Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jakiej marki skuter na dzień dzisiejszy byś kupił.


pilot

Jakiej marki skuter pow.400 cm kupił byś dzisiaj ?  

373 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Suzuki na trzecim miejscu w rankingu... i to tylko dlatego tak wysoko, że nie ma piaggio i aprilii... no, no... sie porobiło...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    3

  • szorstki

    3

  • KriSSo

    3

  • Marcino1

    2

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Ja zagłosowałem na Kymco... Chciałoby się Xciting'a 500, ale realnie patrząc będzie chyba jednak klasyczny w stylu - Like 125...

Odnośnik do komentarza

Honda TransAlp 650,ewentualnie 700. Świetny turystyk i wielkie koło z przodu w 650-ce. Jednak stan dróg w Polsce to masakra !sciana . A Bet&Win 250 zostawił bym sobie na miasto. !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie mam dosyć Atlantica. Nic nie wskazuje na szybkie rozstanie. Mimo to bardzo interesuje mnie Aprilia MANA 850. Tak dla zachowania ciągłości. To bardzo interesujący sprzęt. Bardzo specyficzny. I tak właściwie to połączenie nowoczesnego skutera i rasowego motocykla. Gdybym mógł to właśnie coś takiego bym sobie kupił !sciana

Odnośnik do komentarza

Kymco XCiting.

Zresztą dokładnie wczoraj taki kupiłem ;)

Za przemówiły długie godziny "desk research", opinie znajomych którzy jeżdżą różnymi skuterami, dłuzsze jazdy jazdy próbne oraz porównanie jakość/cena.

I wybrałem ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli nowy lub prawie nowy, to zdecydowanie Burgman 400. Jeśli coś z przedziału kwotowego 10-15tys zł, to raczej SW dla zminimalizowania ryzyka (np. problemów olejowych.)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Burgman AN K1200 LT - z silnikiem rzędowym 4 cylindrowym , Przypominającym BMW K1200LT .

Odnośnik do komentarza

Bardzo sie ciesze z tego co mam(maxsym). Lecz nie ukrywam ze mam tez marzenia, i w glebi duszy mysle o burgmanie 650. I nie odstraszaja mnie opinie o awaryjnosci. Jedyny problem to ze nie stac mnie na nowego, a juz nigdy nie kupie 200 uzywki, chyba ze od osoby do ktorej mam zaufanie.

Odnośnik do komentarza

Fajowy temacik sprzed lat :-)

Pozostanę w rodzinie, czyli B650!!

A tak na marginesie, to B400 kilka lat młodszy w zupełności zadowoliłby mnie (choć na obecny sprzęt złego słowa powiedzieć nie mogę - odpukać w niemalowane!!!) :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...