Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2009


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Upiorku zapraszam do Bydzi na pogaduchy przed?wi?teczne i ustalenie planów na następne miesi?ce hi hi. A co zacnych :) to nie wiem czy się nie mylisz Michale. Ja bym stawiał na APRILIE przynajmniej narazie, no może jeszcze GILERA. Nie ma to jak Włoszki. Nie udław się jajkiem jak to będziesz czytał bo monitora nie będę Ci czy?cił.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    33

  • upiór

    31

  • Tomekgdz

    23

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Włodek w razie jazdy dam Ci znać .

Znaczy się zadzwonie , bo dzień będzie z lekka napięty a my?lę że około 14,00 sprawa się wyja?ni .

Pozdrawiam !sciana .

P.S

Misiek co tam Fundi pisze !scooter , My i tak wiemy swoje :) .

Odnośnik do komentarza
Widziany Tomek rano przed 8.00

przemkn?l mi pod oknami w kierunku Gdanska :)

Dobrze widziałe?, że to ja ?migam, bo w regionie jest tylko parę tak ładnych skuterów :P:):(:D

Zgadza się zrobiłem sobie spacerek :o do kolegi Mareczka tam spiłem herbatę złożyłem życzenia !OKK

Oczywi?cie wspólnie zrobili?my kurs na Malbork !scooter gdzie odwiedzili?my Semika :( dzięki za kawę ;) !tut

W dniu dzisiejszym zrobiłem 270 kilometrów !sciana informacja dla Roberta !OKK

Odnośnik do komentarza

Zgadza się zrobiłem sobie spacerek  :o do kolegi Mareczka tam spiłem herbatę złożyłem życzenia  :(

Oczywi?cie wspólnie zrobili?my kurs na Malbork !scooter  gdzie odwiedzili?my Semika :D  dzięki za kawę  :D  :D

Tomcio wła?nie przed chwil? się przyznał że nie mógł nad?żyć za !sciana !OKK Burgmanem. A ja jechałem tak wolno. ;) Od Tczewa do Malborka dałem fory !OKK !tut i Tomcio prowadził (od razu SW przestał przepalać) ;):D

Siemik dzięki za spotkanie o kawie nawet nie wspomnę. :D

obraz2372.th.jpgobraz2373.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Tomcio wła?nie przed chwil? się przyznał że nie mógł nad?żyć za ;) !scooter Burgmanem. A ja jechałem tak wolno. :D Od Tczewa do Malborka dałem fory !sciana !tut i Tomcio prowadził (od razu SW przestał przepalać) !OKK

Tak tylko Tobie powiedziałem :D by? był dumny z Burgmana, ale każdy wie, że odpu?ciłem, bo szkoda mi było twojego oleju, :D co poszedłby do atmosfery !OKK :D:D .

Widziałe?, że mało spalił zaledwie 5,77 :o na 100 km SW laleczka ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki za odwiedzinki i sorki za brak możliwo?ci skonsumowania napoju,jednak nawet chwilka rozmowy i kilka drobnych wskazówek i po pracy zniwelowałem do zera wibracje i obniżyłem obroty silnika-SAM !placz1

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Życzę Wam wszystkim i kazdemu z osobna smacznego jajka , radosnego nastroju, serdecznych spotkan w gronie rodziny i w?ród przyjaciół oraz wesołego ALLELUJA !placz1

życzy Jolka i Michu

Odnośnik do komentarza

Widziałe?, że mało spalił zaledwie 5,77 ;)  na 100 km SW laleczka  !placz1

|rednia prędko?ć przelotowa Grudzi?dz –Gdańsk 52km/h. :D:D:D:D:D;) !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Życzę wszystkim wesołego jajka

:D

Ale się chłopcy rozbestwili !OK , Tomas trasy ?miga coraz dłuższe , herbatki jakie? popija :D:D:D ( jeszcze się kolega odzwyczai od innych napojów )i do tego jeszcze Mareczek na skuterze !placz1 ( tylko raz go widziałem "wierzchem" , koniec ?wiata .

Niedawno wrócili?my z Upiorkiem z Bydzi od państwa Fundi , pojechali?my na ?więcone jajko , ale były raczej jaja :D;)

Odnośnik do komentarza

Widziałe?, że mało spalił zaledwie 5,77 :(  na 100 km SW laleczka  !placz1

|rednia prędko?ć przelotowa Grudzi?dz –Gdańsk 52km/h. :D:D:D:D:D;) !OK

Mareczku to po prostu jest nie możliwe........., bo każdy wie ,że SW to zacna marka. ;):P:o

Odnośnik do komentarza

Mareczku to po prostu jest nie możliwe........., bo każdy wie ,że SW to zacna marka. ;)  :P  :o

Co do SW nie ma żadnych w?tpliwo?ci. Jest !OK :D:D:D:D

Co do ?redniej prędko?ci jak? Tomcio !placz1 uzyskał na trasie to tylko wynik (zeznania i obliczenia) :D;):(:P

Odnośnik do komentarza

Witam :D .

