Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tmax na nowo?


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

Monku masz rację*, do ostatniej soboty (czyli 21.01) sprzedano w Italii już ponad 600 Tmaxów 2012 !OKK . Wszystkie bez ABS. Wersja z ABS dostępna będzie dopiero od drugiej połowy lutego...

*kto ma rację, ten stawia ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Chyba już raczej nie do dostania, bo tylko 20 sztuk :blink: . Podobno rozeszła się błyskawicznie wersja WGP 50Th Anniversary... Cena: 13595 euro...

Wiecej tu: KLIK

DSC_0676.jpg

DSC_0536.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Co tu dużo pisać... PIĘKNY! !YES

Odnośnik do komentarza

Jakiś taki ... pstrokaty? tomato.gif

Nie wiadomo jak się na niego ubrać. Jak klaun? ;)

Dla tych z mniejszym poczuciem humoru: całkiem całkiem! Ma styl.

Odnośnik do komentarza

Klaun :huh: ? Wystarczą np. ciemne spodnie i buty, czerwona kurtka skórzana, kask np. Xlite w grafice MotoGP, oraz parę dodatków.

Czy zawsze musi być szaro- czarny "garniturek- zestawik" na moto plus czarno- szary kask ;) ?

Czarno- białe telewizory już daaaawno wyszły z mody :lol::lol::lol: .

Chopie, żyj i daj życ :lol::lol::lol: .

dsc0408a.jpg

Odnośnik do komentarza

Kolorowy jak Chiński produkt :). Ja tam wolę Whitemaxa. A co wydechu czy innych bajerów to Monkowy prezentuje się lepiej i w dodatku jest 1 sztuka a nie 20 :).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak myślałem, że ten pas napędowy będzie bardzo "ciężki" i pomyśleć, że kompletny używany napęd z dwoma łańcuchami do poprzednich modeli można nabyć za 200 PLN.

Ale może ten pas podlega wyminie po 100kkm :)

Odnośnik do komentarza

Heh cena szokuje. Znając przeliczniki Yamahy to w Polsce pewnie bedzie 2 tysie

Jak oglądałem nowego T-maxa w salonie w lutym to zapytałem się sprzedawcy o żywotność pasa napędowego i odpowiedź mnie zaskoczyła, gdyż wg. sprzedawcy pasa się nie wymienia !w00t

Z drugiej strony wiem że w criuserach pasy wymienia się po 60tys km. więc w nowym T-max'ie pewnie bedzie podobnie.

Odnośnik do komentarza

Pasek podobno przy właściwym napięciu wydaje niepożądane odgłosy, jego lekkie poluzowanie (podobno narzędziem za 300 euro) powoduje spokojną pracę, ale nikt nie wie, o ile szybciej "skończy się" ten drogocenny kawałek gumy :) ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z tegorocznych nowości we Włoszech prym na ulicach wiedzie zdecydowanie nowy t-max 530.

Przez ostatnie 2 dni widziałem jakieś 10 sztuk 530-tki... i co ciekawe, niektóre sztuki już znacząco stuningowane !w00t

Króluje kolor biała perła i czarny mat!

Tutaj gorąca fotka

20120429197.jpg

Ciao! !piwko

Odnośnik do komentarza

Cena konkretna a po za tym fajny Tmax, kolorowy jak ścigacze :)mnie się podoba w takim malowaniu również :P

Odnośnik do komentarza

W poznańskim rapidzie jest testówka.

Przejechałem się. Jest kilka plusów w stosunku do poprzedniego modelu:

- szyba jest mniejsza, ale przy moim wzroście (178 cm)mniej wieje,

- więcej miejsca na nogi(prawie wyprostowałem !YES )

- przyspieszenie porównywalne jak u mnie przy zastosowaniu racingowej costy

W prowadzeniu nie widzę różnicy. "Dizajn" mi trochę nie odpowiada, ale to kwestia gustu...

Odnośnik do komentarza

Fajny (malowanie) i myślę, że super sprzęt na taki wyścig. Nie trzeba mieszać biegami, dobrze znosi niskie prędkości i w dodatku ochrona w razie nieprzyjaznej pogody wiadomo wzorowa :)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio oglądałem dokładniej Tmaxa 530 i to, co już wcześniej dawało mi do myślenia znalazło potwierdzenie i tym razem -> optycznie nowy tmax wyglada naprawdę OK, poza jednym wyjątkiem... Nie podoba mi się ten wielki tłumik, który w zupełności nie pasuje do utrzymanego "na sportowo" zdrabnego odwłoku skutera... Powiem nawet wiecej, ten ogromniasty, oryginalny tłumik wygląda jak jakiś doczepiony i psuje całą linię tego naprawę ładnego i lekkiego w linii skutera...

Odnośnik do komentarza

Jeździłem w sobotę nowym Tmax-em i jestem zachwycony lekkością prowadzenia przede wszystkim w zakrętach. Ten maxi został stworzony do zakrętów. Robi wrażenie. I na uwagę zasługują hamulce. Praktycznie staje w miejscu. Tylko ta cena :) 41 k za testówkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...