Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jakiej marki skuter na dzień dzisiejszy byś kupił.


pilot

Jakiej marki skuter pow.400 cm kupił byś dzisiaj ?  

373 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    3

  • szorstki

    3

  • KriSSo

    3

  • Marcino1

    2

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Ale kotlet. Stara ankieta chyba nic nie wniesie, bo pojawiło się trochę nowych maszyn i wpisy z przed pięciu lat pewnie się zdeaktualizowały. Może warto założyć nową i wyniki porównać z tą,

Odnośnik do komentarza

A ja jak będę za parę lat zmieniał mojego DT to (na dzień dzisiejszy) Honda Integra (gdyby nowy model miał większy przekrok i pas zamiast łańcucha) albo jescze krok dalej i gilera gp 800 (również z powyższym zastrzeżeniem, bo nie rozumiem, dlaczego producenci zamiast założyć pas klinowy który jest defacto bezopsługowy kładą w tych skutach łańcuchy)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja się nieco pośpieszyłem i kupiłem właśnie nowy Piaggio Fly 125 (aktualny przebieg to 2,5 km :D), a już rozważam zmianę. Moimi faworytami, których zakup planuję są:

1. Xmax 250

2. Piaggio Liberty 350 GT

3. Vespa GTS 300

4. No właśnie nie wiem co jeszcze, może SYM MAXISYM

Oczywiście wybiorę jeden z nich, nie wszystkie naraz, tylko czym prędzej PJ "A"

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza

Aprilia SRV850, gdyby miała większy bagażnik i przekrok. Sym Maxsym 600, gdyby we Wrocławiu mieli serwis. Aprilia Atlantic 500, gdyby wyszedł nowy model identyczny z tym 2002-2004, mogliby tylko dorzucić ABS.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem porównanie w skali 1 do 10, w 9-ciu ważnych dla mnie kategoriach wad i zalet, czterech modeli; integra, tmax, c600 i 650gt. Niestety idą łeb w łeb z delikatnym wskazaniem na Integrę. Nadal nie wiem który....??? Chyba pierwszy raz wybiorę ten, który ma najmniej wspólnego z rozsądkiem - c600. Czas pokaże.... jeszcze chwila.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czyli generalnie większość z Was planuje/rozważa/myśli raczej o dużych, topowych maszynach :/, nikt nie myśli o zgrabnej, kompaktowej 125-350-tce. Widocznie taka kolej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czyli generalnie większość z Was planuje/rozważa/myśli raczej o dużych, topowych maszynach :/, nikt nie myśli o zgrabnej, kompaktowej 125-350-tce. Widocznie taka kolej rzeczy.

Ponieważ odpowiedzi dotyczą tego: "

Ankieta: Jakiej marki skuter pow.400 cm kupił byś dzisiaj ?

A ja na dzisiaj, chciałbym nową Integrę. Z wyglądu zaś, Piaggio X10 500, gdyby tylko miał 2 garnki...

pzdr

Odnośnik do komentarza

Honda & Yamaha, a konkretnie:

  • Koła 17", silnik i skrzynię biegów od Integry;
  • Design, napęd pasem i zaplecze akcesoryjne od T-Max'a.

Czekam cierpliwie :msn-wink:

Ja też. Jak będziemy czekali we dwóch to czas szybciej zleci.

Czyli zamiast w nieskończoność, dwa razy krócej :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ponieważ odpowiedzi dotyczą tego: "

Ankieta: Jakiej marki skuter pow.400 cm kupił byś dzisiaj ?

A, bo tego w temacie ani treści mie widać, trzeba poprawić temat. Ankiety w tapatalk nie są widoczne

Odnośnik do komentarza

A, bo tego w temacie ani treści mie widać, trzeba poprawić temat. Ankiety w tapatalk nie są widoczne

Ja tam widzę ten wpis w tytule ankiety.

Odnośnik do komentarza

zdecydowanie

Honda SWT400

ale jakby trochę większy silnik to

Piaggio X10 500

stary sprawdzony silnik, najnowsze bajery, super design

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...