Ale nam się dzionek zakończył , skuterki przedmuchane i teraz ?pi? .

Włodek i Sławka , jak zwykle miło było was zobaczyć Jolkę i Michała też , dzięki za ciasto było smaczne , dobrze że Ten z pod Ciechocinka chciał wracać bo ten makowiec był super . Raz jeszcze dzięki .

Robert jak zwykle zreszt? miło było się z Tob? spotkać i ?migać , szacun Kolego !placz1.

Tylko następnym razem ?migaj szybciej bo w zacnej marce wzrasta spalanie :D.

Tomek co ten Marek pisze na trasie korki były a bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu !OK .

P.S

To i ja z cał? rodzink? składam Wam serdeczne życzenia , pogody , u?miechu i paliwa taniego zaj?czka bogatego , no i oczywi?cie mokrego dyngusu .

Składa Alina Upiór Łukasz i Michał .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja chyba faktycznie będę musiał zmienić skuter , my?lę że 250ccm w zupełno?ci wystarczy bo Upiorek na SW spowalnia strasznie , choć wydaje mu się że ?miga szybko :D !placz1 . Także w zwi?zku z powyższym sprzedam Yamahę Majesty 400 w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym , szczegóły na PM !OK

Odnośnik do komentarza
sprzedam Yamahę Majesty 400 w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym , szczegóły na PM :lol:

Kup sobie Sw !OKK jak chcesz mniej jeĽdzić . !TAZ

A yamahe to dawno miałe? !scooter sprzedać, bo ona ciebie ponosi pomy?l o 125 cm !YES !OK

Spokojnych i pogodnych |wi?t Wielkanocnych

pełnych miło?ci i rodzinnego ciepła,

życzy Marzena i Tomek

Odnośnik do komentarza

No to i ja życzę Wam smacznego jajka

chociaż to już prawie po ?więtach !happybth

Czas ucieka a ja go ostatnio nie mam za dużo

No i żeby sezon był owocny

jak ten zaj?czek wielkanocny

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Witam !happybth .

Prawie po ?więtach , słoneczko pomału zachodzi a jutro wracamy do codzienno?ci .

|migłem kawałek :D na drogach zaczeły się powroty . Tym z nas co na ?więta wyjechali życzę szczę?liwego i bezpiecznego powrotu . :D .

Odnośnik do komentarza

Widziałe?, że mało spalił zaledwie 5,77 :D  na 100 km SW laleczka  :D

|rednia prędko?ć przelotowa Grudzi?dz –Gdańsk 52km/h. !scooter !tut !holiday !holiday !piwko !YES !happybth

Marku weĽ pod uwage że Tomek MUSIAŁ sie dwa razy tankować( co najmniej) na trasie Gdz-GD :)

ale to "w?tpliwa zaleta |rubowkretów" co zostało już udowodnione :)

Odnośnik do komentarza
 

|migłem kawałek  :D na drogach zaczeły  się powroty . Tym z nas co na ?więta wyjechali życzę szczę?liwego i bezpiecznego powrotu .  !tut .

Ja jestem już od wczoraj w domu. !holiday Byłem kilka godzin na Kujawach :D !happybth i w lekkim stanie nieważko?ci zostałem przywieziony do domeczku . !holiday !scooter

Odnośnik do komentarza

?więta ?więta i po ?więtach

:)

niestety rzeczywisto?ć.....

ale dzisiejszy dzień zaliczam do udanych

na GILERCE przejechane 437 km

odwiedzone Mazowsze.....a ruch na drodze

całkiem mały...bardzo mały

traska udana, oby ich było więcej....

ps. maxi spisał się na 100 %

jak na włoszczyznę małe spalanie ...

i winkielki nie stanowiły żadnego problemu :)

Odnośnik do komentarza
Byłem kilka godzin na Kujawach !OKK ;) i w lekkim stanie nieważko?ci zostałem przywieziony do domeczku . :):P

:o Tak a gdzie to kolega tak balował, bo ja nie pamiętam hi hi :):)

Widać na Kujawach jest mało jodu ;):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...