesuj?co zapowiada się też T-max 750. Ale to wszystko dopiero pie?ń przyszło?ci, a na dzień dzisiejszy Gilera jest nie do pobicia-no ewentualnie zastanowiłbym się nad Aprili? Mana :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli rozumieć pytanie tak:

"Co byś kupił dziś, gdybyś nie miał skutera i gdział posiąść 2oo?". To bym szukał Kymco DownTown 300i.

To chyba ideał biorąc pod uwagę cenę, pakowność, osiągi, ekonomiczność, wygląd i nowoczesność. Chyba nie ma konkurencji. Tyle, że nie można kupić w Polsce, trzeba jechać na Pd.

A jeśli pytanie rozumieć tak:

"Na co byś chciał zamienić posiadany aktualnie skuter?", to dziś - na nic. X-Maxa chyba nie ma sensu wymienić na Kymkacza 300i. Gdyby miał ciut większe kółka i jeszcze większy silnik...

Nie ma (jeszcze?) ideału. Poczekam co wymyślą w przyszłości.

BMW, Yamaha, może i inni coś pokażą.

Ale dzięki za to, że sie dowiedziałem o istnieniu Many. To jest coś!

Czy możemy przyjąć ten pojazd do grona skuterów? Bagażnik ma i przekładnię bezstopniową i ABS... :-) Tylko wygląd nie skuterowy. To taki szpieg skuterowy w krainie motocykli biegowych :-)

Odnośnik do komentarza

Jak na nowego to stawiam na T-maxa oczywi?cie gdyby było sianko, a jak używanka to silver wing. Najpierw kto? musi pokochać mojego Buriego.

J.D.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Suzuki podobaj? mi się wizualnie do tego prowadzenie mojego modelu jest rewelacyjne i następny będzie też AN 650 chyba że wypuszcz? co? większego.

Odnośnik do komentarza
Apka Atlantic500 !OK mimo że włoszczyzna jednak zrobiła na mnie dobre wrażenie ;)

Bemol ja bym też wybrał kolejn? Atlantę, ale ta nowa Sprint, czy Spirit (nigdy kurde nie lubiłem tej nazwy), jako? mi nie pasuje - wolę kanciasto?ć starej Apki

Odnośnik do komentarza

Zaznaczyłem Yamaha. YP 400 ma wszystko czego potrzebuje-no może oprócz gniazda do ładowarki i paru pierdółek ;) . Nowy T-max? Bardzo chętnie, tylko poproszę obniżyć trochę siodło dla mnie, cobym mógł obiema nogami pewnie się podeprzeć i powiększyć bagażnik !OK ;) !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...