Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2009


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

No nie :D;) .

Po?migasz to zobaczysz , sam zmienisz zdanie whist .

Tak jak zapodał Tomek . Fotki daj kolego , a jak chrzciny się odbęd? !YES !tut !bicz , to sam stwierdzisz że to zacna marka ;) . No a kolor srebrny to proste jak słońce , zacna marka hi hi :D .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    33

  • upiór

    31

  • Tomekgdz

    23

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

No,No.Fundi gratuluje ale dlaczego honda?Czyżby wybór poprzedzony był mocnym znieczulaczem? !bicz W każdym b?dĽ razie cieszę się równie mocno jak Ty.

Odnośnik do komentarza

Wielkie gratulacje Fundi !bicz !YES .Powstał niezły klan SW w kuj. pom. Co mi pozostało, skoro w przyszlym sezonie planuję pezesiadkę na co? innego :(

Pozdrawiam i miłego ?migania.

PS. Może kto? wybiera się dzi? na derby do Bydzi?

Odnośnik do komentarza

Kolega Rob na pewno jest na topie ładnego !bicz i na pewno zakupi to co Mu odpowiada , czyli ..... !YES :( .

Rob kolego może Ci doradzić , mamy wprawę w tym temacie ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już "zacna marka" jest w Bydgoszczy , zawiozłem Fundiego Majk? po SW i wrócili?my na dwóch !bicz , traska lajtowa 500km na liczniku w mojej Majesty !YES

Odnośnik do komentarza

Bigu :( .

Jeste? Wielki i ten tego czasun dla Kolegi .

Oj Robercie dla Kolegi zawsze , pogoda za to wam sprzyjała .

Szkoda że nie mogłem !bicz , ale za to na chrzciny !YES :(;):P .

Zacna marka !tut .

Odnośnik do komentarza

To nie możliwe :D !scooter .

Jak znam Bobaska to znowu jakie? zmiany B) .

Je?li nie , to za wkręcanie kolega zostanie , w trybie pilnym powołany do tablicy :D , w celu wyja?nienia wyżej wymienionej sprawy B)B) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Domy?lam się , że ma chłopak jaki? poważny powód - przecież nie sprzedawałby swojej "ukochanej" tak ot. B)

Odnośnik do komentarza

3 maja 2009 r. nast?pi historyczna chwila, drużyna żużlowa Unibax Toruń podejmnie na swoim nowym, najlepszym stadionie na ?wiecie KLIK Unię Leszno w meczu na szczycie dotychczasowych rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Polski. Czy kto? z użytkowników Burgmanii z kujawsko-pomorskiego chciałby w tym wydarzeniu uczestniczyć?

Informacje ze strony klubowej Unibaxu Toruń: http://www.speedway.torun.pl/

"Ceny biletów:

1. Trybuna Główna Strefa Czerwona – 70 zł

2. Widownia Strefa Niebieska (I łuk i prosta przeciwstartowa), bilet normalny – 30 zł

3. Widownia Strefa Niebieska (I łuk i prosta przeciwstartowa), bilet ulgowy – 25 zł

4. Widownia Strefa Zielona (II łuk), bilet normalny – 30 zł

5. Widownia Strefa Zielona (II łuk), bilet ulgowy – 25 zł

6. Widownia Strefa Żółta (sektor go?ci), bilet normalny – 30 zł

7. Widownia Strefa Żółta (sektor go?ci), bilet ulgowy – 25 zł

8. Program Zawodów – 10 zł

Dzieci do lat 7 – bezpłatnie, z zastrzeżeniem że nie przysługuje dziecku osobne miejsce siedz?ce na stadionie (dziecko będzie siedziało na kolanach rodziców lub opiekunów). Dziecko do lat 7 będzie posiadało własne miejsce do siedzenia tylko w przypadku wykupienia osobnego biletu.

Klub Sportowy Toruń UNIBAX S.A. informuje również, że na stadion może wej?ć nie więcej niż 15.000 kibiców.

Liczba miejsc do siedzenia w każdej ze stref jest ograniczona.

Zarz?d KST UNIBAX"

Mam ochotę się wybrać. Widowisko zapowiada się emocjonuj?co i przede wszystkim chcę zobaczyć i być na nowym stadionie B)

Edit: Bobas nie rób jaj, już po Wielkanocy....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie dawniej jak wczoraj w rozmowie z TomkiemGDZ ustalili?my że w pomorskim jest więcej ANów niż w kuj.pom.SW.z czego byłem nawet zadowolony B) a tu taki afront B)

Odnośnik do komentarza

Ja dla odmiany jestem zmuszony do pozbycia się skuta na ten sezon. W przyszłym roku zacznę wszystko na nowo.

Bobas, co ty odwalasz :o w?chasz klej czy co :blink:

Oczywi?cie szanuje twoj? :( decyzje pewno masz powody !YES POWODZENIA :(

Odnośnik do komentarza
Ty Ty szukaj zacnej marki, może być 400 cm .

Bo jak nie to Cię odwiedzimy

:(

i wtedy zobaczymy co powiesz na zacn? markę  :(  :( .

Pilnuj się Robsonku  :blink: ,hi hi . Szamani zostali poinformowani o twojej postawie , wobec zacnej marki  :o  :( .

Nie przeginaj..... bo bedzie !YES

Każdy ma prawo do swojego wybory.... :o

Odnośnik do komentarza

A może nie będzie chętnych ......... ????? :(

Bobas wystarczy podnie?ć cenę o jakie? 5%-11% i problem ze sprzedaniem nie będzie istniał. :blink: !YES :o

Może zostanie inny? :o:(:(

Odnośnik do komentarza

zawsze moze poprosić kupujacego o kontakt z kolegami z forum a Ci zgodnie z "zyczeniem" powiedz? co? co zniecheci do transakcji i po problemie.Inna sprawa ze musi wówczas poszukac finansowania w innym miejscu !YES

Odnośnik do komentarza

Witam !tut .

Kasieńko no co Ty ja tylko pomagam Robercikowi w podjęciu tak ważnej dla Niego decyzji . Robert jest chłopakiem bardzo skromnym !TAZ , dlatego czasami potrzebuje troszeczkę wsparcia w podjęciu tak ważnego wyboru je?li chodzi o :lol: . Znam kolegę trochę czasu i wiem że podejmie słuszn? decyzje , bo On to nie tylko jest szalony na skutery , ale wręcz ?ni w nocy o takim ładnym w kolorze ....... hi hi .

P.S

Robert jeste? wielki !TAZ . Szacun , szkoda że mieszkasz pod Ciechocinkiem , a mam browarka !TAZ . !TAZ .

Normalnie uciekło mi .

Adam masz racje w tym co napisałe? , stadion faktycznie robi wrażenie , kręciłem nawet beton na ten obiekt . Sam stadion wygl?da niesamowicie . Położony jest obok lotniska aeroklubu toruńskiego . Z tego co mi wiadomo otwarcie tego stadionu ma być z wielk? pomp? , osobi?cie nie jestem fanatykiem czarnego sportu , i moje skromne zdanie się nie liczy . Ale wolał bym aby te pieni?dze które zostały wydane na ten obiekt , zostały wydane na drogę do Kowalewa . Bo za dwa lub trzy lata to nie będzie już co remontować . Ale to tylko moje skromne zdanie . Co nie znaczy że jestem za tym aby się cofać , co to to nie . Ale co ja tam mogę mały człowieczek !TAZ !TAZ .

Odnośnik do komentarza

Może jakie? spotkanko nad morzem??????? !YES !YES

Spojrzałem na mapę i stwierdzam że od Was jak i odemnie do Koszalina – Darłówka

Mamy bardzo podobn? ilo?ć kilometrów. Może kto? się wybiera?

http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=7470

:blink: !TAZ :P;);):P:D !scooter !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
Może jakie? spotkanko nad morzem??????? !YES !YES

Spojrzałem na mapę i stwierdzam że od Was jak i odemnie do Koszalina – Darłówka

Mamy bardzo podobn? ilo?ć kilometrów. Może kto? się wybiera?

http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=7470

!scooter :blink::P;):P:D;) !scooter !scooter !scooter !scooter

No bylo by milo sie spotkac w wiekszym gronie !OKK . W koncu nie macie az tak daleko :) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...